خانه یک ستاره سینما را در فرانسه خرید و 300000 دلار برای تعمیر استخر پرداخت

(سی ان ان) – ورزشکار جرمی پس از اینکه در یک روز بارانی در فرانسه در یک روز بی‌سروصدا قرار گرفت، ترتیبی داد که در محله‌ای عجیب و غریب که در آن اقامت داشت، ملکی را ببیند.

پدر دو فرزند که اصالتا اهل ولز بود، چندین سال در پاریس زندگی می کرد، اما پس از گذراندن دوران جدایی، به فکر مهاجرت به حومه فرانسه افتاد.

او متوجه شد که طلا را زمانی به دست آورده است که او را برای یک تور خانه در Courgent، شهری در منطقه Ile-de-France، حدوداً 45 دقیقه رانندگی از پایتخت فرانسه بردند.

با این حال، این تنها خانه نبود که او را پر از هیجان کرد. این استخر شنای خیره کننده بود که به شدت نادیده گرفته شده بود.

ممکن ها

بازسازی حدود 12 ماه طول کشید، اما جرمی از نتیجه نهایی راضی است.

بازسازی حدود 12 ماه طول کشید، اما جرمی از نتیجه نهایی راضی است.

جرمی ن

در حالی که استخر در وضعیت نامناسبی قرار داشت، به وضوح زمانی یک سازه چشمگیر بود و می توانست دوباره – با کار زیاد.

جرمی که خواست از نام کامل خود استفاده نکند، به سی ان ان سفر گفت: «من کاملاً شگفت زده شدم. “زیرا قادر به بازسازی استخر و ایجاد یک پروژه خارق العاده تمام چیزی بود که می توانستم تصور کنم. فقط فکر می کردم اینجا همان مکان است.”

جرمی که سال ها در املاک کار کرده بود، به زودی متوجه شد که این خانه متعلق به بازیگر فرانسوی دانیل داریو است که در طول هشت دهه فعالیت حرفه ای خود در بیش از 100 فیلم در دهه 1950 ظاهر شده بود.

پس از صحبت با مردم محلی، او متوجه شد که این استخر، که گمان می‌رود در سال 1938 ساخته شده است، زمانی یک پاتوق محبوب بوده است و بسیاری به یاد دارند که شنا را در آنجا یاد گرفته‌اند.

حتی برخی عکس‌های داریو را که در سال 2017 در 100 سالگی در حال شنا کردن در استخر در خانه از دنیا رفت، برای او ارسال کردند.

اعتقاد بر این است که داریو، که در کنار داگلاس فیربنکس جونیور در فیلم هالیوودی “خشم پاریس” در سال 1938 ظاهر شد، بیش از یک دهه در آنجا زندگی کرده است.

او اذعان می کند: «این کار من را برای انجام پروژه هیجان زده تر کرد. “این مکان تاریخ دارد. داستانی دارد.”

مالک سابق معروف

گفته می شود این استخر متعلق به بازیگر فرانسوی دانیل داریو است که در سال 2017 درگذشت.

گفته می شود این استخر متعلق به بازیگر فرانسوی دانیل داریو است که در سال 2017 درگذشت.

مجموعه جان اسپرینگر / تاریخی کوربیس / گتی ایماژ

جرمی می‌گوید هنگامی که همه چیز را سنجید، با احتیاط پیشنهادی ارائه کرد که «حدود 30 یا 40 درصد کمتر از قیمت درخواستی» بود و منتظر چیزی بود که فکر می‌کرد یک رد اجتناب‌ناپذیر است.

“فکر نمی کردم [the owner] او می پذیرد.» او اعتراف می کند. اما در کمال تعجب، او این کار را کرد.

در حالی که جرمی روی چندین بازسازی هتل کار کرده است، این اولین استخر او خواهد بود. این پروژه همچنین حدود پنج برابر بودجه اولیه خود هزینه داشت.

او توضیح می دهد: «بیش از 35 سال از آن استفاده نشده بود، بنابراین یک خرابه بود. ما باید همه چیز را از صفر شروع می‌کردیم.»

