تور آنتالیا 175 میلیون تومان!

آینده– تور آنتالیا یکی از ارزان ترین گزینه های خارجی برای ایرانیان است. تور آنتالیا در تابستان 1401 حداقل 9 میلیون و 200 هزار تومان فروخته می شد که جدا از این ارزان ترین تورهای دبی، ارمنستان و آذربایجان کمتر از 10 میلیون تومان است. مسافران ارزان ترین پرواز آنتالیا به ترکیه با ایران ایر تور رفته و در هتل های سه ستاره این شهر اقامت خواهند داشت. از طرفی گران ترین تور آنتالیا در حال حاضر به قیمت تقریبی 175 میلیون تومان فروخته می شود و با این پول می توان تور اروپا را رزرو کرد و صفر کیلومتر پراید خرید! مسافران این پرواز با پرواز ترکیش ایرلاینز به آنتالیا می روند و اقامت آنها مجلل ترین هتل های پنج ستاره این شهر خواهد بود.

ارزان ترین تور آنتالیا; حدود 9 میلیون

طبق گزارش فرارو، تور آنتالیا در تابستان 1401 حداقل 9.2 میلیون تومان به فروش می رسد. قیمت سفر آنتالیا توسط یکی از آژانس های فعال در حوزه گردشگری ۹ میلیون و ۲۰۰ هزار تومان اعلام شد و یکی از ارزان ترین تورهای آنتالیا در تابستان امسال است. مسیر رفت و برگشت تهران به آنتالیا در این تور توسط ایران ایر انجام می شود و مسافران در هتل سه ستاره ملودی اقامت خواهند داشت. خدمات این آژانس به مسافران شامل ترانسفر فرودگاهی، بیمه مسافرتی، غذا و مجری تورهای فارسی زبان می باشد.

یکی دیگر از گزینه های ارزان برای رزرو تور آنتالیا، تور شش روزه است که قیمت آن 10 میلیون و 700 هزار تومان است، تفاوت آن با تور قبلی این است که مسیر تهران – آنتالیا توسط شرکت هواپیمایی معراج انجام می شود، در غیر این صورت مسافران این سفر نیز به یک هتل سه ستاره که ترتیب داده خواهد شد و خدمات آژانس خواهد بود. پرواز آنتالیا با اقامت 6 روزه به قیمت 15.5 میلیون تومان فروخته می شود که طی آن مسیر هوایی تهران – آنتالیا را با ترکیش ایرلاینز آزمایش می کند و هتل سه ستاره لاراپلاس محل اقامت مسافران این پرواز خواهد بود. البته اگر مسافران این تور بخواهند در اقامتگاه پنج ستاره کرمیررزورت اقامت کنند، پرداختی آنها به حدود 29 میلیون تومان افزایش می یابد.

تور آنتالیا با اقامت شش روزه بین 14 تا 20 تیرماه 18 میلیون تومان به فروش رسید. ترکیش ایرلاینز مسافران این پرواز را از تهران به آنتالیا منتقل می کند و مسیر رفت و برگشت نیز با همین ایرلاین خواهد بود. محل اقامت مسافران این تور در آنتالیا هتل چهار ستاره لارا فامیلی پالمت است و اگر فردی بخواهد به جای اقامت در اینجا به مجموعه پنج ستاره گرانادا بلک برود باید 44 میلیون تومان بپردازد.

گران ترین تور آنتالیا حدود 175 میلیون است

تور آنتالیا در تابستان 1401 در گران ترین وضعیت به قیمت 175 میلیون تومان فروخته شد. این تور بین 20 تا 26 تیرماه سال جاری برگزار می شود و مسافران آن با هواپیمایی ترکیش ایرلاین به آنتالیا سفر کرده و در مدت اقامت 6 روزه خود در یکی از مجلل ترین هتل های پنج ستاره این شهر به نام مکس اقامت خواهند داشت. . اقامتگاه گلف رویال بلک. به گزارش فرارو، این هتل دارای هفت استخر، پنج رستوران است و تا فرودگاه آنتالیا 35 دقیقه فاصله دارد. جالب است بدانید که 175 میلیون تومان این تور برابر با هزینه ای است که مسافران ایرانی برای تورهای دو هفته ای اروپا از جمله اسپانیا، ایتالیا و سوئیس می پردازند.

یکی از گران ترین گزینه های دیگر برای رزرو تور آنتالیا، تور شش روزه 97 میلیون تومانی است. مسافران مانند تور قبلی با پرواز ترکیش ایرلاینز سفر می کنند و اقامت آنها در آنتالیا هتل مجلل Calista Resort است که یک هتل پنج ستاره است. این هتل دارای یک ساحل خصوصی در دریای مدیترانه است و پنج رستوران بین المللی مختلف در آن وجود دارد. استخر، سونا، جکوزی، باشگاه بدنسازی، سالن بولینگ و پیست اسب سواری از جمله امکانات تفریحی هتل پنج ستاره مجلل Calista Resort است. فروش پرواز آنتالیا توسط آژانس های مسافرتی با قیمت 80 میلیون تومان. تاریخ برگزاری این تور شش روزه از 20 تا 26 تیرماه سال جاری اعلام شده است، مسیر تهران – آنتالیا با شرکت هواپیمایی ترکیش ایرلاین انجام می شود و محل اسکان مسافران هتل بلیس دلوکس خواهد بود. هتل با استخر، باشگاه تنیس، سالن بدنسازی و اسب سواری.

قیمت پروازهای آنتالیا در تابستان 1401

جلو و عقب

محل اقامت

قیمت

شرکت هواپیمایی ایران ایرتور

هتل سه ستاره ملودی

9 میلیون و 200 هزار تومان

خطوط هوایی میراژ

هتل سه ستاره ملودی

10 میلیون و 700 هزار تومان

ترکیش ایرلاینز

هتل 3 ستاره Larrablas

15.5 میلیون تومان

ترکیش ایرلاینز

هتل 4 ستاره لارا فامیلی پالمت

18 میلیون تومان

ترکیش ایرلاینز

هتل پنج ستاره Bliss Deluxe

80 میلیون تومان

ترکیش ایرلاینز

هتل پنج ستاره لوکس Calista Resort

97 میلیون تومان

ترکیش ایرلاینز

هتل پنج ستاره مکس رویال بلک

175 میلیون تومان

Kellen Odom

مدافع رسانه های اجتماعی گیک غذا. کاوشگر. علاقه مندان به تلویزیون پیشگام بیکن افراطی. کل نینجا اینترنت. تنظیم کننده.

تماس با ما