جورجیونه در دو نقش؛ هم شیطان و هم فرشتگان (عکس)

[ad_1]

به گزارش “ورزش سه”، در جدی ترین دیدار هفته سیزدهم لیگ برتر انگلیس، دو تیم چلسی و منچستریونایتد در ورزشگاه استمفوردبریج به مصاف هم رفتند. شاگردان توماس توخال برای برتری در زمین حضور دارند و از سوی دیگر، شیاطین سرخ در انتظار پیروزی در این بازی هستند تا در ادامه فصل خوشبین باشند.

اما بازی با برتری مطلق چلسی آغاز شد و آنها در هر دقیقه نیمه اول صاحب توپ شدند. چلسی می توانست با این برد به رختکن برود، اما دیوید دخیا مانع از زدن هادسون اودوی و آنتونیو رودیگار به تیرک دروازه شد.

با این حال در نیمه دوم منچستریونایتد برخلاف انتظار موفق شد گل پیروزی را به ثمر برساند. اشتباه عجیب جورجیونه منجر به ضد حمله یک طرفه گیدئون سانچو شد تا چلسی 1-0 پیش بیفتد. ستاره ایتالیایی می خواست توپ را در اختیار بگیرد اما ساپشل ناکام ماند و سانچو از اشتباه جورجیونه برای تنبیه او استفاده کرد.

این فاجعه با جورجیونه در مراسم اهدای توپ طلای فردا شب اتفاق افتاد و ستاره ایتالیایی که پیش از این جایزه بهترین بازیکن سال یوفا را از آن خود کرده بود، شانس کسب این جایزه مهم را دارد. با این حال، شواهد نشان می دهد که لیونل مسی نسبت به او و دیگران شانس بیشتری برای بردن توپ طلا دارد.

اشتباه عجیب جورجیونه با یک فرصت برای گیدئون سانچو، در نهایت دروازه چلسی را باز کرد.

البته تنها دقایقی پس از نقطه پنالتی، جورجینیو با یک گل بازی را به تساوی کشاند. خطای آرون فن بیزاک روی تیاگو سیلوا باعث شد تا داور نقطه پنالتی را نشان دهد. ستاره ایتالیایی پشت توپ ایستاد تا دروازه منچستریونایتد 1-1 را باز کند.

با این حال، چند دقیقه بعد جورجیونه در یک ضربه پنالتی، چلسی را به تساوی کشاند.

قابل ذکر است که گیدئون سانچو در دومین بازی متوالی برای منچستریونایتد گلزنی کرد در حالی که اوله گونار هرگز زیر نظر سلشر برای شیاطین سرخ گل نزده بود.

خاطره استیون جرارد شاید به خاطر اشتباه جورجیونه در دیدار امشب مقابل منچستریونایتد زنده شد. جایی که کاپیتان این تیم حدود هفت سال پیش زمانی که برای قهرمانی لیورپول می جنگید مرتکب اشتباهی نابخشودنی شد. جرارد وارد آن صحنه شد و در آن زمان دمبابا مهاجم چلسی بود که از فرصت استفاده کرد و دروازه لیورپول را باز کرد.

[ad_2]

Cornelius Mcgrath

درونگرا. قهوه خور. کاوشگر. متخصص تلویزیون بشارت بیکن لاعلاج. طرفدار فرهنگ پاپ

Digital currencyبهترین سالن زیبایی تبریزبهترین اکستنشن مژه اصفهانخبربهترین مشاور کنکوردانشگاهGuide to buying household appliancesdigital currency channeldigital currency tutorialبهترین سالن زیبایی اصفهان
تماس با ما