خشم جاوی پنج بازیکن; تو لیاقت این پیراهن را نداری


به گزارش “ورزش سه”، بارسلونا چهارشنبه شب با پیروزی مقابل بایرن مونیخ برای صعود به مرحله یک شانزدهم لیگ قهرمانان اروپا به میدان رفت اما در نهایت این اتفاق رخ نداد. بازی برای بایرن رسمی بود و او با چند غیبت مهم وارد زمین شد، اما به راحتی توانست با سه گل پیروز شود و اخراج باریا در لیگ اروپا را امضا کند.

قبل از بازی، ژاوی هرناندز، مربی بارسا ابراز اطمینان کرده بود که تیمش قدرت رقابت با بایرن را دارد و پیروزی دور از دسترس نیست، اما چیزی متفاوت در زمین ظاهر شد. بارسا پس از 21 سال نتوانست به مرحله گروهی صعود کند و به لیگ اروپا رفت.

سرمربی بارسلونا در فاصله دو نیمه و شکست 2-0 تیمش، با عصبانیت خطاب به بازیکنان گفت که برخی از شما اهمیت پیراهن بارسلونا را درک نکرده اید و لیاقت ماندن در بارسلونا را ندارید، اما این عصبانیت نداشت. کاملاً تسلیم شد و یک گل دیگر دریافت کرد.

در اواخر بازی اما ژاوی با نگاهی به بازیکنانی که در هر دو نیمه نمی توانستند بدون عصبانیت سرشان را بلند کنند، نارضایتی خود را نشان داد.

به گفته ال چیرینگیتو، ژاوی از پنج بازیکن خود ناراضی بود. این کلمنت لنگلی، سرجیو داست، فرانکی دی یونگ، مارک آندره تراختنبرگ و ممفیس دیپه بودند که ژاوی را ناراحت کردند و امیدشان را از دست دادند.

خنده بعد از ضعف دفاعی لنگلی و شکست لواندوفسکی از چشم ژاوی دور نیست. دست اولین انتخاب زاوی بود. ترستگنون واکنش ناامید کننده ای به گل دوم لروی سانه بازیکن بایرن داشت. ممفیس دپ در نیمه اول موقعیت خوبی را از دست داد و گام های او برای ضربه زدن به کرنر روی اعصاب هواداران در نیمه دوم به اشتباه افتاد. فرانکی دی یونگ نتوانست تعادل هافبک را برای باریا حفظ کند.

ژاوی که معتقد است تیمش برای فصل آینده به یک انتقال بزرگ خانگی نیاز دارد، با جدایی این 5 بازیکن مشکلی نخواهد داشت و در این بین از جرارد پیکه ناراضی است. پیکه اخیرا گفته است که به دلیل دوستی دیرینه ژاوی احساس مسئولیت زیادی دارد و نمی خواهد او را ناامید کند، اما دقیقاً همین اتفاق افتاد. پیکه در مقابل بایرن به عنوان یک بازیکن ظاهر شد، انگار سه ساله بود.

بعید است که پایک فصل آینده جایی در بارسا پیدا کند و از فوتبال خداحافظی کند. او بارها گفته است که بعد از بارسا برای هیچ تیمی بازی نمی کند.


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم