تماشا کنید: PV Sindhu نمی تواند از رقصیدن در شب Garba در سورات در حاشیه بازی های ملی 2022 دست بردارد.

سوپراستار بالیوود پی وی سیندو مدتی از تمرینات و برنامه فشرده خود را صرف شرکت در رویداد شب گاربا در سورات کرد. این سوارکار برای سی و ششمین بازی ملی در گجرات است و از آنجایی که ناوراتری با شور و نشاط در این ایالت جشن گرفته می شود، سیند دارنده دو مدال المپیک نتوانست در یکی از شب های گاربا در روز شنبه (اول اکتبر) شرکت نکند. پیش از این، نیراج چوپرا، قهرمان پرتاب نیزه المپیک نیز با هیاهوی فراوان در شب گاربا در احمدآباد شرکت کرده بود. او برای مراسم افتتاحیه بازی های ملی 2022 به این شهر آمد و یک روز بعد سند در شب گاربا در احمدآباد نیز شرکت کرد. هنگامی که او به سورات رسید، او لباس مناسبی برای یک شب غربه دیگر پوشید.

یکی از مقامات اداره ورزش هند (SAI) ویدئویی از تکان دادن پای سیندو روی زنگ‌های گاربا منتشر کرد، ویدیوی زیر را مشاهده کنید:

فراموش نکنید که سند یک رقصنده مشتاق و کسی است که حتی روی صحنه از رقصیدن خجالتی نیست. این امر شنبه شب مشهود بود زیرا برخی از هواداران خوش شانس توانستند پای این فوق ستاره ورزش را تکان دهند. اینستاگرام او مملو از ویدیوهای رقص او با جدیدترین و پرطرفدارترین آهنگ ها است. او آخرین روندها را پیگیری می کند و وقت خود را برای رقصیدن Reel برای آنها تلف نمی کند. او قبلاً یک حلقه در مورد روند “Kaccha Badam” نیز ساخته بود.

لازم به ذکر است که سند برای بازی در بازی های ملی در گجرات نیست، او برای شرکت در برخی مسابقات بدمینتون در سورات بود. او پیش از این به همراه نیراج چوپرا، جاگان نارنگ، میرابای چانو و آنجو بابی جورج در مراسم افتتاحیه بازی های ملی 2022 شرکت کرده بود. دیشب در شب‌های گاربا، سیندو با هم تیمی‌های او در مسافت طولانی، HS Prannoy و Chirag Shetty نیز همراه شد. سیندو در انجام مراحل گاربا بسیار شاد بود و در تمام طول شب با لباس عالی به نظر می رسید.

Howard Gaines

مزاحم عمومی کافه قهوه. موسیقی نینجا. طرفدار فرهنگ پاپ

تماس با ما