تپسال میزبان تبلیغات دیجیتال جام جهانی شد!

سبحان فروغی در حاشیه رویداد داخلی سازمانی هلدینگ پگاه دیتا کاوان شریف از برنامه های ویژه تپسل برای ارتقای جام جهانی خبر داد و گفت:

در حال حاضر تپسل و مدیااد بیش از 80 درصد رسانه های ورزشی و غیرورزشی را به خود جذب کرده اند و با راه اندازی سرویس های ویژه، کمپین «تپسل پاس» را راه اندازی می کنند.

تپسل بزرگترین ارائه دهنده تبلیغات دیجیتال جام جهانی است و از این پس به صورت انحصاری با مهمترین رسانه های این حوزه از جمله “ورزش 3، فوتبال و …” همکاری خواهید داشت.

کمپین بازی تاپسال

تاپسل اظهار داشت که جام جهانی همیشه فرصت ویژه ای برای تبلیغات و رشد مقیاس پذیر برای تجارت فراهم کرده است. بر این اساس تاپسل از تمامی امکانات زیرساختی و خدماتی خود برای کمک به کسب و کارها استفاده کرده است.

مراسم «عکس یادگاری» در روز سه شنبه 28 تیر 1401 با هدف اطلاع رسانی و ایجاد هم افزایی بین تیم ها نسبت به اقدامات گسترده تاپسل در جام جهانی تحت عنوان کمپین «پاس گل تاپسل» برگزار شد. یکی از نکات جالب این مراسم اجرای موسیقی دال بند بود که حس خاصی را به کارکنان القا کرد.

اطلاعات دقیق تر کمپین Tapsel Pass به زودی توسط این شرکت اعلام خواهد شد.

Tapsel استراتژی چراغ ها را کنار گذاشته است!

سبحان فروجی تاکید کرد: در این مدت رقبا عملکرد بسیار خوبی در بازار داشته اند که باعث شد استراتژی چراغ خاموش را کنار بگذاریم و سعی کنیم جایگاه واقعی تپسیل را نشان دهیم.

سبحان فروغی افزود: فکر می کنم این رقابت بازار تبلیغات دیجیتال را بزرگتر می کند و این به نفع کل صنعت تبلیغات دیجیتال خواهد بود. تلاش ما همیشه این بوده است که اندازه بازار تبلیغات دیجیتال را گسترش دهیم تا کل بخش و در نهایت کل اکوسیستم و کسب‌وکارها و همچنین خود Tapsel بتوانند از آن بهره ببرند.

سوبان فوروجی: سال 1400 سال سختی برای ما بود.

سبحان فروغی گفت: سال گذشته سال نسبتاً سختی برای ما بود زیرا برخلاف روند رو به رشدی که در سال های گذشته شاهد بودیم، با توجه به مصوبات سال 2019، فضای نگران کننده و مبهمی در بین کارکنان این شرکت به وجود آمد زیرا در تپسال ما همواره جزو موفق ترین گروه های تبلیغاتی دیجیتال در ایران بوده اند و کمتر تجربه شکست را داریم. این ایده در همه ما نهادینه شد که Tapcell هرگز دچار بحران نخواهد شد.

در ابتدای سال 1398 که همکاری خود را با کوبازار منحصراً در زمینه تبلیغات جستجو (Search Advertising) آغاز کردیم، پس از مدتی پیشنهاد همکاری در زمینه تبلیغات ویدیویی لغو شد. پس از بررسی های انجام شده متوجه شدیم که این پروژه دارای ریسک بالایی است، اما اگر به نتیجه مطلوب نزدیک شود، یکی از موفق ترین و تاثیرگذارترین پروژه های تبلیغات دیجیتال در ایران و نقطه عطف دیگری در حرفه تاپسل خواهد بود. بنابراین وارد همکاری شدیم.

