توخال: من فقط به یوونتوس فکر می کنم، نه اینکه سالشر را اخراج کنم

[ad_1]

کد خبر: 1793669/52

زمان: 19:21
1400/09/01

هدیه: 8,473

توماس توخال، سرمربی چلسی در کنفرانس خبری پیش از دیدار مقابل یوونتوس گفت.

به گزارش “وارش سه”، چلسی قهرمان لیگ قهرمانان اروپا فردا شب در حالی میزبان یوونتوس خواهد بود که در دیدار رفت مقابل این تیم شکست خورده بود و حالا شرایط به گونه ای است که شاگردان توماس توخال همچنان به برتری خواهند رسید. بیش از دو گل مقابل بیانکونری. البته این موضوع به دیدار فینال دو تیم نیز بستگی خواهد داشت.

یکی از بزرگترین ابهامات بازی فردا شب روملو لوکاکو خواهد بود. ستاره بلژیکی در تمرینات چلسی حضور دارد اما حضورش مقابل یوونتوس در هاله ای از مه است. توماس توخال، سرمربی آلمانی چلسی در کنفرانس خبری پیش از دیدار مقابل یوونتوس گفت: “هنوز در مورد لوکاکو مطمئن نیستم. او در تمرین دیروز خوب به نظر می رسید، اما در عین حال باید ببینیم که او چگونه پاسخ می دهد. ما در این مورد با پزشکان تیم صحبت خواهیم کرد و شاید بتوانیم 20 بازیکن را در این لیست قرار دهیم. “میشه.”

شرایط صعود به مرحله بعدما نمی خواهیم صعود خود به مرحله بعد را به خطر بیندازیم و با تمام توان به میدان می رویم. با این حال تمام تلاش خود را می کنیم تا برنده شویم و در پایان پیش بیفتیم.

سرباز خیس گونار منچستریونایتد را اخراج کردما به منچستریونایتد فکر نمی کنیم زیرا درگیر بازی یوونتوس هستیم و من هیچ نظری در مورد تصمیمات سایر باشگاه ها در مورد مربیانشان ندارم.

حضور احتمالی رومن آبراموویچ در استمفوردبریج“یعنی نمی دانم فردا اینجا خواهد بود یا نه. اول از همه، او یک طرفدار فوتبال است و عاشق بازی و جزئیات آن است. او می خواهد بداند چه خبر است و ما او را می خواهیم.” . با حضور یا عدم حضور مالک تمام تلاش خود را می کنیم. اگر او اینجا باشد، می بیند.”

[ad_2]

Sadie Kirk

کارشناس فرهنگ پاپ. موسیقی نینجا. عاشق غذا. نویسنده. دوست حیوانات در همه جا. گورو معمولی بیکن.

تماس با ما