جام و تورنمنت زیبای فوتبال سنگین یحیی بگو – تمرین سه

کد خبر: 1839527
30 مرداد 1401 ساعت 12:06 |
1.9 هزار بازدید |

0
نقطه نظر

چرا باید به صحبت های بیرانوند در مورد پرسپولیس اعتماد کرد؟

پرسپولیس و یحیی از این لاین می گذرند؟ به آنها اعتماد کنید.

به گزارش اسپورت سه، این امر مشروع است و باید به آن اعتماد کرد. این چیزی است که بازیکنان پرسپولیس می گویند با توجه به کاستی های اولیه و همچنین تساوی سخت باید به آنها حق داده شود اما در این بین نگرانی دیگری وجود دارد و آن صدای کوتاهی است که به گوش می رسد اعتراض هایی وجود دارد. که در چند سال گذشته در دنیای واقعی و فضای مجازی خبری از آن نداشتیم.

یحیی گل محمدی با شروع عالی در لیگ برتر و آسیا مصونیت نفوذ ناپذیری برای خود ایجاد کرد اما در فصل قبل به دلیل از دست دادن جام و از دست دادن مسیر به استقلال، بخشی از این دیوار مستحکم فروریخت. اگر با فولاد در زمین بازی می کردید متوجه اعتراضات احساسی می شدید، البته نه چندان زیاد و جدی که بتوان گفت اکثر هواداران چنین نظری دارند.

با این حال پرسپولیس از 6 امتیاز بالقوه فقط 2 امتیاز گرفت و این هفته در شهری بازی می کند که گل محمدی در دو فصل گذشته شاهد شکست های متوالی از آلومینیوم بوده و حتی این تیم موفق به حذف این تیم شده است. قرمزها در جام حذفی اتفاقی که همین چند ماه پیش افتاد. بنابراین باید شرایط فعلی یحیی روی نیمکت را با حساسیت زیادی ارزیابی کردشاید احتیاط بیش از حد او برای فولاد برابر با همه هوادارانی باشد که ریشه در این حساب ها دارند. فرمول موفقیت در فوتبال ایران در این چند سال یک چیز بود. اول گل ها را نخورید

یحیی این قسمت را به خوبی اصلاح می کند و با اضافه شدن مدافعان پرو و ​​درجه یک، بیشتر روی زمین 50 متری خودی تمرکز می کند، اما چون مهاجمی در کار نیست، تا حد امکان از حمله آسیب می بیند. خط در دو هفته گذشته

همیشه برگرد
180 دقیقه و صفر گل. سوال اینجاست که آیا پرسپولیس و گل محمدی می توانند از این مسیر سخت عبور کنند یا خیر؟ تجربه چند فصل اخیر می گوید؛ بله، به طور کلی. فوتبالی که یحیی اصرار دارد با اضافه کردن یک یا دو بازیکن حتی اگر مهاجم باشد به مقصد نمی رسد.آنها عادت به پاس های متوالی و ایجاد مثلث و مربع در کناره های زمین دارند که نگاهی به خط میانی آنها نشان می دهد که این آمادگی 90 درصد به دلیل تغییرات زیاد نیست.
اکثر حملات تهاجمی قرمزها در چند فصل گذشته متکی به پشت سر گذاشتن چندین بازیکن در کنار زمین بوده است. بیشتر آنها پهلوان، آقایی، سرلک و ترابی از چپ بودند و با چرخش ترابی به سمت راست با رامین، سیامک، امیری و عالیشاه، بارها این کار را انجام داد و گاهی گل های زیبایی از این طریق به ثمر می رسید. حالا دانیال اسماعیلیفر، سعید صادقی، سروش رفیعی و علی نعمتی به ترکیب اصلی اضافه شده اند. علی نعمتی اخیراً نقش دفاع چپ را بازی می کند و طبیعتاً در بیشتر موارد ترجیح می دهد در زمین خود بماند، چند بار جلوی فولاد پیش می رود و با سروش، صادقی یا سیرلک پاس می دهد؟ یا از طرفی همین وضعیت برای دانیال و بازیکنانش پیش آمد.در پایان بازی با اضافه شدن عمری مشخص شد که او هماهنگی لازم را با دانیال و الترابی ندارد، ضربه کرنر به دست نیامد و وقتی تاکتیک اصلی قرمزها متوقف شد، فقط ضربات ایستگاهی بود. باقی ماند. که نتوانستند از آن بهره ببرند. آنچه لازم است را بردار.