وقتی مشخص شد که هزینه بازسازی استخر از نظر ارزش افزوده قابل توجهی به خانه لزوماً مقرون به صرفه نیست، جرمی شروع به جستجوی راه‌های دیگری برای جبران بخشی از هزینه‌های بازسازی کرد.

با توجه به اینکه چنین تجمعی در منطقه وجود نداشت، تصمیم گرفت چند روز در هفته آن را استخدام کند و بقیه اوقات آن را برای استفاده شخصی خود نگه دارد.

جرمی می‌گوید که توانسته است مالک را متقاعد کند تا قبل از اینکه فروش کامل شود، به او اجازه کار روی استخر را بدهد.

جرمی می‌گوید که توانسته است مالک را متقاعد کند تا قبل از اینکه فروش کامل شود، به او اجازه کار روی استخر را بدهد.

جرمی

جرمی که مصمم بود چرخ‌ها را در سریع‌ترین زمان ممکن به حرکت درآورد، تمام تلاشش را کرد تا مالک را متقاعد کند تا قبل از نهایی کردن فروش، به او اجازه دهد کار روی استخر را شروع کند.

او سپس شروع به مذاکره با شرکت های مختلف برای شروع کار بازسازی، از جمله یک شرکت متخصص در استخرهای شنا کرد تا آن را به “زیباترین دریاچه گرم فرانسه” تبدیل کند.

جرمی این قراردادها را در سپتامبر 2020 و در اوج همه گیری کووید-19 امضا کرد. او می گوید تا زمانی که در فوریه 2021 به طور رسمی مالک شد، تقریباً چهار ماه کار روی استخر تکمیل شده بود.

وقتی نوبت به استایل کردن می رسید، جرمی ترجیح داد تا جایی که می توانست «بالاتر» باشد.

تحول باور نکردنی

برخی از مردم محلی که برای اولین بار در استخری که متعلق به داریو بود، شنا کردند، برای تحسین این دگرگونی حاضر شدند.

برخی از مردم محلی که برای اولین بار در استخری که متعلق به داریو بود، شنا کردند، برای تحسین این دگرگونی حاضر شدند.

جرمی

او می‌گوید: «من صخره‌های بلند، چراغ‌های ال‌ای‌دی و کارهای کامل می‌خواستم.

این پروژه شامل ساخت زیرساخت‌های جدید برای تامین برق، گاز و آب – که قبلاً آب مستقیماً از یک رودخانه مجاور می‌آمد – و همچنین نصب برق جدید، ساخت سنگ‌تراشی، نصب لوله‌ها، تخلیه و مواد مغذی بود. زیر برکه

جرمی می گوید که کل بازسازی حدود 12 ماه طول کشید و 500000 یورو (حدود 500000 دلار) هزینه داشت که حدود 330000 یورو برای استخر و بقیه آن برای کارهای بیرونی از جمله زیرساخت ها، کارخانه ها و تراس ها هزینه شد. او می گوید از نتیجه نهایی راضی است.

او می افزاید: “شما واقعاً احساس می کنید در یک دریاچه طبیعی هستید، با این تفاوت که یک ساعت با بزرگترین شهر فرانسه فاصله دارید.” “آبشارهایی وجود دارد و می توانید از ارتفاع دو متری از روی صخره ها بپرید. احساس نمی کنید در استخر هستید.”

جرمی از کشف یک مسیر کاشی کاری شده سنگی قدیمی که از دریاچه به رودخانه مجاور منتهی می شود، با یک فواره در نزدیکی مرکز آن، در طول فرآیند بازسازی شگفت زده شد.

او به شوخی می گوید: “این یک یافته کامل بود. فکر می کنم می توانم بگویم که من تنها فردی در پاریس هستم که صاحب یک جزیره خصوصی هستم.”

در حالی که استخری که ۲۴ متر طول، ۹ متر عرض و بیش از دو متر عمق دارد، بدون شک جاذبه اصلی است، جرمی از خانه جدید خود راضی است که قبل از نقل مکان به کمی کار نیاز داشت.

