خانه های 850000 دلاری در کالیفرنیا

این خانه از چوب قرمز قدیمی ساخته شده است، با پنجره‌ها و عرشه‌ها رو به تپه‌ها، و در فاصله کوتاهی، قله Tahquitz، یکی از بلندترین نقاط در کوه‌های San Bernardino. Idyllwild، جامعه‌ای در کوه‌های سن جاسینتو، با B&B، چند رستوران و جمعیت آخر هفته در تمام طول سال که بسیاری از آنها در لس‌آنجلس یا سن دیگو واقع شده‌اند، احساس دورافتادگی می‌کند.

این خانه تا مکان‌های صخره‌نوردی و مسیرهای پیاده‌گردی 10 دقیقه با ماشین فاصله دارد. کویر نخل حدود یک ساعت راه است. رانندگی تا سن برناردینو بیش از یک ساعت طول می کشد.

اندازه: 1800 فوت مربع

قیمت فوت مربع: 469 دلار

داخل: یک راهرو طولانی از خیابان به ورودی اصلی در عرشه جلو منتهی می شود.

درب ورودی شیشه ای به یک سرسرا با پنجره هایی با دسترسی به حمام کامل باز می شود. فراتر از آن یک منطقه نشیمن با پنجره های بلند وجود دارد که مناظر خیره کننده ای از مناظر ناهموار را ارائه می دهد. این فضا به یک منطقه ناهار خوری با اجاق هیزمی، سقف های بلند، پنجره های از کف تا سقف و درهای شیشه ای کشویی که روی عرشه باز می شوند، جریان می یابد. بار صبحانه، فضای غذاخوری را از آشپزخانه جدا می کند که دارای کابینت های چوبی و پنجره های مشرف به درختان است.

یک راه پله در راهرو به طبقه دوم منتهی می شود که به دو قسمت تقسیم می شود: در یک طرف یک نیم طبقه باز قرار دارد که می تواند به عنوان اتاق مهمان یا دفتر کار کند و به عرشه دیگر دسترسی دارد. در طرف دیگر یک اتاق خواب به اندازه کافی بزرگ برای یک تخت کینگ با دسترسی به حمام کامل وجود دارد.

فضای باز: عرشه اصلی، خارج از منطقه غذاخوری، دارای کف پارکت و حصار چوبی کم ارتفاع، با چشم‌انداز وسیع از کوه‌های سن برناردینو و فضای غذاخوری در فضای باز است. عرشه در سطح اتاق خواب در کنار یک تخته سنگ بزرگ گسترش می یابد و می تواند مجموعه ای از صندلی ها یا یک نیمکت را در خود جای دهد.

مالیات: 10560 دلار (تخمین زده شده)

مخاطب: جنیفر پارکر-استنتون و جیک لازری، DPP Real Estate، و دانیل میراکل و بیل کوکران، قطب نما، 3278-351-323; dppre.com

San Miguel به دلیل نزدیکی به بیش از 30000 هکتار باغ انگور و نمونه های قابل توجه معماری به سبک اسپانیایی، از جمله Mission San Miguel Arcángel، که در اوایل قرن نوزدهم ساخته شد و به ثبت ملی اضافه شد، یک نقطه محبوب در تورهای شراب Paso Robles است. مکان های تاریخی در دهه 1970.

حدود 20 دقیقه از پاسو روبلز فاصله دارد. سان لوئیس اوبیسپو 45 دقیقه با ماشین فاصله دارد، در حالی که فرزنو حدود دو ساعت و نیم به داخل کشور فاصله دارد.

اندازه: 1685 فوت مربع

قیمت فوت مربع: 504 دلار

داخل: خانه دور از خیابان، در یک منطقه بزرگ است.

یک درب شیشه‌ای جلویی به قسمت نشیمن باز می‌شود که دارای سقف‌های بلند و چراغ‌های نورانی به سبک آفتاب‌زدگی است که بالای قسمت نشیمن آویزان است. فراتر از درهای شیشه ای کشویی که به حیاط خلوت باز می شود، منطقه غذاخوری است. این فضا به یک آشپزخانه به روز شده با وسایل استیل ضد زنگ و میزهای کوارتز جریان می یابد. در کنار آشپزخانه یک اتاق رختشویی با کاشی های تزئینی قرار دارد.

