تور نوروزی؟ اگر آن را هوشمندانه انجام دهید آسان است

مقصد باستانی میان راه مسیر ابریشم که از چین تا ترکیه امتداد داشت را کاوش کنید. این مسیر به دلیل تجارت رایج آن برای چندین سال نامیده شد. نوروز در آسیای مرکزی هزاران سال است که بر اساس شواهد تاریخی حداقل سه هزار سال جشن گرفته می‌شود، اما احتمالاً حتی طولانی‌تر، و این جشن دارای بسیاری از ویژگی‌هایی است که معمولاً با ایران مرتبط است. سال‌ها پیش محلی به نام لا وجود داشت. غنای ابدی کاوش در جهان و بازدید از مکان جدید یکی از راه‌های شگفت‌انگیز برای زندگی کردن و تسخیر غنای دانش درون ماست. مکانی برای بازدید شامل پارک پانفیلوف، میدان آلا تو، موزه تاریخی دولتی و موزه M Frunze است. بازدید از موزه ملی و منظره خیره کننده کاخ ریاست جمهوری باورنکردنی است. با هزینه ای بسیار ناچیز می توانید کل جزیره را از دریا کشف کنید و دیدی از آن داشته باشید.

با منظره بی‌نقص کارت پستال از دهکده St-Emilion (یک قدم زدن 20 دقیقه‌ای در میان تاک‌ها) و هنر بی‌عیب و نقص در کشور شراب، نمی‌توانید در انتخاب یکی از اتاق‌های با تزئینات جذاب در ملک اصلی اشتباه کنید. کلبه خصوصی دو خوابه در میان تاکستان. در میان تپه‌ها و دهکده‌های غنی از تاریخ، با رایحه‌های جنگل و تاکستان، دوچرخه‌سواری کنید. گشت و گذار در کارخانه شکلات سازی محلی و همچنین تپه های سبز یک دستور العمل مطمئن برای ساختن بازدید شما به یاد ماندنی است. 14. برخی از معتبرترین بوفه های محلی و هندی در مقاصد آسیای مرکزی ارائه می شود. 4. بوفه محلی به سبک شرقی و همچنین بوفه هندی همراه با نوشیدنی و پیش غذا بخشی از پیشنهادات مختلف ما است. 5. ما در مقاصدی تخصص داریم که تا حدی توسط صنعت سفر اصلی کشف نشده اند. علاوه بر طیف گسترده ای از بسته ها و خدماتی که ما ارائه می دهیم، تعداد کمی هستند که در بین بقیه به دلیل مقاصد منحصر به فرد سفر و تجربه ای که ارائه می شود، متمایز هستند. او امیدوار است که روزی سفر را به بخشی از حرفه‌اش تبدیل کند و همه چیزهایی را که دنیا ارائه می‌دهد تجربه کند.

تمام بسته های دیگری که ارائه می دهیم تقریباً همه مکان های اصلی در کنار شش قاره را شامل می شود. پایتخت سابق قزاقستان و هنوز هم بزرگترین و گران ترین شهر، آلماتی از نظر گردشگری و شور و نشاط فرهنگی چیزهای زیادی برای ارائه دارد. گزینه های زیادی برای سفر وجود دارد که مجبور نیستید برای آنها پول زیادی خرج کنید. سفر یک کار بسیار چالش برانگیز است که شامل متغیرهای زیادی است که تجربه ما به آنها بستگی دارد. ما برخی از مقاصد عجیب و غریب را با بسته های کاملاً قابل تنظیم ساخته ایم تا تجربه کلی شما را غنی کنیم. همه اینها و موارد دیگر با توجه به اولویت و نیاز شما قابل تنظیم و با دقت چند دقیقه جزئیات. اگر به یک تریلر مسافرتی با کیفیت بالا و جمع و جور که برای زمستان آماده است نیاز دارید، ممکن است همین باشد! صنعت سفر تمایل دارد با آنچه در هوا و هتل اتفاق می افتد مشغول شود (از آنجایی که آنها بخش عمده ای از بازار جهانی سفر را هدایت می کنند)، اما این فعالیت های روی زمین است که مسافران را برای رفتن به مکان ها ترغیب می کند.

