حمله تند هاشمی طبا به تاج محل: روابط خاصی دارد

رئیس سابق سازمان تربیت بدنی گفت: تماس های خصوصی تاج منجر به تایید صلاحیت وی با وجود تمام تخلفات و مخالفت ها شد.

الجمهوریه – مهدی تاج با کسب آرای کافی در انتخابات فدراسیون فوتبال که صبح امروز برگزار شد توانست رئیس این فدراسیون شود. یک انتخاب حاشیه ای نیز واکنش های بسیاری را در پی داشت. سیدمصطفی هاشمی طبا رئیس سازمان تربیت بدنی در دولت اصلاحات در گفت و گو با خبرنگار روزنامه جمهوریت اظهار داشت: این انتخاب مایه تاسف است، حتی نباید تایید می شد اما اکنون رئیس فدراسیون شده است.

وی ادامه داد: نمی دانم کار این مملکت به کجا رسیده است که فردی که یک مربی خارجی را برخلاف همه قوانین و استانداردها وارد کشور کرد و این همه لطمه به ملت وارد کرد، دوباره در صدر فهرست قرار گرفت. “

همانطور که هاشمی طبا خاطرنشان کرد: طبق قانون، قراردادهای ما باید طبق قوانین ایران در ایران منعقد شود، وی به بلژیک رفت و بر چه اساسی و با این اعداد نامتعارف و نجومی قرارداد نامعلومی امضا کرد و مدعی است که آنجا نکته قانونی نیست و در آن نیست

وی ادامه داد: اگر دلیل قانونی در این مورد وجود نداشت، ما را محکوم نمی کردند، این قرارداد در دسترس مردم نبود که ببینند چه چیزی در آن وجود دارد، این همه تخلف کردند و زمانی که از بیت المال جریمه شدند. گفت: هرکس شکایتی دارد. برو شکایت کن در مورد سوابق ایشان امروز بحث سوء مدیریت مشخص است.

هاشمی طبا با انتقاد از واگذاری ریاست فدراسیون فوتبال به تاج، گفت: برخلاف آنچه آقای رئیسی می گوید: دلایل شرایط فعلی و بانیان شرایط فعلی نباید پای کار بیایند، این اتفاق در میدان رخ داد. . فوتبال.

رئیس اسبق فدراسیون فوتبال گفت: دلیل ضرر 5 میلیون دلاری و خساراتی که بی مورد به کشورمان تحمیل شد، سر کار آمده است.

هاشمی طبا با انتقاد از بی توجهی به تذکرات نهادهای نظارتی مانند شورا در خصوص تایید صلاحیت تاج، گفت: تصور می کنم آقای تاج با برخی از افرادی که جرات کاندیداتوری کردند و متأسفانه با افرادی که با آنها برخورد می کنند ارتباط خاصی دارد. صلاحیتش را هم تایید کرد و بدتر از همه جای تاسف است که ریاست جمهوری هم به او رسید.

وی تاکید کرد: چرا وزارت ورزش و آقای سجادی ساکت نشسته اند و هیچ اقدامی نمی کنند، امروز اگر این وضعیت متوقف نشود از فردا به خود اجازه می دهد که به میدان کار بازگردد، علت بدی هر چه باشد. وضعیت. و همه مدیون آن هستند

معاون رئیس جمهور در دولت اصلاحات خاطرنشان کرد: این انتخاب مایه تاسف است و مسئولیت کسانی که به هر دلیلی به تاج رای داده اند بر دوش آنها است.

Aron Trujillo

نرد اینترنتی. ارتباط دوستانه مبشر قهوه. متخصص موسیقی بسیار متواضعانه. مدافع تلویزیون آماتور

تماس با ما