یک راهرو از اتاق نشیمن به سمت اتاق خواب خانه گسترش می یابد. در انتهای سالن، اتاق خواب مستر دارای سقف های بلند و درهای شیشه ای کشویی رو به حیاط خلوت است. حمام اختصاصی به‌روزرسانی‌شده دارای دوش روکش‌شده با کاشی‌های هندسی با الگوی گرافیکی است. دو اتاق خواب دیگر خارج از راهرو؛ آنها یک حمام به روز با دوش و حمام مشترک دارند.

علاوه بر به روز رسانی آشپزخانه و حمام، فروشندگان یک سیستم HVAC جدید و پنل خورشیدی روی پشت بام نصب کردند.

فضای باز: یک پاسیو سنگی دور خانه می پیچد، با سایبان هایی برای سایه در پشت و یک درخت بالغ برای سایه در جلو. این ملک همچنین دارای درختان گلابی، انار و آووکادو و همچنین باغی پوشیده از گیاهانی است که توت فرنگی، شاه توت، توت قرمز و طلا را در خود جای داده است. گاراژ متصل دارای دو ماشین است.

مالیات: 10,620 دلار (تخمینی)

مخاطب: مارک هیزل، خانه و مزرعه املاک بین المللی ساتبی، 805-423-7927; sothebysrealty.com


این خانه در Cherokee Point، محله‌ای که با خطوط بین ایالتی 805 و 15 هم مرز است، واقع شده است و با ماشین 15 دقیقه از مرکز شهر سن دیگو فاصله دارد. چند مایلی از آبجوسازی‌ها، یک بستنی‌فروشی کوچک، و رصدخانه، تئاتر بازسازی‌شده دهه 1930 که میزبان اجرای موسیقی زنده و تئاتر است، فاصله دارد.

پارک د لا کروز، یک پارک اسکیت شهری، در فاصله چند قدمی قرار دارد. پارک اجتماعی نورث پارک و پارک اجتماعی آدامز، فضاهای سبز با مناطق بازی کودکان، دو مایلی دورتر.

اندازه: 1088 فوت مربع

قیمت فوت مربع: 777 دلار

داخل: خانه خارج از خیابان، پشت یک حصار کم ارتفاع و یک حیاط کوچک جلویی است که با گیاهان مقاوم به خشکی محوطه سازی شده است.

یک در ورودی فیروزه‌ای رنگ که توسط یک ایوان سرپوشیده کوچک احاطه شده است، به فضای نشیمن با کف‌های پارکت جدید باز می‌شود. یک نوار صبحانه با پیشخوان کوارتز این فضا را از آشپزخانه اپن جدا می کند که دارای کابینت های سفید، سینک استیل ضد زنگ به سبک خانه های کشاورزی و کابینت لباسشویی با ماشین لباسشویی و خشک کن کنار هم است.

اتاق مهمان درست پشت آشپزخانه است و در پشت خانه یک ایوان سرپوشیده قرار دارد که به عنوان یک دفتر خانه آفتابی عمل می کند. از اتاق خواب و راهرو می توان به حمام کامل دسترسی داشت.

از این قسمت خانه، پله ها به سوییت پایه در طبقه دوم منتهی می شوند. اتاق خواب مشرف به حیاط خلوت است. حمام دارای وان و دوش ترکیبی است.

فضای باز: عرشه چوبی از اتاق آفتاب گرفته تا حیاط خلوت، که با چمن مصنوعی و درخت بالغی که سایه ایجاد می کند، تزئین شده است. دور تا دور حیاط را حصار چوبی سفید رنگی احاطه کرده است.

مالیات: 10560 دلار (تخمین زده شده)

مخاطب: کوین باس، Prestige Properties Enterprises، 858-229-3252; kevin.coastalhomesbytiffany.com

برای به روز رسانی ایمیل هفتگی در مورد اخبار املاک مسکونی، اینجا ثبت نام کنید. ما را در توییتر دنبال کنید: جاسازی توییت.

Walker Jimenez

طرفدار تلویزیون آزاد. علاقه مندان به سفر نرد وب. گیمر. علاقه مندان به الکل ارتباط دهنده. نینجا غذا. پیشگام آبجو.

تماس با ما