جدایی طالبان پرسپولیس; رایگان نیست، مازاد بیش از حد!

[ad_1]

اخبار توسعه ایران: آخرین تلاش اینستاگرامی رامین رضاییان برای بازگشت به پرسپولیس نیز ناکام ماند. برخلاف آنچه رامین در این ویدئو گفته است، باشگاه ایرانی کوچکترین قدمی برای جذب او برنداشته است. اما مهمتر از آن، تماشای تلاش ستاره برای بازگشت به نقطه ای که یک روز ترک کرده است، است. او اولین بازیکن جنجالی پرسپولیس است که پس از مدتی «پشیمان» شده اما راهی برای بازگشت به خانه سابقش نخواهد یافت.

رامین رضاییان

بی شک رامین امسال یکی از بهترین راست های فوتبال ایران بوده است. او با یک دوره ثابت در جام جهانی پاداش توانایی خود را گرفت و کیروس او را وفادار به دفاع تیم ملی دانست. رضاان در پرسپولیس هم یک ستاره تمام عیار بود اما به راحتی با برانکو و قوانینش موافق نبود. یک بار که پرسپولیس را ترک کرد و به ریسه ها اسپور پیوست و سپس در تمرین با علی علیپور درگیر شد، در نهایت نسخه ای از این ستاره را در پرسپولیس عرضه کرد. او با رویاهای بزرگ از پرسپولیس رفت و آرزوهای بزرگی داشت اما در فوتبال اروپا موفقیت چندانی از خود نشان نداد و در نهایت به لیگ قطر پیوست.

قبل از پیوستن به الدحل همه چیز برای رضاییان در لیگ قطر خوب پیش می رفت اما تجربه نشان داده که او هنوز آمادگی حضور در این تیم ستاره قطری را ندارد. او حالا با قراردادی قرضی از این تیم جدا خواهد شد و احتمالا در نیمه دوم برای السیلیه قطر بازی خواهد کرد. اگر عملکرد رامین در این تیم درخشان نباشد، قرارداد الدحل فسخ می شود.

شوجه به محض پیوستن به الریان، با بوسیدن لوگوی این باشگاه تیترهای خبرساز شد. او در بیانیه ای اعلام کرد که این بوسه از سوی مدیران باشگاه درخواست شده است اما در هیچ یک از خریدهای دیگر الریان چنین تصویری منتشر نشده است. شجاع در اوج محبوبیت پرسپولیس را ترک کرد

محسن مسلمان

جدایی محسن از پرسپولیس تصمیم خودش نبود بلکه رفتار خود تیم بود. مسلمان به عنوان بهترین پاسور لیگ برتر قرمزها را ترک کرد اما برانکو دیگر نتوانست او را در ترکیب خود نگه دارد. این باشگاه پرسپولیس نبود که در نهایت از این جدایی پشیمان شد. بدون این هافبک قرمزها نتایج فوق العاده ای گرفتند اما او در ذوب آهن و سپاهان به نیمکت نشینی گره خورد و لیگ بیستم را در سایپا آغاز کرد. به ویژه در حالی که رامین رضاییان برای بازگشت به پرسپولیس ابراز علاقه کرده است، مسلمان رسماً تمایل خود را برای بازگشت به این تیم اعلام کرده است. با توجه به انزوای بشار، بعید است قرمزها در نیم فصل پیش مهندس قدیمی خود برگردند و او را به پرسپولیس برگردانند.

مهدی ترابی

او به عنوان یک “سوپراستار” از پرسپولیس جدا شد اما در تیم عربی شبیه ستاره نبود. مهدی ترابی در پایان لیگ برتر نوزدهم به صورت یک طرفه با سرخ پوشان فسخ کرد و به لیگ قطر پیوست. او تا پایان ماجراجویی آسیایی یحیی صبر نکرد، اما هر چقدر هم که برای باشگاه اتفاقات خوبی بود، اوضاع برای ترابی خوب پیش نمی رفت. او یکی از ناکام ترین بازیکنان خارجی این فصل لیگ قطر بود. حتی در خود باشگاه العربی نیز درخشش مهرداد محمد مهدی را کاملا تحت تاثیر قرار داده است و حالا زمزمه هایی مبنی بر حذف نام این بازیکن از لیست باشگاه شنیده می شود. بعید است العربی در آینده نزدیک با بازیکن خارجی دیگری ازدواج کند.

دلاور خلیلجاده

شوجه به محض پیوستن به الریان، با بوسیدن لوگوی این باشگاه تیترهای خبرساز شد. او در بیانیه ای اعلام کرد که این بوسه از سوی مدیران باشگاه درخواست شده است اما در هیچ یک از خریدهای دیگر الریان چنین تصویری منتشر نشده است. شجاع در اوج محبوبیت پرسپولیس را ترک کرد. ترک باشگاه بین فینال آسیا و میزبانی فینال تاثیر زیادی در این محبوبیت داشت. حالا او جایگاه سابق خود را در بین اعضای این باشگاه از دست داده است. شجاع در الریان هنوز شانس زیادی برای گسترش نداشته است. او یک بار مصدوم شده و این روی سرعت او تاثیر گذاشته است. آل رایان انتظار دارد که مدافع بیش از پولی که برای بازیکن خرج می شود بدرخشد.

علی علیپور

بهترین گلزن تاریخ پرسپولیس در لیگ برتر بالاخره تصمیم گرفت از این تیم اروپایی جدا شود. علی علیپور، بهترین گلزن سال ها قرمزها، هنوز گل اول را برای مارتیمو به ثمر نرسانده است. شروع او در لیگ پرتغال ضعیف تر از حد انتظار بود و شایعات مازاد او در این تیم شنیده می شود. اگر این اتفاق می افتاد، او باید با شکست بسیار دردناکی روبرو می شد.

علیرضا بیرانوند

او چند سال پیش می خواست به فوتبال اروپا برود و در نهایت با آنتورپ بلژیک به این مهم رسید. علیرضا در این فصل تنها یک بازی در لیگ بلژیک انجام داده است و پس از آن یک بازی نیز با انتقادهای وحشتناک سرمربی خود مواجه شده است. با این حال، عملکرد درخشان او مقابل تاتنهام در لیگ اروپا می تواند آینده بلژیک را مثبت تر کند.

[ad_2]

Cole Rasmussen

متخصص ترم بیکن عاشق معمولی قهوه. علاقه مند به مسافرت هاردکور ماون اینترنتی جذاب و ظریف. دانشجو.

تماس با ما