تلگرام آپدیت شد محتوای محافظت شده، حذف بر اساس تاریخ و مدیریت دستگاه های متصل | دیجیاتو

[ad_1]

تلگرام با ویژگی های جدیدی مانند «محتوای محافظت شده» برای جلوگیری از ذخیره سازی، بازنشر و اسکرین شات از محتوا بین گروه ها و کانال ها، امکان حذف تاریخچه بر اساس تاریخ و روش های مدیریت دستگاه های متصل به روز شده است.

محتوای محافظت شده در گروه ها و کانال ها

با فعال کردن ویژگی محتوای محافظت شده، اطلاعات کانال ها و گروه ها به صورت محافظت شده منتشر می شود:

  • گروه ها و سایر پیام های کانال را نمی توان به اشتراک گذاشت.
  • کاربران نمی توانند از چت اسکرین شات بگیرند.
  • ذخیره پست ها برای کاربران امکان پذیر نخواهد بود.

برای فعال کردن این قابلیت به صفحه اطلاعات گروه یا کانال رفته و پس از انتخاب نوع گروه یا کانال، گزینه Protected Content را فعال کنید.

حذف پیام بر اساس تاریخ

کاربران تلگرام به راحتی می توانند تاریخچه چت را بر اساس تاریخ مورد نظر حذف کنند. برای این کار به قسمت Calendar رفته و تاریخ یا تاریخ هایی را که می خواهید تاریخچه چت آن روز یا محدوده تاریخ خاصی را حذف کنید انتخاب کنید.

تجهیزات متصل را مدیریت کنید

در آپدیت جدید، کاربران می‌توانند همزمان از تلگرام در تمامی دستگاه‌های خود استفاده کنند و منوی دستگاه به آن‌ها کمک می‌کند دستگاه‌های متصل را راحت‌تر مدیریت کنند. یک دکمه جدید برای اتصال سریع به نسخه دسکتاپ و تنظیم دستگاه برای خروج خودکار ارائه شده است.

با ضربه زدن روی نام هر دستگاه، کاربران همچنین می توانند تماس ها و چت های خصوصی را در نسخه همگام سازی شده مخفی کنند.

ارسال پیام های ناشناس به گروه های عمومی

با استفاده از این قابلیت، کاربران می توانند نظرات خود را در گروه های عمومی با نام یکی از عکس های کانال خود به جای حساب شخصی دیگران به اشتراک بگذارند. برای انجام این کار، روی عکس نمایه در کنار نوار پیام ضربه بزنید و یکی از کانال های خود را انتخاب کنید. پیام‌هایی که بعداً ارسال می‌کنید با نام و عکس کانال به جای حساب شخصی شما ظاهر می‌شوند. هنگام ارسال پست، نام کانال نیز در بالای پیام ظاهر می شود.

روشی جدید برای ورود از طریق تماس

در آپدیت جدید، برخی از دستگاه ها به جای دریافت کد از طریق پیامک، گزینه دیگری را در اختیار کاربران قرار می دهند تا با دریافت تماس از تلگرام و سپس وارد کردن کد تایید چند رقمی، وارد حساب کاربری خود شوند.

به درخواست های عضویت پاسخ دهید

هنگامی که درخواست پیوستن به یک گروه یا کانال ارسال می شود، نام گروه مربوطه در بالای چت قابل مشاهده است. در این به روز رسانی، مدیران همچنین می توانند با کاربرانی که درخواست اضافه شدن به یک گروه را دارند، تعامل داشته باشند.

تم جدید برای نسخه اندروید

در آپدیت ماه سپتامبر، 8 تم جدید معرفی شده است که کاربران می توانند از آنها برای چت خود استفاده کنند. این تم های جدید در حال حاضر فقط برای کاربران اندروید در دسترس هستند و کاربران iOS قبلاً این به روز رسانی را دریافت کرده اند.

تنظیمات چت کاملاً بازطراحی شده‌اند و هر تم دارای حالت‌های روز و شب، پس‌زمینه‌های متحرک رنگارنگ و حباب‌های پیام گرادیان است.

[ad_2]

Olive Herman

سفر نینجا. زامبی نرد. متخصص فرهنگ پاپ معتاد آبجو ماون وب کارشناس مغرور غذا تنظیم کننده. دردسر ساز. خالق مشتاق

پاربرگ سایت


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم تماس با ما

Warning: Undefined variable $html in /home/snappcla/domains/snappclass.ir/public_html/wp-content/themes/writing/footer.php on line 564
Digital currencyبهترین سالن زیبایی تبریزبهترین مشاور کنکوربهترین اکستنشن مژه اصفهانخبردانشگاهGuide to buying household appliancesdigital currency channeldigital currency tutorialبهترین سالن زیبایی اصفهان