جدیدترین اخبار انتخابات ریاست جمهوری 1400-راهبرد معاصر

محمدرضا قدیر در گفتوگو با خبرنگار ایمنا، با اشاره به آمار مبتلایان به کرونا در استان قم، اظهار کرد: در ۲۴ ساعت گذشته تعداد ۳۲ مورد مثبت جدید بیماری کرونا در استان شناسایی شده است. رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان قم از ابتلای ۸۴ نفر به کرونا در ۲۴ ساعت اخیر در مراکز تحت پوشش دانشگاه علوم پزشکی این استان خبر داد. به گزارش گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از مشهد، محمدعلی امینی رئیس اداره ورزش و جوانان گناباد گفت: امسال خانه ورزش و جوانان گناباد با هزینهای افزون بر ۳ میلیارد تومان به بهره برداری رسید که از این مبلغ ۲ میلیارد و ۲۰ میلیون تومان برای احداث و نصب چمن مصنوعی این مکان از محل اعتبارات ملی و استانی و کمک خیران، دهیاریها و شهرداریهای گناباد هزینه شد. وی ادامه داد: از این مبلغ ۲۰ میلیارد و ۲۰۰ میلیون ریال برای احداث و نصب چمن مصنوعی این مکان از محل اعتبارات ملی و استانی و کمک خیران، دهیاریها و شهرداریهای گناباد هزینه شد. بایننس همچنین شریک رسمی Assist of the Day، Binance Assist of the Week و Binance Assist of the Tournament خواهد بود که در کانال رسانههای اجتماعی CAF و در هر شش مکان در پنج شهر کامرون تبلیغ میشود.

اخبار جدید چین در مورد زامبی

به گزارش خبرگزاری فارس از اهواز، صادق شاهوارپور، مسوول بسیج دانشجویی خوزستان امروز در اجتماع دانشجویی که با موضوع مشارکت در انتخابات و در سالن همایشهای دانشکده سما دزفول برگزار شد اظهار کرد: طی ۱۰ سال گذشته جایگاه دانشجویان در معادلات کشور بهتر بود اما از زمانی که زلفشان را به جریانهای سیاسی گره زدند شاهد افول تدریجی این جایگاه بودیم. ضرورتی وجود ندارد تا تامین مسکن در همان شهر باشد بلکه میتوانیم در صورت عدم تامین زمین در شهرهای مجاور متقاضیان را ساماندهی کنیم که این موضوع به اطلاع متقاضیان میرسد. در نهایت با پرداخت یارانه نقدی، معیشتی بنزین و افزایشی که قرار است صورت بگیرد، مبلغ کل یارانه دریافتی این خانواده چهار نفره به ۸۶۰ هزار تومان میرسد. به گزارش گروه سیاسی خبرگزاری آنا، جلسه شورای سیاستگذاری حزب ندای ایرانیان به ریاست دبیر کل حزب و با حضور رئیس شورای مرکزی و اعضای شورای سیاستگذاری به صورت مجازی برگزار شد. به گزارش خبرنگار مهر، قاسمعلی خدابنده پیش از ظهر امروز در جلسه شورای اداری شهرستان گناباد که در سالن شهید کفایی این شهرستان برگزار شد، با اشاره به کمبود ۲۳ هزار معلم در سال تحصیلی جاری، اظهار کرد: این کمبود در حالی است که میزان کمبود جمعیت معلمان مورد نیاز استان خراسان رضوی در سال تحصیلی گذشته، ۱۹ هزار نیروی انسانی بود.

اخبار جدید به انگلیسی

به گزارش خبرنگار خبرگزاری شبستان از بیرجند، «حسین خسروی اسفزار» صبح امروز (۱۹ مهر) در جلسه هم اندیشی مدیران و فعالان رسانه ای خراسان جنوبی اظهار کرد: رسانه در ابعاد و زمینه های متفاوت می توانند موثر و نقش آفرین باشند و یکی از ارکان اصلی در شکلگیری تمدن اسلامی و پیشرفت هر جامعه ای هستند. محمدعلی امینی روز دوشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: در این راستا امسال خانه ورزش و جوانان گناباد با هزینه ای افزون بر ۳۰ میلیارد ریال به بهره برداری رسید. حامد قربانی روز دوشنبه در نشست برنامه ریزی برگزاری همایش ملی زعفران در گناباد افزود: این همایش با محوریت مجتمع آموزش عالی این شهرستان و با همکاری سایر دستگاههای اجرایی و متولیان مرتبط در سطوح شهرستانی، استانی و ملی برگزار می شود. حامد قربانی روز چهارشنبه در نشست کارگروه اشتغال و حمایت از سرمایه گذاری گناباد افزود: این تسهیلات در قالب هزار و ۸۴۶ پرونده به ۲ هزار و ۱۳۸ نفر از اقشار آسیب پذیر پرداخت شده است.

اخبار جدید دوتا 2

جواد باذلی در گفتوگو با ایسنا عنوان کرد: در زمینه واکسیناسیون در شهرستان گناباد هیچگونه کمبودی نداریم و واکسیناسیون در شهرستان از طریق مراکز تجمیعی و مراکز جامع سلامت در حال انجام است همچنین به منظور سرعت بخشیدن به روند واکسیناسیون، تیمهای سیار واکسیناسیون هم از چند روز قبل در مرکز شهر مستقر شدهاند. نعمت غفوری روز یکشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: بحران کمبود منابع آبی در بخش کشاورزی گناباد طی سال زراعی جاری در مقایسه با سالهای گذشته بی سابقه است و سال زراعی گذشته نیز خشک ترین و کم باران ترین سال شهرستان در ۳۰ سال قبل بود به طوری که ۴۵۰ هکتار از مزارع زعفران با خطر تشدید کمبود منابع آبی مواجه شدند. کلانتری با اشاره به پیگیری و رایزنی با سایر شرکت های هواپیمایی، افزود: آبان ماه شاهد افزایش پروازهای فرودگاه یاسوج و گچساران خواهیم بود. وی ادامه داد: مجموع اعتبار اشتغالزایی تبصره ۱۶ مخصوص نهادهای حمایتی نظیر کمیته امداد امام خمینی (ره) و بهزیستی گناباد طی سالجاری ۱۹۲ میلیارد و ۵۰۰ میلیون ریال بود که متقاضیان دارای شرایط تاکنون ۹۴ میلیارد و ۵۵۰ میلیون ریال از این تسهیلات را اخبار جدید پ دریافت کردهاند. نعمتی با بیان اینکه «آنچه گفته میشود با واقعیت تفاوت دارد» اضافه میکند: یک بازنشسته در این شرایط سخت کرونایی و با هزار درد و رنج بیماری، روانه بانکها میشود که ۵۰ میلیون وام بگیرد و به زخم زندگی بزند؛ حساب کنید وقتی به در بسته میخورد و میفهمد که قرار نیست پرداختی صورت بگیرد، چقدر ناامید و سرخورده میشود؛ آیا این درست است؟

Emerson Brooks

گورو تلویزیون. حل کننده مشکل علاقه مندان به وب. ماون مسافرتی بی عذرخواهی تنظیم کننده.

تماس با ما