خودروسازان زیر تیغه

[ad_1]

کیفیت ماشین خوب نیست، مردم عصبانی هستند و حق با مردم است.» باید در بالاترین سطوح حکومتی کار شود و رهبری ایجاد شود تا سازندگان کلمه چندین سال حرف مردم را بشنوند. مشکل کیفیت و قیمت خودرو را تا حدی توضیح دهید. این خودروها در کشوری تولید می شوند که طراحی آن مطابق با چند دهه گذشته است. قیمت خود مکان.

به گزارش مشرق، ارزان ترین خودروی ایران در دهه 80 گران است – با توجه به ارزش نسبی واردات و ارز ملی – که با خرید بهترین شرکت خودروسازی لوکس در هر جای دنیا پیدا می شود. حدود 60 دستگاه از این خودروها در جاده ها با هم برخورد می کنند و 8 تا 8 ایربگ وجود دارد که این فناوری 50 سال قدمت دارد و هرگز به روز نشده است. در پاسخ مهدی رحیمی، مدیر مرکز طراحی توسعه محصولات ایران خودرو، می‌گوید: «هر خودرو یک جعبه سیاه برای ذخیره اطلاعات دارد و ما باید این جعبه‌های سیاه را برای بررسی تصادف بررسی کنیم تا بتوانیم نحوه آن را تشخیص دهیم. کار می کند. . هنوز برای تعجب خیلی زود است. همانطور که در ادامه آمده است: «اگر در خودروهای تولیدی نیات رعایت شود، این نیات به این نیست که خودروها در معرض فروش قرار نگیرند».

ظاهرا در ایران خود خودرو امنیت خودرو را تامین نمی کند و تکنولوژی 70 سال پیش وجود ندارد و اگر هم باشد به قیمت بالاتر نمی فروشد و کار نمی کند. این سخنان فراتر از ناآگاهی یا نداشتن مالکیت معنوی است، نشانه ای از واکنش و استکبار این صنعت است که پاسخگو نیست، رقابت نمی کند و به گفته برخی از اعضای مجلس نمایندگان عملا یک سازمان مافیایی است. مسائلی که امکان تایید مستقل ندارند وجود دارند و از نظر نظری و بلاغی محدود هستند. برخی ناظران این موضوع را رد کرده و می گویند که مشکل تعیین سرنوشت در ایران باعث شده است که اکثر ناظران مشکلات سیاسی و تشکیلاتی کشور را تا زمانی که فساد ساماندهی شود تحریم کنند.

با این حال، خودروسازان به طور فزاینده ای به هجوم مردم نزدیک می شوند و حداقل اذعان کرده اند که عدم پاسخگویی وجود دارد. مشکل این است که شما نمی توانید از شر تحریم ها یا هر اقدام غیرانسانی دیگری خلاص شوید. اما به عنوان مثال یکی از نمایندگان مجلس در جمع بندی از وضعیت ابتدای ماه امسال گفت: «مافیای خودرو با عدم انحصار حمایت دولت های ثروتمند، سال ها ملت ایران را استثمار کرده است. در تلاش است تا جایی برای خود بیابد.” آنها عنان را در دست دولت دارند، نه دولتی که ناظر و کنترل کننده تعیین سرنوشت است. این نماینده در سخنان خود گفت: مافیای خودرو به نفع تصمیم گیران و تصمیم گیران به نفع خود هستند و بر گناهان همه ملت سوار هستند. بعد از 5 سال سوال اصلی این است که حمایت بی قید و شرط صنعت خودرو در جای ما کجاست و چه نسبتی با آن دارد؟

البته بدون رضایت اعضای مجلس هیچ کاری به راحتی انجام نمی شود. مردم عادی واقعاً از وضعیت موتر به افغانستان می آیند و از وضع موجود فارغ می شوند. این شرکت که در سراسر جهان سابقه ای در موزه ایجاد کرده است، باید صدها میلیون دلار خودرو بخرد. اگر می توانستند نه در امان بودند و نه می توانستند راحت سفر کنند. محتوای این مقاله بر اساس نقل قول ها و توضیحات است نه نظرات شفاهی. صحبت از مافیا، اتفاق عجیبی است که در روز روشن نمایندگان را تهدید می کنند تا خودرو را افزایش دهند و احیاناً در کشور ممنوع کنند. نه مردم عادی، بلکه موضع سیاسی رسمی کشور.

