خرید سرور استوک با پشتیبانی فنی 24 ساعته رایگان – زومیت

[ad_1]

هر رایانه خانگی که سیستم های دیگر به آن متصل هستند و خدمات دریافت می کنند، سرور سهام گنجانده شده است. در واقع تنها تفاوت این دو کامپیوتر خانگی در قابلیت اتصال به شبکه و ارائه خدمات پشتیبانی شبکه به سیستم های دیگر است. این امر با کمک برنامه ها و تنظیمات اعمال شده بر روی آن امکان پذیر است.

اسمارت با کمک شما آماده خرید بهترین سرور استوک و کارکرده موجود و با کیفیت تضمینی است. در این مقاله شما را با نحوه خرید سرور با کیفیت برای فروش در بخش IT آشنا می کنیم پشتیبانی 24 ساعته رایگان از نرم افزار و سخت افزار می دهد.

سرور سهام چیست؟

سرور سهام یا سرور دست دوم گفته می شود که سرور سهام توسط خریدار قبلی به هر دلیل یا بدون دلیل فروخته شده و بخشی از آن فروخته شده است. البته با توجه به محبوبیت بسیار زیاد این محصول، فروشندگان سودآور سرورهای مرکز داده (سرور بیش از حد و غیر واقعی استفاده می شود) اونا میفروشن. این سرورها به عنوان سرورهای درجه B در Smart Suite شما ثبت شده اند. این سرور مورد استقبال اکثر فروشگاه ها برای فروش قرار گرفته است. چون کمتر از قیمت سرور گرید استوک آ(سرور کم کارکرد) و اختلاف قیمت آنها تا چند میلیون تومان هم می رسد.

تو باهوش هستی

سرورها مهمترین زیرساخت هر شبکه هستند و باید از کیفیت و کارایی بالایی برخوردار باشند. اگر فرد یا گروهی توانایی خرید سرور جدید و گران قیمت را نداشته باشد می تواند از سرور استوک استفاده کند که مزایای زیادی دارد. با توجه به افزایش شدید قیمت ارز و افزایش قیمت قطعات جدید می توان از سرورهای استوک استفاده کرد که به صرفه است. همچنین شما می توانید حتی با بودجه کمی یک سرور دست دوم با پیکربندی مناسب خریداری کنید.

نکات خرید سرور سهام (تمام آنچه برای خرید سرور سهام باید بدانید)

 • اولین قدم تعیین هدف از خرید سرور و نوع کسب و کار و میزان عملکرد مورد انتظار از آن است. همچنین، اجزای سرور مناسب و میزان فعالیت مشتری شبکه مناسب برای کسب و کار را مشخص کنید (مشاوره رایگان با تیم فروش هوشمند 24 ساعته شما)
 • به سرور RAD توجه کنید: باید توجه داشته باشید که از چه نوع RAD برای هارد دیسک خود استفاده می کنید. باتری قرمز باید کاملا سالم باشد.
 • به درجه استوک سرور توجه کنید: اگر می خواهید خودتان از سرور استفاده کنید باید توجه داشته باشید که از سرور شما بسیار کم استفاده شده است و باید درجه A باشد.
 • سازنده برند و سرور باید از اعتبار و شهرت کافی برخوردار باشد و محصولات آن از نظر کیفیت، عملکرد و طول عمر مورد تایید باشد.
 • هارد دیسک و نوع هارد بستگی به استفاده شما دارد
 • به بایوس سرور توجه کنید (آخرین تاریخ به روز رسانی سرور)
 • به سرور ILO توجه کنید و سلامت آن را بررسی کنید: تمام عملکرد صحیح سرور HP بر روی ILO است. پس خیلی مراقب باشید.
 • به پشتیبانی فروشگاه توجه کنید: مهم ترین نکته این است که این محصول را از فروشگاه تهیه کنید که از نظر نرم افزاری و سخت افزاری پشتیبانی خوبی از شما خواهد داشت. SmartNet با پشتیبانی رایگان 24 ساعته، علاوه بر مشاوره خرید رایگان، پشتیبانی کاملا رایگان در هر زمینه ای از فناوری اطلاعات، اعم از امنیت، فعال سازی، VOIP و مشکلات شبکه ارائه می شود.
 • درک سرورهای سهام راه بسیار مهمی است.
 • خرید کنید سرور استفاده شده: با توجه به استقبال زیاد این محصول، فروشندگان انتفاعی آن را به فروش می رسانند سرور مرکز داده پرداخت کرده اند. اسمارت با پشتیبانی 24 ساعته از محصولات فناوری اطلاعات شما در تلاش است تا بهترین خدمات را به شما ارائه دهد.
 • ضمانت نامه معتبر یا کتبی است
 • بخش‌های مختلف سرور مانند برق، خنک‌کننده، بررسی فضای ذخیره‌سازی و اطمینان از سلامت آن‌ها: در اسمارت سوئیت تمامی تست‌ها در حضور مشتری انجام می‌شود.

شرکت های تولید کننده سرور

شرکت ها HPE-IBM-DELL-SISCO-SUPERMICRO آنها سرورهای سخت افزاری می سازند.

دلیل انتخاب سرور HP چیست

1. نام تجاری HP خیلی گسترده است.

2. در اکثر سازمان ها از سرور HP استفاده کنید

3. قیمت مناسب نسبت به کیفیت بالا (برندگان آن را دوست دارند IBM آنها بسیار گران هستند)

تو باهوش هستی

همیشه بهترین کار این است که تجهیزات کامپیوتری خود را از فروشگاه همسایه خریداری کنید. شما با هوش خود می توانید بهترین باشید. ما تمام تلاش خود را می کنیم تا کیفیت کار همکارانمان را بالا ببریم آی تی ما خواهیم کرد برای انواع تقریبی سوالات آنلاین سرور سهام، از سایت میتونید hstock همچنین ببینید.

[ad_2]

Markus Saunders

درونگرا. نینجا دارای گواهی فرهنگ پاپ. نویسنده. مدافع غذا عاشق موسیقی پرشور.

تماس با ما