جایزه کوپا به ستاره باریا (عکس)

[ad_1]

پدر، ستاره 18 ساله بارسلونا، پس از یک فصل موفق با این تیم، عملکرد تحسین برانگیزی در یورو 2021 داشت. او در نقش مغز متفکر تیم ملی اسپانیا چند سال بعد جای بازیکنان بزرگی چون ژاوی و اینیستا را پر کرد و توجه همگان را به خود جلب کرد. آن سال 2021 بود.

ستاره جوان باریا که به زودی 19 ساله می شود، هفته گذشته جایزه پسر طلایی 2021 را از آن خود کرد و حالا بایرن مونیخ به او نگاه می کند، اما آبی اناری ها به هیچ قیمتی از رفتن او راضی نیستند. ستاره جوان فصل گذشته در 56 بازی چهار گل برای باریا به ثمر رساند و در سنین پایین نقش خوبی به عنوان یک بازیساز در خط میانی بازی کرد.

پدرم اولین پیراهن بارسلونا را در 17 سالگی برنده شد و خیلی زود به تیم ملی اسپانیا دعوت شد. او در یورو 2021 و المپیک توکیو یک ورزشکار معمولی لاروخا بود و بدون استراحت کافی به فصل جدید رسید. او در یک تصادف مجروح شد و تا پایان سال 2021 باز نخواهد گشت. او اخیرا قرارداد خود را تا سال 2026 تمدید کرده و همچنین بند فسخ 1 میلیارد پوندی دارد.

میسون گرینوود (منچستریونایتد) و بوکایو ساکا (آرسنال)، دو ستاره جوان تیم ملی انگلیس، رقبای سرسخت پدر بودند، اما فاصله عملکردی آنها با ستاره بارسا بسیار فاصله داشت و به نظر می‌رسد این جایزه یکی از کمترین صحبت‌های فرانسوی‌ها باشد. . جوایز فوتبال در سال 2021. .

10 نامزد این جایزه به شرح زیر است.

میسون گرینوود (منچستریونایتد-انگلیس)
بوکایو ساکا (آرسنال-انگلیس)
پدر (Barसा-اسپانیا)
جرمی دوکو (رنسانس-بلژیک)
رایان گراونبرخ (آژاکس-هلند)
جمال موسیالا (باواریا-آلمان)
فلورین فرث (لورکوزن-آلمان)
جود بلینگهام (دورتموند-انگلیس)
جووانی رنا (دورتموند-ایالات متحده آمریکا)
نونو مندیس (PSG-پرتغال)

گفتنی است این جایزه از سال 2018 در فهرست جوایز سالانه فرانس فوتبال قرار گرفته و کیلیان امباپه (PSG-فرانسه) اولین برنده آن است. ماتیس دی لیخ (آژاکس – یوونتوس) در سال 2019 این جایزه را به دست آورد و یک پدر اسپانیایی سومین برنده جایزه کوپا امسال بود.

[ad_2]

Adrienne Daniel

قهوه‌کار بسیار جذاب. دانشجو. محقق سفر. بت نوجوان آینده.

تماس با ما