Living Big Travel یک شرکت انحصاری گروه مسافرتی زنان نیست، بلکه یک شرکت تور سفارشی است که سفرهایی را برای مسافران انفرادی سازماندهی می کند تا اگر می خواهید به تنهایی به ماجراجویی بروید، بتوانید با آنها تماس بگیرید. کارنه تماشایی Château La Tour، با پل های سنگی اش که بر روی خندق قلعه قرون وسطایی پوشیده شده است، تاریخ را در بهترین حالت خود می بیند. کارگزاران بسیار حرفه ای این اپراتور تور بر ایجاد برنامه های سفر در 10 مکان در آسیا و ارائه اقامتگاه هایی مانند دکترهای انگلیسی زبان، دسترسی به نقاط توریستی اصلی و درمان های آرامش بخش مجلل تمرکز می کنند. این یکی از آرام ترین مکان ها در آسیای مرکزی است که می توانید زندگی شبانه باشکوه و ماجراجویی فراموش نشدنی را در اطراف آن تجربه کنید. شما می توانید مناطقی را ببینید که ممنوع هستند و حتی به گذشته سفر کنید و ببینید که این مکان باورنکردنی در سال 215 چه شکلی بوده است. این تور توسط افرادی که این سایت را حفاری کرده اند میزبانی می کنند و دنیای باستان را زنده می کنند.

اقتصاد یکپارچه جهانی، نظم جهانی جهانی شده و پیشرفت تکنولوژی این فرصت را به ما داده است که جهان را ببینیم و غنا و تنوع آن را تجربه کنیم. برای همه ما، این فرصتی است تا در عرض چند روز تنوع را تجربه کنیم و فرهنگ های مختلف جهان را همراه با غذاهای عالی آنها احساس کنیم. برای علاقه مندان به شراب، کلاس ترکیبی فرصتی برای شبیه شدن به یک دانشمند دیوانه و در عین حال یادگیری بیشتر در مورد این تکنیک است. هنگام بازدید از بناهای تاریخی، از طریق راهنمایان تور آگاه ما، تاریخ قزاقستان را تجربه کنید. جذابیت شهر قدیمی، شاهکار معماری نفس گیر و میراث امپراتوری را در باکو تجربه کنید.

این بهترین راه برای تجربه روسیه باشکوه و آنچه از امپراتوری روسیه قدیمی باقی مانده است. زندگی شبانه را در یکی از بادگیرترین شهرهای این سیاره تجربه کنید. در آسیای مرکزی، این مسیر باستانی شهرهایی مانند تاشکند، سمرقند و بخارا در ازبکستان و اوترار، ساریوم، تاراج و آلماتی در قزاقستان را لمس می کند. تمام مقاصد اصلی این مسیر بخشی از بسته های متعدد ما برای آسیای مرکزی است. تاشکند پرجمعیت ترین شهر آسیای مرکزی و همچنین پایتخت ازبکستان است. میراث باشکوه مسیر ابریشم را در امتداد مقصد آسیای مرکزی تاشکند، سمرقند در ازبکستان کاوش کنید یا در اطراف شهر تاشکند پرسه بزنید تا شکوه معماری امپراتوری را ببینید.

ازبکستان سه مقصد میان راهی این مسیر باستانی ابریشم، یعنی خیوه، بخارا و سمرقند دارد. مسیر ابریشم که در قرن دوم قبل از میلاد تحت سرپرستی سلسله هان توسط ژانگ کویان به وجود آمد، یکی از مسیرهای تاریخی مهم باستانی تمام دوران است. 13. ما به تازگی بسته های متعددی را فرموله کرده ایم که مسیر مسیر باستانی ابریشم از چین تا مدیترانه را همراه با سایر مقاصد آسیای مرکزی پوشش می دهد. از نوشیدن شراب محلی آذری در آذربایجان گرفته تا باز شدن مسیر اروپای مرکزی به روسیه، همه چیز مسحورکننده و نفس گیر است.

اگر دوست دارید این نوشتار را داشته باشید و مایل به دریافت اطلاعات بسیار بیشتر در مورد تور ارمنستان نوروز (https://safaryaar.com/tour/armenia-nowruz) لطفا به بازدید از وب سایت ما.

Kendrick Patel

پیشگام مادام العمر الکل. پزشک بیکن. گورو معمولی تلویزیون نرد قهوه. عاشق توییتر. کاوشگر آماتور

تماس با ما