خواندن هفتگی کارت تاروت: فال 29 اکتبر تا 5 نوامبر

برج حمل

عشق، رضایت عاطفی و امنیت در رابطه شما وجود خواهد داشت. در مورد احساسات و عواطف خود باز و صادق باشید. انعطاف پذیر باشید و از اطرافیان خود انتظار زیادی نداشته باشید. در مورد عشق به قلب خود گوش دهید. ممکن است از یک همکار مسن تری که به آن اعتماد دارید به شما کمک شود. نیاز به سازماندهی امور مالی و متعادل کردن هزینه ها وجود دارد. این هفته به برنامه ریزی، نقشه راه و استراتژی مناسب نیاز است.

گاو نر

ممکن است این هفته زندگی عاشقانه شما روان نباشد و در خانواده یا همسر اختلافات و مشاجره هایی به وجود بیاید. برای خبرهای بد در سطح شخصی آماده شوید. مراقب ایمنی و محیط زیست خود باشید. با این حال، کار شما همه چیز را متعادل می کند و همه چیز به آرامی پیش خواهد رفت. کار شما مورد قدردانی قرار خواهد گرفت و ایده های شما به خوبی مورد استقبال قرار خواهد گرفت. به طور واضح با همکاران خود ارتباط برقرار کنید.

دوقلوها

در کنار شریک زندگی تان اوقات بسیار خوبی خواهید داشت. شما می دانید که چگونه از آنچه زندگی ارائه می دهد قدردانی کنید و از آن لذت ببرید. نگرش خوشبینانه را در روابط و امور خانوادگی حفظ کنید. فرصتی مرتبط با شغل به شما ارائه می شود که می توانید بیشتر آن را بررسی کنید. ممکن است یک خبر خوب غیر منتظره یا یک غافلگیری دریافت کنید. برای رسیدن به رویای خود برنامه ها و استراتژی های روشنی را توسعه دهید.

سرطان

آماده شو برو. از پتانسیل خود نهایت استفاده را ببرید و برای مقابله با هر چالشی آماده باشید. نسبت به کار و پروژه های خود خوشبین خواهید بود. زمان بسیار خوبی برای شروع و شروع کاری جدید است. فرصتی برای کسب درآمد وجود خواهد داشت، پس آماده باشید تا با آن آشنا شوید و آن را با دو دست بگیرید. در رابطه شما عشق و تفاهم وجود خواهد داشت، اما زمان کمی برای روابط عاشقانه خواهید داشت زیرا خود را در کار، برنامه ریزی و استراتژی های خود افراط می کنید. عشق و محبتی را که از اطرافیان خود دریافت می کنید قدردانی کنید و به اشتراک بگذارید.

لئو

از شما انتظار می رود که یک زندگی خانوادگی با ثبات و شاد داشته باشید و عزیزانتان به شما کمک خواهند کرد تا آرامش داشته باشید. خبرهای خوبی در مورد بچه ها خواهد بود. مورد محبت و مراقبت قرار خواهید گرفت. از نظر حرفه ای، هیچ چیز مانع شما نخواهد شد. موقعیت شما در دفتر یا محل کارتان تقویت خواهد شد و کسانی که مخالف شما هستند تسلیم قدرت شما خواهند شد. کسانی که به دنبال شغل مناسبی هستند، احتمال بیشتری برای بدست آوردن آن دارند. با پول عملی و عاقل باشید.

باکره

برخی از مسئولیت های اضافی در خانه و محل کار می تواند باعث ایجاد احساس خستگی و فرسودگی شود. بار را به اشتراک بگذارید و نیازهای خود را با کسی که آنها را درک می کند، در میان بگذارید. از درخواست کمک خجالت نکشید. شما روی کار و ضرب الاجل متمرکز خواهید ماند. ایده ها و پروژه شما شکوفا می شود و پتانسیل پاداش های مالی مانند پاداش یا ارتقاء وجود دارد. در کار زیاده روی نکنید؛ کمی برای خودتان وقت بگذارید و کمی از خود مراقبت کنید.

