خدمات اینترنتی جدید که عملکرد شما را افزایش می دهد

بعدی- اینترنت زیتل در سه طرح برای مشترکین مختلف ارائه می شود. اول اینترنت پهن باند اختصاصی که با شعار کیفیت پایدار به سازمان ها، شرکت ها، متخصصان و حتی کسانی که می خواهند اینترنت را با استاندارد جهانی تجربه کنند ارائه می شود. دوم، سرویس ثابت TD-LTE که امکان اتصال برای مشترکین خانگی یا مشاغل کوچک را بدون نیاز به سیم، خطوط تلفن و حافظه پنهان ارتباطی برای تخلیه پورت فراهم می کند و در نهایت Airfiber که به آن سرویس اینترنت نقطه به نقطه ساختمان ها می گویند. ، برج ها و مجتمع های بالای شش واحد در زیتل. ایرفایبر به عنوان روشی برای ارائه خدمات اینترنتی به ساختمان ها و برج های مسکونی و اداری شناخته می شود و در مواردی که امکان استفاده از کابل های ارتباطی وجود ندارد و یا پوشش شبکه TD-LTE نامطمئن است توصیه می شود و البته سرویس بهتری برای ساختمان ها نیز در نظر گرفته می شود. . در این سرویس اتصال به اینترنت توسط گیرنده ها و فرستنده های خاص مانند رادیو و آنتن ارائه می شود. Zeitel Airfiber را در مقادیر نه به اندازه سایر خدمات اینترنتی ارائه می دهد. این بدان معناست که مشترکین Zitel در طول مدت اشتراک خود با محدودیت دانلود مواجه نمی شوند. خرید ایرفایبر از زیتل به چند دلیل فنی و اقتصادی جذاب خواهد بود.

شماره یک اینترنت ایرفایبر Zeitel برای دور زدن محدودیت ها

اینترنت ایرفایبر زایتل نجاتی برای مشترکینی است که امید خود را به دریافت خدمات اینترنت ثابت در قالب ADSL و حتی TD-LTE از دست داده اند. گاهی شرکت مخابراتی با تمام جریمه‌های اداری نمی‌تواند یک پورت خالی تهیه کند و گاهی مشترک به دلیل نداشتن خط تلفن ثابت یا عدم کیفیت سیم‌ها به دلیل قدیمی بودن تماس، نمی‌تواند خط تلفن ارائه کند. مرکز اگر مشترک محلی به دلیل عدم وجود سیگنال کافی و پوشش ناکافی قادر به استفاده از سرویس TD-LTE نباشد، موضوع واقعاً پیچیده می شود. اینجاست که از سرویس اینترنت Airfiber Zeitl برای حل مشکل استفاده می شود. اتصال اینترنت ایرفایبر توسط آنتن ها و دیش مخابراتی ایجاد می شود و از نظر پایداری و سرعت کیفیت بهتری را ارائه می دهد.

اینترنت زایتل ایرفایبر شماره دو برای برج ها و مجتمع های بزرگ

در حال حاضر امکان سفارش و فعال سازی در تهران، البرز و لواسان وجود دارد. پس از اطمینان از اینکه برج مسکونی، تجاری یا اداری و مجتمع شما در منطقه تحت پوشش اینترنتی Zeitl Airfiber قرار دارد، باید حداقل شش واحد آماده برای قدم گذاشتن به دنیایی جدید و تجربه متفاوتی با سرعت بالا و بدون وقفه پیدا کنید. اتصال اینترنت. قرارداد اینترنتی Airfiber شرکت Zitel با مدیریت ساختمان بسته شده است. ارتباط اصلی از طریق رادیو است اما برای نصب تجهیزات شبکه و کابل در محل ساخت و ساز نیاز است و این مراحل کاملا رایگان است. با افزودن روتر می توان سرویس را به صورت جداگانه در هر واحد دریافت کرد. اکنون زمان آن است که به هزینه ها فکر کنید.

بیشتر بدانید Zeitl Airfiber Internet سرویسی است که حجم ندارد. یعنی مشترکین با محدودیت دانلود ماهانه مواجه نیستند و به همین دلیل اینترنت ایرفایبر Zeitl را می توان گزینه مناسبی دانست.

شماره سه Zitel Airfiber اینترنت و نصب اقتصادی

اینترنت ایرفایبر زیتل بین دو تا یک هفته پس از ثبت درخواست و فسخ قرارداد آماده نصب می باشد. Zeitel می گوید که تجهیزات نسبتاً گران قیمت مورد نیاز برای فعال کردن Airfiber ساختمان را به عنوان سپرده ارائه خواهد کرد. این تجهیزات شامل دیش، مودم اکسترنال، پایه و کابل CAT6 (سریع ترین و کم صداترین کابل موجود در سرویس های اینترنتی) می باشد. کابل ها رایگان هستند و هر واحد باید هزینه اشتراک خود را به مدت یک سال از قبل پرداخت کند که شامل ضمانت برگشت پول می شود تا اگر مشترکی تصمیم به انصراف در حین استفاده به دلیل مسائلی مانند جابجایی داشته باشد، نداشته باشد. نگران بازپرداخت

شماره چهار Zeitel Airfiber اینترنت و مزایای فنی

اینترنت ایرفایبر زیتل علاوه بر حل مسائل فنی مانند پوشش و دسترسی، مقرون به صرفه است. پس از نصب تجهیزات روی پشت بام و کابل ها به مرحله تحویل سرویس به منزل یا واحد هر مشترک می رسیم. هر واحد نیاز به یک روتر داخلی دارد که دقیقاً مشابه مودم ADSL است. باید طبق سلیقه خودت اینو درست کنی طبق قرارداد، هزینه اینترنت ایرفایبر از شرکت زیتل به مدت یک سال از هر مشترک دریافت می شود. مقایسه تعرفه ها نشان می دهد که هزینه اشتراک ماهانه اینترنت ایرفایبر زایتل تقریباً به اندازه یک ماه اشتراک یک سرویس 180 گیگابایتی TD-LTE شرکتی مانند مبین نت است، با این تفاوت که مشترکان اینترنت ایرفایبر زایتل از سرویس پهنای باند استفاده می کنند که فاقد آن است. محدودیت برای اندازه، می توانید اندازه مورد نظر خود را مصرف کنید.

Morgan Bullock

هاردکور الکل ماون. علاقه مند شدید به اینترنت دوست داشتنی توییتر متعصب. دردسر ساز.

تماس با ما