تنهاش: فقط رونالدو زود زمین را ترک نکرد – سه تمرین

کد خبر: 1836916
14 اوت 1401 ساعت 18:38
15.9 هزار بازدید |

12
نقطه نظر

اریک تن هاچ، سرمربی هلندی منچستریونایتد تایید کرد که از حضور کریستیانو رونالدو در ترکیبش راضی است.

به گزارش وبسایت “ورزش سه”، به نظر می رسد شایعات پیرامون آینده کریستیانو رونالدو صحت نداشته و او در اولدترافورد باقی خواهد ماند. شیاطین سرخ این هفته در اولین بازی فصل لیگ برتر به مصاف برایتون می روند و کار دشوار اریک تن هاچ در این باشگاه آغاز می شود. حال سرمربی جدید منچستریونایتد در نشست خبری پیش از این دیدار حاضر شد و مدعی شد که اگر خبری از فرانکی دی یونگ باشد، به زودی همه متوجه خواهند شد.

اریک تن هچ گفت: “مثل هر فصل، شروع این فصل برای من هیجان انگیز است. وقتی وارد یک تیم جدید می شوید، کار سختی در پیش دارید، اما ما واقعا مشتاقانه منتظر بازی یکشنبه هستیم. برایتون یک تیم خوب و شایسته که فوتبال جذابی بازی می کند که من آن را دوست دارم ما به رقابت در تیم نیاز داریم ما در آستانه یک فصل طولانی با مسابقات زیاد هستیم و به بازیکنان خوب زیادی نیاز داریم که آمادگی کافی برای شروع فصل جدید را داشته باشند.

امکان جذب بازیکنان جدید؟ ترجیح می دهم خریدهای جدید قبل از شروع فصل به تیم اضافه شوند، اما در کل از تیم راضی هستم. من بازیکنان جدید را دوست دارم و همه با هم کار می کنیم تا در فصل جدید بدرخشیم.

آینده کریستیانو رونالدو؟ من واقعا از حضور این بازیکن در رختکن خوشحالم. ما یک مهاجم درجه یک در تیم داریم و رونالدو هم یکی از اعضای این تیم است. خواهیم دید که آیا او مقابل برایتون در ترکیب اصلی قرار خواهد گرفت یا خیر. بازیکنان دیگری هم بودند که زود زمین را ترک کردند اما تمام تمرکز روی رونالدو بود و این درست نیست. کمی تحقیق کنید متوجه می شوید که بازیکنان دیگر این کار را انجام داده اند.

امکان توافق با فرانکی دی یونگ؟ آیا ما او را می خواهیم من این را نمی دانستم. همه به دنبال جذب بازیکنان خوب هستند، اما من نمی توانم به جای بازیکنانی صحبت کنم که با باشگاه دیگری قرارداد دارند. اگر خبری باشد، شما هم خواهید دانست. من از شکل گیری خط هافبک فعلی تیم خوشحالم و همانطور که در پیش فصل دیدیم آنها خیلی خوب کار کردند. ما تیم خوبی داریم، اما همچنان می توانیم تیم خود را تقویت کنیم.

Howard Gaines

مزاحم عمومی کافه قهوه. موسیقی نینجا. طرفدار فرهنگ پاپ

تماس با ما