نمایندگان مجلس در آذر ماه در بیانیه ای خطاب به رسانه ها گفتند: ایشان گفتند اگر مجلس بخواهد قیمت را افزایش دهد باید سود بدهیم. این به روز رسانی یک ماجراجویی بود.

خبرنگار دیگری می گوید در زمان تصمیم گیری در مورد قیمت و مسائلی از این دست، مافیای دیگری در رسانه ها وجود دارد که سریع ضد انقلاب را به ما گوشزد می کند. اما قضیه به همین جا ختم نمی شود. خبرگزاری رسمی و محافظه کار کیشور می گوید «انجمن های خودیاری و خودیاری آمار دقیقی از وضعیت تولید خود ندارند». در عین حال، آنها برای هیچ تخلفی مجازات نشده اند.» باید گفت شباهت های این موضوعات در سرزمین عجایب و جهان ها صرفاً توصیفی است و در گزارش ها اغراق آمیز نیست. نوشتن در مورد وضعیت بسیار عجیب است. شواهدی که حتا نقل قول از مواضع رسمی در این زمینه افراطی و غیرعادی به نظر می رسد. نماینده مجلس می گوید مردم اینجا هستند! در کجای دنیا مردمی را می بینید که برای ماشین صف می کشند و قرعه کشی می کنند؟

همچنین نقاشی های زیادی وجود دارد که تا حدودی بی نتیجه هستند. معمولاً این سازنده است که مشتری را به میدان می آورد. ممکن است شرط ورود را حذف کنید یا نه. اگه میشه پس این بازی چیه؟ اگر نمی توانید، مردم و کشوری که نمی توانید آن را معلق کنید.» بحثی که در این زمینه و به عنوان یک مشکل و همچنین به عنوان راه حل مطرح می شود یک بحث است. می گویند اگر خودروهای وارداتی آزاد باشند و رقابت وجود داشته باشد، مشکل حل می شود. امروزه در مورد نوجوانی صحبت های زیادی می شود. اما سوال اینجاست اما واردات خودرو همیشه ممنوع است؟

در آن زمان این مشکلات وجود نداشت؟ بسیاری از ناظران چنین اقداماتی را برای ادراک افکار عمومی و بدبینی و نارضایتی افراد غیرعادی در این صنعت مساعد می دانند. بحث خودرو به طور کلی به طور انحصاری ناراضی است. وقتی صحبت از مسائل رهبری به میان می‌آید، بالاخره مسئولان صنعت، از جمله وزیر صمت، مجبور شدند درباره این موضوع بزرگ صحبت کنند. فاطمیون در یک برنامه تلویزیونی گفت ما مسئولیت خودروهای با کیفیت را می پذیریم. جملاتی که مشخص نیستند دقیقاً همان چیزی هستند که کار می کنند و بیشتر جملات مشابه مقدماتی هستند.

فاطمیدین به تشریح شرایط خودسازی ادامه می دهد که هنوز بسیار کلی هستند. گفت: “در حال حاضر منتظر کشف ایده هایی برای نهایی کردن این پیش بینی هستیم.” در مجموع 2 درصد کیفیت خودرو در میدان و 2 درصد در مونتاژ و تولید نهایی است. اما اگر رابطه بین خودروساز و سگمنت ساز درست نباشد و فرستنده در لحظه فرستنده را به استخر نرساند، صندلی نیز باعث آسیب دیدن قطعات می شود و سیلر نیز از سگمنت بی کیفیت استفاده می کند زیرا او نمی تواند خط تولید را متوقف کند. بیشتر این اظهارات مشابه توصیف یک کارشناس خودرو در خارج از ایران است که مسئولیت کلیه صنایع، معدن و تجارت ایران را بر عهده دارد. البته فاطمید امین گفت که «نبوت» آماده نشده است. بلکه در مرحله نهایی شدن است و واقعاً هیچ سخنی نزدیک و از این بنده پیامبر نیست که برای مخاطبین چیزی نقل نکند. اما جدای از کیفیت تولید داخلی و نیات آن، رقابت با خودروی خارجی باعث بالا رفتن کیفیت خودرو می شود؟ موضوع را با کاظم محمد کارشناس خودرو در میان گذاشتیم.