تعادل

رابطه شما با شریک زندگیتان محبت آمیز و معنادار خواهد بود. سعی کنید هر گونه اختلاف نظر را دوستانه حل کنید. برای مجردها وقت آن رسیده که تجربیات دردناک گذشته را کنار بگذارند. با مردم ملاقات کنید و خود را به روی عشق باز کنید. ممکن است در محل کار و مالی احساس استرس یا فشار داشته باشید. ممکن است زمان سختی باشد یک قدم به عقب برگردید، دوباره ارزیابی کنید، و زمانی را از روال شلوغ شارژ مجدد و برنامه ریزی مسیر آینده خود دور کنید.

عقرب

پیوندهای قوی، تفاهم و پایه در روابط وجود خواهد داشت. همچنین انتظار می رود که ازدواج یا نامزدی یکی از اعضای خانواده رسمی شود. اکنون زمان سرمایه گذاری است اما به روش های سنتی پایبند باشید. ممکن است تغییری در شغل یا بهبودی در شغل ایجاد شود. تغییر محل کار یا جابجایی مورد انتظار است. پول شما بهتر خواهد شد.

قوس

کارت ها رشد حرفه ای را پیش بینی می کنند. می توانید انتظار ارتقاء یا جایزه را داشته باشید. شما در یک پروژه یا کسب و کار موفق خواهید بود و برای خود تشویق خواهید شد. برای دریافت پاداش برای تلاش های گذشته خود آماده باشید. رابطه شما با همسرتان حساس خواهد بود و ممکن است نتوانید توضیح دهید که چه اتفاقی در حال رخ دادن است. سعی کنید طغیان های عاطفی خود را کنترل کنید، زیرا ممکن است به احساسات کسانی که دوستشان دارید و به آنها اهمیت می دهید آسیب برساند.

برج جدی

پروژه های شما پیشرفت خواهند کرد و رشد خواهند داشت. اطمینان حاصل کنید که تعادل وجود دارد، زیرا ممکن است زندگی شخصی شما بر کار اولویت داشته باشد. در محل کار، فرصت های جدید، ارتقاء و شناخت وجود خواهد داشت. اخبار خوبی در رابطه با پول و امور مالی دریافت خواهید کرد. شاید دوران سختی در رابطه شما وجود داشته باشد. قدرت خود را جمع آوری کنید و روی بازگرداندن او به مسیر درست تمرکز کنید. از یکدیگر حمایت کنید و زمانی را با هم بگذرانید، در حالی که دیگران را حذف کنید.

دلو

شما سرشار از اعتماد به نفس و عزم برای انجام وظایف و چالش های جدیدی خواهید بود که ممکن است برایتان پیش بیاید. پروژه ها شتاب بیشتری خواهند گرفت، اما در تصمیم گیری های شغلی عجله نکنید. از نظر مالی پول می آید اما مراقب خرج کردنتان باشید. ممکن است با شریک زندگی تان سردرگمی یا سوء تفاهم وجود داشته باشد. سعی کنید بین واقعیت و خیال تمایز قائل شوید. علاقه عشقی یا شریک بالقوه شما ممکن است عشق و محبت خود را ابراز کند. با این حال، او ممکن است هنوز آماده تعهد نباشد.

ماهی ها

شما از کار، جریان پول و تصدیقتان راضی خواهید بود. موقعیت شما در سازمان امن خواهد بود. از آن به عنوان سرمایه گذاری در خانه، ملک یا کسب و کار کوچک یاد می شود و ممکن است در آینده سود به همراه داشته باشد. شریک زندگی شما در دستیابی به جاه طلبی های شما محبت و حمایت خواهد کرد. تعهدات عمیق تری و ثبات در عشق را تجربه خواهید کرد. اگر ثبات چیزی است که می خواهید، ممکن است همه چیز در آن جهت حرکت کند.

(این پیش بینی کارت تاروت توسط Chavi Upadhyay، یک پزشک و مشاور شهودی تاروت مستقر در دهلی)

Walker Jimenez

طرفدار تلویزیون آزاد. علاقه مندان به سفر نرد وب. گیمر. علاقه مندان به الکل ارتباط دهنده. نینجا غذا. پیشگام آبجو.

Digital currencyبهترین سالن زیبایی تبریزبهترین اکستنشن مژه اصفهانخبربهترین مشاور کنکوردانشگاهGuide to buying household appliancesdigital currency channeldigital currency tutorialبهترین سالن زیبایی اصفهان
تماس با ما