تماس لیونل مسی به پل و رونالدو (عکس)

[ad_1]

کد خبر: 1796787/42

زمان: 22:40
1400/09/16

هدیه: 14,112

سوپراستارها در بالا؛

لیونل مسی ستاره 34 ساله پاری سن ژرمن در لیگ قهرمانان اروپا می درخشد.

اگرچه شرایط لیگ 1 برای لیونل مسی چندان مساعد نیست و او تا اینجای فصل تنها یک گل به ثمر رسانده است، اما شرایط در لیگ قهرمانان اروپا کاملا متفاوت است و ستاره آرژانتین در اروپا لیونل مسی مثل همیشه است. است. البته به نظر می رسد هدف اصلی پاری سن ژرمن از جذب لیونل مسی موفقیت در اروپا باشد و این تیم یکی از بهترین بازیکنان تاریخ لیگ قهرمانان اروپا را نیز معرفی کرده است.

او امشب دوباره مقابل کلوب بروژ گلزنی کرد. ارسال دقیق کیلیان امباپه از پشت به این بازیکن رسید و او در نیمه اول با ضربه محکم و دقیقی به گوشه دروازه گل سوم تیمش را به ثمر رساند. کلوب بروژ آخرین قربانی این ستاره گلزن بود. لیونل مسی در نیمه دوم بار دیگر از روی نقطه پنالتی گلزنی کرد و شب درخشان خود را کامل کرد. حالا لیونل مسی رکورد دیگری نسبت به کریستیانو رونالدو دارد و مقابل 38 تیم مختلف در لیگ قهرمانان اروپا گلزنی کرده است.

لیونل مسی همچنین رکورد 16 گل زده از خارج از محوطه جریمه در سال 2021 را در اختیار دارد و از همه مهمتر با 758 گل رکورد 757 گل پل ستاره بزرگ فوتبال برزیل را پشت سر گذاشت. البته تنها چند روز قبل از رکورد افسانه ای 800 گل، کریستیانو رونالدو نیز با 801 گل در صدر فهرست گلزنان فعال دنیای فوتبال قرار گرفت. جوزپ بیکن ستاره فقید چکسلواکی با 805 گل در صدر فهرست قرار دارد. رونالدو که قطعا به زودی از او می گذرد و احتمال حضور لیونل مسی در بیکن بیشتر است.

لیونل مسی همچنین در سه بازی اول خانگی پاری سن ژرمن در لیگ قهرمانان این فصل گلزنی کرد. نیمار این کار را انجام داد و تنها ژرژ آب و هوا در سال 1994 و پاری سن ژرمن در سال 2017 حضور داشتند.

[ad_2]

Charlie Owens

تحلیلگر هاردکور طرفدار عمومی فرهنگ پاپ. خالق مادام العمر تنظیم کننده. اهل سفر. متخصص وب متعهد

تماس با ما