متاسفانه نتایج و عملکرد ما در این مسیر دور از انتظار ما بود. کم کم مشخص شد که در اجرای این مسیر هیچ ذینفعی در این مجموعه توجیه اقتصادی ندارد اما به دلیل تعهدی که داشتیم با وجود همه مشکلات تا آخر در این پروژه ماندیم. این مشکل دو آسیب به شرکت وارد کرد:

  • کمترین خسارت قابل توجه ضرر مالی بود که سعی کردیم با ابتکار و همکاری هرچه سریعتر جبران کنیم.
  • آسیب دوم عمیق تر بود. قبل از این حادثه، همه ما فکر می کردیم بهترین های بازار هستیم و همیشه خواهیم بود. اما با این اتفاق ابری از ناامیدی کم کم بر شرکت سایه انداخت. و از آنجایی که صنعت ما بسیار رقابتی و در حال تغییر است، این پیام که پگاه در حال سقوط است از همه جهات شنیده شده است. اگر شرکت با قوت بیشتری نسبت به قبل تمام فعالیت های خود را ادامه دهد و اعداد و ارقام خلاف آن را نشان دهد، حتی حجم فروش ما نسبت به سال گذشته بیش از دو برابر شده است.

سال 1400 آسان نبود، اما دستاوردهای زیادی با همین سختی حاصل شد. تغییرات امروز، انعطاف بیشتر، امید، اعتماد به نفس و انگیزه مضاعف حاصل تجربه همین مشکلات است.

تمام تلاش ما همیشه این بوده است که با نوآوری و خلاقیت این صنعت را توسعه و گسترش دهیم و سهم بیشتری در تبلیغات دیجیتال در ایران داشته باشیم که معادل موفقیت بیشتر مشتریانمان است. قطعا به مرور زمان اخبار جدیدتری از Tapsel خواهید شنید.

عباس حسینی (مدیر ارشد فنی و سرپرست):

بزرگترین نقطه قوت Tapsel در زمینه فنی نهفته است!

عباس حسینی در نشست هیئت مدیران ارشد با گروه رویداد «آکس یادگاری» از توان فنی تاپسل خبر داد و گفت:

ما دو سال جلوتر از رقبای خود وارد عرصه موبایل و اپلیکیشن شدیم و کل بازار را در اختیار گرفتیم و از نظر فناوری آنقدر پیشرفته بودیم که هیچ رقیبی نتوانست سهم بازار ما را بگیرد. اگر با مدیااد با دو سال تاخیر وارد فضای تبلیغاتی سایت شویم، هر چند کل بازار در دست رقبا بود. اما ما به راحتی و در مدت زمان کوتاهی 40 درصد از بازار را تصاحب کردیم و این رشد مانند هر سال ادامه خواهد داشت.

آنچه مسلم است این است که بزرگترین نقطه قوت تاپسل در زمینه فنی است و این امنیت و ثباتی را به کسب و کار می دهد که هیچ رقیبی به راحتی نمی تواند به آن دست یابد.

حسینی افزود: این روزها در حال آماده سازی زیرساختی برای ادغام تمامی خدمات تبلیغات دیجیتال در یک بستر هستیم که اتفاق بسیار بزرگی در بازار است.

محصولات شرکت هلدینگ بگا

سوبان فروغی در پایان افزود: تمامی برندهای ما به چهار دسته تقسیم می شوند و با چهار نام شناخته می شوند:

  • تاپسال: شامل تمامی تبلیغات دیجیتال می باشد. Mediaad، Tapsel، Tegro، Poshe، Raphub و غیره در آینده در یک پلتفرم قرار خواهند گرفت.
  • ماتریس: او در بازاریابی فناوری کار می کند.
  • خانه رسانه: که زیرمجموعه های آن سینما صلح، زنگ و … هستند.
  • ونتوری: او به تولید و انتشار بازی ها مشغول است.

Fletcher Hobbs

نینجا آبجو عمومی. محقق اینترنت. معتاد وب هیپستر پسند. خواننده مغرور. زیاد می افتد

تماس با ما