جو اگزوتیک از تایگر کینگ، زندان فدرال آتلانتا را “ته جهنم” توصیف می کند.

آتلانتا، گا. (آتلانتا نیوز اول) — ستاره مشهور تلویزیون واقعیت “تایگر کینگ” جو اگزوتیک، که نام اصلی او جوزف مالدونادو-پاساژ است، اکنون در زندان فدرال آتلانتا در قفسی می گذرد و از این موضوع چندان خوشحال نیست.

جو در پست‌های رسانه‌های اجتماعی گفت که سناتورها (جان) اوسوف، (رافائل) وارنوک و (هرشل) واکر به شما رای دهندگان سیاه پوست در #گرجستان دروغ می‌گویند زیرا حیوانات در #باغ‌وحش آتلانتا بهتر از عزیزان شما در اینجا زندگی می‌کنند. او همچنین زندان را «ته جهنم» توصیف می کند.

در ماه ژوئیه، سناتور اسوف جلسات استماع در مورد اتهامات سوء استفاده و فساد در زندان ایالات متحده در آتلانتا را آغاز کرد.

اوسوف، رئیس کمیته فرعی دائمی تحقیقات سنا، به کمیته گفت که یک تحقیق 10 ماهه دو حزبی “تصویر وحشتناکی از یک زندان فدرال در بحران برای چندین سال را کشف کرده است.”

مربوط: خودکشی زندانیان، پشتیبان فاضلاب، و امنیت موجود در مداد فدرال آتلانتا ذکر شده است.

“شرایط زندانیان توهین آمیز و غیرانسانی بود و این باید نگران همه ما باشد که به سنت های قانون اساسی کشورمان معتقدیم که همه افراد دارای حق آزادی از مجازات های ظالمانه و غیرعادی با اصلاحیه هشتم و اصلاحیه ششم از حق مشاوره برخوردارند. اوسوف گفت. .

پس از این جلسات، مقامات فدرال تقریباً زندان را خالی کردند و چندین کارمند زندان را تعلیق کردند.

عصوف اخیراً از زندان بازدید کرد و گفت که به نظر می رسد شرایط در زندان رو به بهبود است. او همچنین گفت که هنوز برای اعلام عاری از مشکل زندان زود است.

مربوط: اسوف، رئیس PSI، لایحه مهم دو حزبی را برای اصلاح نظارت بر زندان ها ارائه می کند

این باغ وحش 59 ساله در ژانویه 2020 به دلیل تلاش برای استخدام دو مرد برای کشتن کارول باسکین، فعال حقوق حیوانات و دشمن، به 22 سال زندان محکوم شد.

او همچنین به کشتن 5 ببر، فروش کلوپ ببرها و جعل سوابق حیات وحش محکوم شد.

معلوم نیست چرا مالدونادو پاساژ در زندان آتلانتا خواهد بود و چه مدت در آنجا خواهد ماند. او پس از صدور حکم به سرطان پروستات مبتلا شد اما در حال بهبودی است. گزارش‌های اخیر رسانه‌ها می‌گویند که او با نقص ایمنی متغیر رایج مبارزه می‌کرد و در چند ماه گذشته بیمار بود. او قبلاً در مرکز پزشکی فدرال پتنر در کارولینای شمالی که زندانیان با نیازهای ویژه را در خود جای می دهد، زندانی بود.

آتلانتا نیوز اول بیانیه زیر را از اداره زندان ها دریافت کرده است:

BOP به محافظت و ایمن سازی افراد تحت بازداشت ما و همچنین حفظ ایمنی پرسنل اصلاحات و جامعه افتخار می کند. ما تمام تلاش خود را می کنیم تا از طریق یک محیط کنترل شده، ایمن و انسانی، امنیت فیزیکی میهمانان محدود به امکانات خود را تضمین کنیم.

Serena Wells

معتاد عمومی رسانه های اجتماعی. متعصب افراطی سفر. فریلنسر متعصب وب. مستعد حملات بی تفاوتی. زیاد می افتد

تماس با ما