خواننده معروف از اجرای آهنگ تیم ملی انصراف داد

خواننده مطرح کشور اعلام کرد که نمی تواند برای تیم ملی بخواند.

در آخرین دوره های جام جهانی رسم بر این بود که بعد از صعود تیم ملی یکی از خوانندگان آهنگ ویژه این مسابقات را می خواند و به نظر می رسد این اتفاق برای جام جهانی 2022 قطر نیز رخ دهد. .

یک خبرنگار پیشکسوت موسیقی مدعی شد رضا بهرام و بهنام بانی به صورت مشترک سرود رسمی تیم ملی فوتبال ایران در جام جهانی قطر را خواهند خواند. البته فدراسیون فوتبال هنوز شرایط خاصی ندارد و انتخابات این اتحادیه 17 شهریورماه برگزار می شود اما اخباری در این باره از هر سو به گوش می رسد و به نظر می رسد این دو خواننده از سوی برخی فعالان فنی پیشنهاد شده است. وزارتخانه ها ورزش و راهنمایی.

این دو از محبوب ترین خوانندگان پاپ محلی هستند و آهنگ ها و کنسرت های آنها همیشه با استقبال خوبی روبرو می شود. به همین بهانه با رضا بهرام تماس گرفتیم که نامش را برای خواندن ترانه رسمی تیم ملی در جام جهانی برای پیگیری ماجرا پیشنهاد داد.

بهرام درباره پیشنهاد خواندن آهنگ برای تیم ملی گفت: چندی پیش با من تماس گرفتند و پیشنهاد دادند. حقیقت این است که با تمام احترام نمی توانم این پیشنهاد را قبول کنم و به دوستانم اعلام کرده ام که نمی توانم برای تیم ملی بخوانم.

همانطور که خواننده مشهور کانتری درباره دلایل رد این پیشنهاد گفت: برنامه ریزی نبودن این کار و هیچ چیز مشخص نیست. هیچ جزئیاتی اعلام نشده و نمی دانیم چه خواهیم کرد.

همیشه سعی کرده ام کاری را که انجام می دهم بر اساس اصول و برنامه ریزی دقیق انجام دهم. من کشورم را دوست دارم و نسبت به ایران بسیار تعصب دارم. آواز خواندن برای تیم ملی من در جام جهانی کار بسیار بزرگی است و من افتخار می کنم که این کار را انجام دهم. اما تهیه آهنگی باکیفیت و در خور نام ایران زمان می برد و نیاز به برنامه ریزی بسیار دقیقی دارد.

بهرام در ادامه گفت: من عاشق تیم ملی کشورم هستم و امیدوارم آهنگی تولید شود که نام ایران در آن باشد.

این خواننده محبوب این روزها درباره تیم ملی و پیش بینی آن از نتایج ایران در جام جهانی گفت: بسیاری از پسران این تیم دوستان صمیمی من هستند و همیشه مسابقات تیم را با اشتیاق دنبال می کنم.

امیدوارم بهترین ها در جام جهانی برای کشورم اتفاق بیفتد و نتایج عالی دل مردم ایران را شاد کند. من به عنوان یک هوادار فوتبال و تیم ملی برای موفقیت کشورم در جام جهانی دعا خواهم کرد.

منبع: خبر

Erica Ferrell

نینجا موسیقی غرور آفرین. حل کننده مشکل متخصص حرفه ای سفر. دردسر ساز. ارتباط گر مشتاق

تماس با ما