تنیسور زن چینی پس از تجاوز به یکی از مقامات ارشد حزب کمونیست چین – روزیاتو ناپدید شد

[ad_1]

پنگ شویی تنیسور مشهور چینی پس از متهم شدن به تجاوز به یک مقام عالی رتبه چینی ناپدید شد که اعتراض بین المللی را برانگیخت. به گزارش اینسایدر، ناپدید شدن تنیسور چینی، یکی از بزرگ ترین ستاره های ورزش این کشور، سر و صدای زیادی در مجامع ورزشی به پا کرده است.

پنگ شویی اولین تنیس باز چینی است که در رده یک جهان قرار گرفته است. مقامی که در سال 2014 به دست آورد. او سه بار در المپیک شرکت کرده و دو گرند اسلم را کسب کرده است.

تنیسور چینی ناپدید شد

در اوایل نوامبر، پنگ پستی را در Weibo علیه ژانگ گائولی، معاون سابق نخست‌وزیر چین منتشر کرد و مدعی شد که مقامات او را مجبور به رابطه جنسی کرده‌اند. او در این پست طولانی می نویسد که این حادثه مقدمه ای برای چندین سال رابطه است و رابطه این دو گاهی با رضایت طرفین و گاهی بدون آن است. این پست بعد از 20 دقیقه حذف شد و بعد از آن طبق گزارشات دیگر هیچ دردسری ظاهر نشد.

نائومی اوزاکا، تنیسور سرشناس ژاپنی ابراز نگرانی کرده و امیدوار است که پنگ شویی در سلامت کامل باشد. استیو سایمون، رئیس انجمن تنیس زنان گفت که علیرغم تمام تلاش‌هایشان، نتوانسته‌اند با پنگ شویی ارتباط برقرار کنند. او گفت: «به پنگ شویی و همه زنان باید گوش داد، نه سانسور.

تنیسور چینی ناپدید شد

سه روز پس از اعلام انجمن تنیس زنان، CGTN، از طریق دولت چین، تصویری از یک نمایش ایمیلی را که به انجمن تنیس زنان ارسال شده بود منتشر کرد که در آن وضعیت رو به بهبود است. با این حال، تنیسورهایی مانند سرنا ویلیامز با هشتگ #WhereIsPengShuai نسبت به ناپدید شدن شوی ابراز نگرانی کرده اند. ویلیامز در توییتر نوشت: این موضوع نیاز به بررسی دارد و ما نباید سکوت کنیم.

در 19 نوامبر، انجمن حرفه ای تنیس خواستار شفافیت بیشتر در مورد ناپدید شدن یک تنیس باز چینی شد. آندره آ گوادنزی، رئیس انجمن، نوشت: «امنیت او اکنون برای ما مهمتر از هر چیز دیگری است. باید امکان برقراری ارتباط مستقیم با او وجود داشته باشد.

یک خبرنگار رسانه دولتی BRI بعداً عکسی از شوای در توییتر منتشر کرد که نشان می دهد او با یک گربه و چندین اسباب بازی بازی می کند. خبرنگار گفت که این عکس ها توسط دوستان پنگ شویی گرفته شده است. جین ساکی، سخنگوی کاخ سفید بعداً گفت که بایدن شواهد “ثابت شده” از چین در مورد ایمنی و سلامت تنیسورهای چینی می خواهد.

بیشتر بخوانید:

اما رادوکانو، زن ۱۸ ساله بریتانیایی، در مسابقات آزاد آمریکا تاریخ ساز شد


[ad_2]

Giovanna Yu

گیک بیکن. ماون قهوه. ارتباط ظریف جذاب. متخصص مواد غذایی به طرز خشمگینی فروتن.

تماس با ما