جیلون فرگوسن، مدافع خط بالتیمور ریونز، بر اثر مصرف بیش از حد درگذشت

مقامات روز جمعه گفتند که جیلون فرگوسن، مدافع بیرونی تیم بالتیمور ریونز که ماه گذشته پس از اینکه در خانه‌ای در شمال بالتیمور بی‌تاب بود جان خود را از دست داد، به دلیل اثرات ترکیبی فنتانیل و کوکائین درگذشت.

بروس گلدفارب، سخنگوی دفتر بازرسی ارشد پزشکی مریلند، گفت که مرگ فرگوسن تصادفی بوده است.

پلیس بالتیمور پیشتر گفته بود که بازرسان در حال تحقیق هستند و احتمال مصرف بیش از حد را رد نکرده اند. کارآگاه ورنون دیویس، سخنگوی پلیس، روز جمعه گفت که تحقیقات ادامه دارد و از پاسخ به سوالات بیشتر در مورد این پرونده خودداری کرد.

مقامات در 21 ژوئن درست قبل از ساعت 11:30 شب به خانه ای در بالتیمور شمالی فراخوانده شدند تا درباره یک “مرگ مشکوک” تحقیق کنند. وقتی آنها رسیدند، آقای فرگوسن، 26 ساله، واکنشی نشان نداد و امدادگران در محل حادثه مرگ او را اعلام کردند. مقامات در آن زمان گفتند که هیچ نشانه ای از ضربه روحی یا بازی ضعیف وجود ندارد.

چاد استیل، سخنگوی خانواده ریونز، گفت که تیم بر تاثیر مثبت آقای فرگوسن به عنوان “پدر، پسر، نامزد، دوست و هم تیمی” تمرکز کرده است.

آقای استیل روز جمعه گفت: “این برای ما مناسب نیست که در حالی که به حمایت از خانواده و هم تیمی های او که در غم از دست دادن غم انگیز یکی از عزیزانشان سوگوار هستند و فردا زندگی او را جشن می گیرند، حمایت می کنیم.”

ریونز آقای فرگوسن را در دور سوم درفت NFL 2019 به عنوان هشتاد و پنجمین انتخاب کلی خود انتخاب کرد. او در فصل تازه کار خود، 31 تکل و 2.5 اخراج به ثمر رساند و به دفاع ریونز کمک کرد که در امتیازات مجاز سوم شد. در سال 2020، در بازی مقابل سینسیناتی بنگالز، او با شش تکل بالاترین سطح دوران حرفه ای خود را به ثمر رساند.

آقای فرگوسن، اهل لوئیزیانا که از لوئیزیانا تک فارغ التحصیل شد، رکورد NCAA را با 45 کیف شکست، لقب “بابا اخراج” را به خود اختصاص داد و ترل ساگز، بازیکن قدیمی ریونز، که کیست 44 عملکردی را در دانشگاه ایالتی آریزونا ارسال کرد، شکست داد.

Erica Ferrell

نینجا موسیقی غرور آفرین. حل کننده مشکل متخصص حرفه ای سفر. دردسر ساز. ارتباط گر مشتاق

تماس با ما