ما گذشته را فراموش می کنیم و امیدواریم

جناب فاطمين گفتند من مسئول كيفيت ماشين هستم، اين كلمه چيست؟ خیر می گوید بله، رهبری می گویند باید کیفیت ماشین بالا برود. احتمالاً عاملی است که نشان می دهد چرا آنها اینقدر ضعیف عمل می کنند. مثلاً یک قطعه کم داریم و دستگاه معیوب است. این ضعف باید برطرف شود. با مدیریت جدید ایران امیدواریم در این بزرگترین شرکت خودروسازی اتفاق مثبتی رخ دهد.

اشاره این کارشناس خودرو به بی میدانی و راه حل احتمالی این مشکل آقای فاطمه امین است چرا که نه؟ چرا امروز از من نمیپرسی؟ مطمئنا رهبری باید موضوع باشد؟ به خوبی نگاه کنید! برخی از مسائل عمدی و مسائل سهوی است. مثلا تحریم ها را باید در نظر گرفت. در شرایط ممنوعیت ورود مواد اولیه و قطعات با مشکل جدی مواجه است. رسانه ها باید این مسائل را بیشتر بدانند! ممنوعیت واردات و واردات این تجهیزات الزامی است. حالا رئیس آمده و کار تمام شده است. قصد وجود دارد اما به گذشته برگشتیم. ما آینده و امید داریم. در حال حاضر پس از دستورات مدیران و مشاوران رهبری، مسائل حل شده و تغییرات آغاز شده است و این اصلا بی تاثیر نیست.

وقتی از شما در مورد تولید و تامین مواد اولیه می پرسم، می گویید کمیت تولید تغییر می کند، کیفیت هم تغییر می کند؟ قطعا! اگر پلاتر کار نکند، رشد می کند. بچه ای که همیشه 12 سالش نیست، بزرگ می شود، 14 ساله می شود، 16 ساله می شود. از شما می خواهم به مردم، به جامعه امید بدهید. در این 40 سال متاسفانه روزهای سختی را پشت سر گذاشتیم. در ابتدا جنگ را بر ما تحمیل کردند و بعد از آن انواع مختلف کار و تحریم را بر ما تحمیل کردند. شرایط ما واقعاً خاص است. شما برای امتحان به ساختمان داخلی مجاز مراجعه کنید و مشکلات را ببینید. عدم وجود یک فیوز به احتمال زیاد بر چندین ماشین کارکرد تأثیر می گذارد. برای مثال فرض کنید دانه های برف کار نمی کنند. ما شخصیت نداریم، مثلاً از صفر شروع می کنیم. اما الان کجا هستیم؟ این قضاوت واقعاً مهم نیست. یا حتی کسانی که بعد از ورود ما به این صنعت به خوداشتغالی تبدیل شده اند برخی از ما هستند. در این زمینه، در ادامه به این موضوع خواهیم پرداخت. بیایید شرایط کشور را بررسی کنیم. اما با همین شرایط امکان تغییر در صنعت وجود دارد. نیروهای انسانی و مدیران بسیار مهم هستند. مثلا من از مدیرعامل جدید ایران خبر دارم. آنها قبلاً در صنعت نشان داده اند که مفید هستند. از جهات دیگر هم اتفاق خوبی است که شما خسته و خسته هستید. امیدواریم در آینده نزدیک تیراژ بالاتر و قیمت بالاتر و کیفیت بالاتری داشته باشیم. این تصادف اصلا غیر قابل تصور نیست.

[ad_2]

Kellen Odom

مدافع رسانه های اجتماعی گیک غذا. کاوشگر. علاقه مندان به تلویزیون پیشگام بیکن افراطی. کل نینجا اینترنت. تنظیم کننده.

تماس با ما