توضیحات جدید دادگستری البرز درباره مرگ سارینا اسماعیل زاده

رئیس قاضی استان البرز در تشریح جزئیات جدید درگذشت سارینا اسماعیل زاده گفت: در این پرونده با سناریوسازی، حکایت و روایت های تحریف شده زیادی از سوی رسانه های متخاصم مواجه بودیم.

به گفته قاضی استان البرز، رئیس کل دادگستری، معاونان وی و دادستان عمومی و انقلاب استان البرز با حضور در ستاد فرماندهی انتظامی استان، فرا رسیدن یک هفته نیروی انتظامی را به فرمانده انتظامی استان البرز و همکارانش تبریک گفتند. .

حسین فاضلی هرکندی رئیس قاضی استان البرز با اشاره به اینکه تحریف، پراکندگی و شبهه افکنی بخش مهمی از سناریوی صعب العبور رسانه ای است، به دروغ مدعی شدند که وی در نقطه دیگری از شهر کشته شده و به خانه مادربزرگش منتقل شده است. و حتی زمانی که توضیح دادند که با مادرش مواجه شده و سناریوی دروغین خود را با حمله به مادر متوفی و ​​ادعای اینکه او مجبور به گفتن این حرف ها یا مادرش نبوده است، دیده اند، از سطح زمین پرتاب شدند. شواهد و مدارک. و شواهد موجود در پرونده دروغ است.. ادعای آنهاست.

فضلی هرکندی با اشاره به تحقیقات انجام شده توسط بازپرس دادسرای کرج که بلافاصله در محل حادثه حاضر شد، گفت: تحقیقات صورت گرفته در این پرونده به ویژه شهادت های مکرر و متعدد مادر متوفی در مورد همان روز. ابتدای حادثه در محل حادثه و همچنین در جریان تحقیقات، صحبت از این است که متوفی از ابتدای شب حادثه به همراه مادرش در منزل مادربزرگش در کرج بزرگ بوده و غذا خورده اند. آنجا شام خوردیم و با هم بودیم. تا حدود ساعت 11 شب برای استراحت و خواب در خانه مادربزرگش ماندند و بعد از نیمه شب از حادثه مطلع شدند.

رئیس کل دادگستری استان البرز در بخشی دیگر از سخنان خود با اشاره به هماهنگی و تعامل بسیار خوب دستگاه قضایی و انتظامی استان در سه سال گذشته، گفت: نتیجه این تعامل برقراری نظم است. امنیت و انجام وظایف و وظایف دو نهاد به بهترین نحو ممکن.

وی مصادیق این همکاری ها را در زمینه های رسیدگی به جرایم مختلف، تشکیل کمپ های متعدد و محدودسازی انواع سرقت ها از جمله سرقت های خشن محدود کرد و توضیح داد: شهروندان در نتیجه این همکاری ها، نتیجه عملکرد سازمان بوده است. نهادهای پلیسی، امنیتی و قضایی استانداری به منظور تامین امنیت و آسایش مردم استان خوب هستند.

رئیس کل دادگستری استان البرز با بیان اینکه صحبت از دستان پشت پرده در حوادث مختلف علیه انقلاب و مردم شده است، گفت: امروز دشمنان انقلاب اسلامی از جهات مختلف از جمله پول در خط مقدم ظاهر شده اند. که انگلیس، آمریکا و عربستان سعودی در رسانه های مختلف هزینه کردند.

Walker Jimenez

طرفدار تلویزیون آزاد. علاقه مندان به سفر نرد وب. گیمر. علاقه مندان به الکل ارتباط دهنده. نینجا غذا. پیشگام آبجو.

تماس با ما