قرعه کشی به همین دلیل موثر است
فقط پرسپولیس در فرم بی نقصش است که می تواند لایه های دفاعی یک تیم هم سطح با فولد را در هم بشکند. وقتی صحبت از بدشانسی قرعه کشی در هفته های اول می شود دقیقا مشکل همین است، در پایان لیگ می بینید که ذوب آهن و ولاد چه تیم های قدرتمندی در کار دفاعی خواهند داشت پس نباید گلزنی کرد. . این تیم ها بدون اضافه شدن، دو مهاجم خارجی را فاجعه دانستند. اگر تیم یحیی در پنج هفته اول بازی های راحت تری داشت و سپس با تیم های رقیب روبرو می شد، قطعا امتیاز آنها متفاوت بود.. پس شانس در قرعه کشی را دست کم نگیرید، به خصوص حالا که پرسپولیس تغییرات زیادی در ترکیب تیمش ایجاد کرده است.

زمان بدهید و اعتماد کنید
در هر زمینه ای، چه در دنیای روزنامه نگاری و چه در پوشش هواداران، انتقاد و مخالفت با موضوعی شاید ساده ترین کار ممکن باشد. می توانید از یحیی و تیمش بابت این بازی انتقاد کنید. اما در این مرحله، فقط به آنها کمک می کند تا در میان توده ها تفرقه ایجاد کنند. گاهی بحث پایان اقتدار و توانایی های مربی برای قهرمان سازی است و باز هم انتقاد از شرایط فعلی است.

با توجه به بیانیه اول، هیچ انتقادی از یحیی وجود ندارد که در سه سال گذشته دو جام مهم قرمزها را به ارمغان آورده است و نمی توان او را به خاطر قهرمان نشدن تیمش در لیگ برتر مقصر دانست اما در بحث دوم با نشان دادن نقاط ضعف و کاستی باید زمان را نیز در نظر گرفت که هر چه زمان بیشتر می گذرد هماهنگی بیشتری در خط هافبک به خصوص بین مدافعان کناری و جناحین ایجاد می شود. و علاوه بر این با اضافه شدن یورگن لوکادیا و مهاجم دوم (به احتمال زیاد شیخ دیاباته) پرسپولیس به فرم واقعی خود خواهد رسید.

اگر دو بازیکن خوب و دو مهاجم در ترکیب اصلی حضور داشته باشند، طبیعی است که الترابی و سادیکی در کنار سروش شانس بیشتری برای بازی و حتی گلزنی داشته باشند. یادمان باشد تیم هایی که می خواهند با تعداد پاس زیاد لایه های تیم مقابل را شکست دهند باید بیش از 90 درصد بین بازیکنان خود هماهنگی داشته باشند.
پرسپولیس در این فصل پیشرفتی نداشته است اگر مقابل تیمی پیش بیاید، می بینیم که برنامه اصلی آنها در دفاع و ضدحمله چیست. آیا بعد از زدن گل مثل فصل قبل با احتیاط برمیگردند و در دفاع گیج به نظر میرسند یا مثل دو سه فصل قبل بازی را به بهترین شکل ممکن مدیریت میکنند تا خطر زیادی ایجاد نکنند. به آنها؟ هدف آنها
پیش از آن یحیی گل محمدی نشان داد که در کنار کسب عناوین، توانایی های خاص خود را در تیم سازی و ارائه فوتبال زیبا دارد. به گزارش بیرانوند، اگر از طرفداران پرسپولیس هستید، بهتر است به پروژه فعلی اعتماد کنید.
خیلی وقت ها پرسپولیس بعد از چند هفته ناگهان اوج می گیرد و پایین آوردن آنها کار راحتی نیست. گل محمدی این بار احتمالاً اعتراضات بیشتری را نسبت به گذشته در ورزشگاه و مطبوعات خواهد شنید، بنابراین باید کمی ریسک کند تا پرسپولیس زودتر بهبود یابد و این در چند سال گذشته بوده است. تیمی که زبان هوادارانش به شعار «هایاکون رها کن» نمی پردازد.

مهدی طاهرخانی

Cornelius Mcgrath

درونگرا. قهوه خور. کاوشگر. متخصص تلویزیون بشارت بیکن لاعلاج. طرفدار فرهنگ پاپ

تماس با ما