جذب ۱۶۵ 1 میلیون سکه جدید در خدمات اشتراک اپل زومیت

[ad_1]

ظاهرا اپل به رشد تجارت خود ادامه خواهد داد. این شرکت طبق آخرین گزارش مالی خود رکورد جدیدی را به دست آورده است و حالا اپلسایدر گزارش می دهد که شرکت کوپرنیک علاوه بر فروش آیفون، فعالیت خود را در حوزه های دیگر نیز گسترش داده است. این شرکت در سه ماه گذشته بیش از 1 میلیون مشترک جدید را در سراسر خدمات خود جذب کرده است و مجموع پرداختی مشترکان را به خیریه 1 میلیون نفر رسانده است.

به گزارش FoneArna، در دسترس بودن 1 میلیون مشترک جدید در یک دوره یک ساله برای این شرکت یک رکورد محسوب می شود. این اشتراک ها شامل Apple Music و Eiclad و Apple TVPlus است. اپل این اطلاعات را در آخرین گزارش مالی خود به اشتراک گذاشته است. محل ورود این شرکت نیز به رکورد جدیدی رسیده است.

لوکا مسترزمدیر مالی و معاون مدیر اجرایی اپل گفت که رشد جهانی بوده است. وی خاطرنشان کرد: رکورد دسامبر شامل تمام مناطق جهان است. خدمات تبلیغاتی و سیستم های پرداخت اپل و همچنین خدمات این شرکت جدید رشد چشمگیری داشته است. او همچنین افزود که اپل در ابتدای سه ماهه بهتر از حد انتظار عمل کرده است.

معاون ارشد اپل توضیح داد که این شرکت به همکاری با اکثر مشتریان خود در تمامی خدمات خود ادامه می دهد. همانطور که می بینید، تعداد دستگاه های اپل به طور پیوسته در حال افزایش است و اگر این محصولات همچنان به رشد خود ادامه دهند، امسال به یلی 2 میلیارد خواهد رسید. بر اساس این گزارش، بر اساس این آمار و اطلاعات مالی که اخیرا به اشتراک گذاشته شده است، اپل در سال نهم عملکرد بسیار خوبی داشته است.

ارقام رشد اپل

مقالات مرتبط:

تیم کوکسال گذشته مدیرعامل اپل اعلام کرد که تعداد دستگاه های فعال این شرکت به 1.4 میلیارد دستگاه رسیده است که اکثریت آیفون ها آن را ساخته اند، یعنی نزدیک به یک میلیارد. این آمار نیز حکایت از رشد اپل دارد. تعداد دستگاه های فعال این شرکت در ابتدای سال معادل 1.3 میلیارد دستگاه بوده است. علاوه بر این، تعداد دستگاه های فعال اپل گزارش شده در ژانویه معادل 1.3 میلیارد دستگاه است.

در سه ماه گذشته تعداد دستگاه های جدید به لیست دستگاه های فعال این شرکت اضافه شده است. گفته می شود در سال جاری تعداد آیفون، آیپاد و سایر دستگاه های اپل به لیست دستگاه های فعال این شرکت اضافه خواهد شد. اگر اپل موفق به انجام این کار شود، تعداد دستگاه های فعال این شرکت به رکورد دو میلیارد خیر خواهد رسید. لوکا مستری همچنین گفت که اپل منتظر بهبود زنجیره تامین کنندگان و کاهش مشکل کمبود واحدهای جهانی و همچنین پیشرفت خود فرآیند است.

[ad_2]

Miriam Ware

الکل نینجا. متفکر شیطانی. محقق سفر. فرهنگ پاپ مادام العمر. علاقه مند به موسیقی.

تماس با ما