زندگی شهری

او از آن زمان یک کاروان آمریکایی ایر استریم 1974 مشرف به دریاچه را وارد و تجدید کرده است.

او از آن زمان یک کاروان آمریکایی ایر استریم 1974 مشرف به دریاچه را وارد و تجدید کرده است.

جرمی

جرمی می‌گوید از زمان نقل مکان به Courgent، که حدود 400 نفر جمعیت دارد، به‌راحتی ساکن شده است و نظرات خوبی از مردم محلی در مورد استخر دریافت می‌کند.

در واقع، برخی از روستاییانی که برای اولین بار در آنجا شنا کردند، زمانی که متعلق به داریو بودند، از آنها پرسیدند که آیا می توانند نگاهی به تغییر شکل او بیندازند.

داریو او ارتباط طولانی با شهر داشت و به نظر می رسد که بعداً در زندگی خود به منطقه بازگشته است و تنها چند کیلومتر از خانه قبلی خود زندگی می کند.

در حالی که جرمی می‌گوید از زمانی که به کورجنت نقل مکان کرده است، از حمایت زیادی از سوی شورای شهر برخوردار بوده است، او بسیار تلاش می‌کند تا «پای کسی را نگذارد».

او توضیح می دهد: “شما باید مراقب باشید.” “شما نمی خواهید سر و صدای زیادی ایجاد کنید، یا کار ساختمانی زیادی داشته باشید [going on]. ولی خوب کار کرد

لمس نهایی

این ورزشکار مسابقه می گوید که وقتی شب در استخر می رود هنوز احساس خستگی می کند.

این ورزشکار مسابقه می گوید که وقتی شب در استخر می رود هنوز احساس خستگی می کند.

جرمی

“یکی از همسایه ها کمی نگران به سمت من آمد زیرا شنید که من در حال برنامه ریزی مهمانی هستم و شخصی گفت ما می خواهیم یک دی جی را در درختان بگذاریم.

به او گفتم، نه این هفته، اما هفته آینده از من بپرس.

جرمی که مشتاق به حداکثر رساندن 1.5 هکتار زمین تا حد ممکن بود، تصمیم گرفت کاروان 1974 American Airstream Caravan خود را که مشرف به دریاچه است و برای اجاره نیز در دسترس است، وارد و بازسازی کند.

وقتی خودش از استخر لذت نمی‌برد، از دوستان دخترش میزبانی نمی‌کند، یا مدرسه‌ای محلی برای بازدید در آن نزدیکی ندارد، آن را با قیمت حدود 250 یورو برای دو ساعت یا تا 3000 یورو در روز اجاره می‌دهد.

اگرچه او از مشتریان و همچنین تماشاگرانی که گاهی می‌خواهند بپرسند آیا می‌توانند نگاه دقیق‌تری داشته باشند، نظرات بسیار خوبی دریافت می‌کند، جرمی مایل است چند نکته خاص دیگر را اضافه کند.

او قصد دارد یک خط برق نصب کند تا بتواند چند درخت را روشن کند، یک تونل گل رز روی پل و یک آشپزخانه بیرونی اضافه کند.

جرمی اذعان می‌کند: «فقط زمانی راضی خواهم بود که تمام جزئیات تکمیل شود.

در این بین، او از داشتن یک استخر یا دریاچه زیبا با تاریخچه فراوانی که در اختیار دارد نهایت استفاده را می برد.

او می‌گوید: «تاکنون در هنگام شنا در شب، هنوز غرق در شنا هستم. «وقتی هوا کاملاً تاریک است، می‌توانید ماه و ستارگان را ببینید و شما به تنهایی طبیعت و آب را ببینید.

من همیشه می گویم که این معادل حضور در کاستاریکا بدون بلیط است.

Heidi Avery

پنکه تی وی جنرال. کارآفرین. پیشگام زامبی مغرور. تحلیلگر. خالق شیطانی متعصب توییتر.

تماس با ما