خوردن 5 گل در خانه در 25 دقیقه

[ad_1]

کد خبر: 1796653/56

زمان: 11:49
1400/09/16

هدیه: 6228

منشن گلادباخ عجیب ترین تیم آلمان است

گلادباخ که با برتری 5-0 مقابل بایرن همه فوتبالدوستان را بهت زده کرد، در دو هفته اخیر بوندسلیگا 10 گل دریافت کرده است.

پس از اینکه بوروسیا ام‌شن‌گلادباخ در دور دوم جام حذفی آلمان با نتیجه 5-1 بایرن مونیخ را شکست داد، افراد کمی فکر می‌کردند که تیم ادی هاتر 40 روز دیگر فاصله خواهد داشت. بوروسیا پارک در همین ورزشگاه با نتیجه ای عجیب مغلوب فرایبورگ شد.

گلادبک دو روز پیش در دیداری از هفته چهاردهم بوندس لیگا در ورزشگاه خانگی خود و در 37 دقیقه ابتدایی 6 گل توسط فرایبورگ به ثمر رسید. میزبان برای اولین بار در تاریخ بوندسلیگا در 25 دقیقه ابتدایی بازی با نتیجه 5-0 مغلوب میهمان خود شد، اتفاقی عجیب و بی سابقه. فرایبورگ در نیمه اول یک بازی بوندسلیگا هرگز 6 گل به ثمر نرساند.

از مکس ایبرال، مدیر ورزشی گلادبک پرسیده شد که آیا می‌توان انتظار عواقب شکست را داشت یا خیر، او همانطور که انتظار می‌رفت پاسخ داد: “در فوتبال به جایی رسیده‌ایم که شما دو بازی را باخته‌اید و سپس سوالات رایج را بپرسید.” ابتدا آن را تشخیص دهید زیرا در حال تصمیم گیری در مورد چیزی هستید، و سپس باید آن را سبک وزن کنید و بلافاصله تصمیم بگیرید که چیزی باید تغییر کند.” بنابراین مربی ادی هاتر در حال حاضر نباید از از دست دادن شغل خود بترسد. جایگاه ویژه ای داشت و مطمئنا مشکلات این تیم را قبل از روز اول کار هاتر می دانست.

در حالی که همه منتظر ادامه روند خوب گلادبک ها پس از پیروزی بزرگ مقابل بایرن هستند، این تیم پس از شکست ناامیدکننده 4-1 هفته گذشته مقابل کلن، اکنون 6 گل با فرایبورگ فاصله دارد. خوردن 10 گل در دو مسابقه برای یک مدیر تیم چیز خوبی نیست. ادی هاتر سرمربی این تیم نیز واکنش جالبی به این شکست داشت و گفت: مقابل بایرن مونیخ همه را غافلگیر کردیم و امروز هم همین را تکرار می کنیم!

گلادباخ اکنون در رده سیزدهم جدول 18 تیمی آلمان قرار دارد. آنها فقط 5 امتیاز با منطقه خطر فاصله دارند و در آخرین بازی خود قبل از سال جدید در 17 ژانویه به مصاف بایرن مونیخ خواهند رفت. قبل از آن لایپزیگ، فرانکفورت و هوفنهایم خواهند بود. باواریایی ها می توانند انتقام گلدبک ها را بگیرند و آنها را به تعطیلات بفرستند، اما یک نتیجه خوب در این بازی می تواند صفحه را برای ادی هاتر و شاگردانش تغییر دهد.

[ad_2]

Izaiah Harrison

سازمان دهنده کل مبشر موسیقی شیطانی. گیک قهوه. خالق برنده جایزه متعصب الکل مزاحم عمومی

Digital currencyبهترین سالن زیبایی تبریزبهترین اکستنشن مژه اصفهانخبربهترین مشاور کنکوردانشگاهGuide to buying household appliancesdigital currency channeldigital currency tutorialبهترین سالن زیبایی اصفهان
تماس با ما