داستان استارتاپ: این شرکت چقدر در خلق مد فاشیستی آگاهانه و جاودانه منحصر به فرد است

Mochio – یک برچسب مد آهسته در مأموریتی برای ایجاد مد بی انتها و آگاهانه که هیجان انگیز است.

هر شرکتی نمی‌تواند واقعاً ادعا کند که کاری انجام می‌دهد که در راستای یک چشم‌انداز واقعاً جامع برای ایجاد تعادل بین دوام تجاری و چالش‌های شادی مردم و همچنین رفاه محیطی عمل می‌کند.

اما دو خواهر مسکان و کریتی در رویا شهامت خود را دادند و برای تحقق آن نیز دست به این اقدام زدند. MUSHIO که در 17 سپتامبر 2021 راه اندازی شد، ادغام هوشمندانه ای از کلمه “Khushi Ho” به معنای شادی است. حروف اول موسس به جای “خ” ترکیب شد و بنابراین علامت “MUSHIO” نامگذاری شد.

آنچه واقعاً مهم است این است که این برند در یک زمان پرتلاطم عدم اطمینان و رنج قرنطینه ظهور کرد. در اینجا او ردای مراقبت از جامعه ای از صنعتگران و بافندگان را به خود گرفت که بیشترین آسیب را از این بیماری همه گیر دیدند. MUSHIO خود را متعهد کرده است که تجارت خود را با تخصص خود هماهنگ کند و یک برند مد آهسته ایجاد کرده است که ماموریت آن ایجاد مد بی انتها و آگاهانه است که هیجان انگیز است.

موشیو می‌گوید: “Moshio نتیجه اشتیاق من به مد و اشتیاق من برای شاد کردن مردم است. پیگیری مداوم من برای روند مد چیزی است که به من الهام می‌دهد و می‌خواستم Moshio متفاوت باشد.”

مد آهسته ای که به سرعت تبدیل به پرفروش شد….

اگر Muskan چشم انداز پشت برند باشد، Kriti مظهر این ماموریت است. او می‌گوید: “من در ترویج زیبایی و استعداد ذاتی مردم پیشرفت می‌کنم. هوش و ذکاوت من برای سازماندهی و ظرافت در نهایت به برجسته کردن MUSHIO کمک کرد.”

امروزه، MUSHIO یک برند مد مشهور واقعاً کند است که متعهد به طراحی لباس مد است و برای کسانی که آنها را می سازند و همچنین کسانی که آنها را می پوشند، شادی ایجاد می کند.

لباس‌های مدرن MUSHIO که با بهترین مواد و پارچه‌های ارگانیک دست‌بافت ساخته شده‌اند، ظرافت و راحتی را با هم ترکیب می‌کنند که در طیف بدون دردسر لباس‌ها مشهود است. با نوآوری مداوم در پارچه‌ها، سایه‌ها، صنایع دستی، جزئیات، رنگ‌ها، طراحی، پرداخت‌ها و موارد دیگر، به عنوان یک برند دوست‌دار محیط‌زیست با یک مجموعه مد رشک‌برانگیز ظاهر شده است.

برای مجموعه‌ای از لباس‌های میدی، تونیک‌ها، تاپ‌ها، کتانی‌ها، کتانی‌های معاصر، کت‌ها و شلوارها، از میان رنگ‌های پاستلی تند، راه راه و یکدست انتخاب کنید. جزئیات دوخت متضاد، گلدوزی ظریف با دست، و یک شبح آرام، برجسته هستند.

آیا مجموعه های آنها را بررسی کردید؟

FIRHAT – مجموعه ای از طراحی معاصر با زیبایی شناسی و جزئیات هندی – ساخته شده توسط بافندگان از Giri، Rajasthan و Kutch.

TAAKA از بخیه های ظریف و پیچیدگی هایی که زیبایی لباس را افزایش می دهد، تجلیل می کند. این مجموعه تابستانی عالی است، با طرح‌های راحت در رنگ‌های پاستلی. این مجموعه با سبکی ساده و ساده، طراوت پارچه های دستباف را با غنای جزئیات دستباف ترکیب می کند.

این فقط یک مؤسسه نیست، بلکه به فضایی تبدیل شده است که تار و پود یک جامعه صنعتگر با استفاده از نخ‌های مراقبتی به هم تنیده می‌شود…

MUSHIO قطعاً همه چیز در مورد پخش لبخند و رضایت با لباس های مد ظریف و زیباست. اما پشت همه اینها انگیزه بزرگتری در کار وجود دارد. این یک شرکت با ماموریت طولانی مدت برای ترویج تمام صنایع دستی سنتی مورد استفاده در طراحی لباس است. با حضور آنلاین قوی، به دنبال گسترش در شهرهای دیگر در سراسر هند نیز هست. Mushio تا 15 آگوست 11٪ تخفیف برای سفارشات مستقیم ارائه می دهد. Mushio برای خرید در The Loom و Ogaanmarket در دسترس است.

اینجا https://mushioindia.com/ و https://www.instagram.com/mushio_india/ را کلیک کنید تا بدانید چه چیزی می تواند شما را شادتر کند! با فالو کردن، لایک کردن و حتی خرید از فضایی که شادی را پخش می کند، حمایت خود را نشان دهید! به یاد داشته باشید – لباس MUSHIO به توانمندسازی صنعتگران، صنعتگران و بافندگان هند کمک می کند. خرید به حمایت و ترویج آنها کمک می کند.

برای اطلاعات بیشتر مراجعه کنید –

وب سایت: https://mushioindia.com/

اینستاگرام: https://www.instagram.com/mushio_india/

فیس بوک: https://www.facebook.com/MushioIndia/

پینترست: https://in.pinterest.com/mushioindia/_created/

Heidi Avery

پنکه تی وی جنرال. کارآفرین. پیشگام زامبی مغرور. تحلیلگر. خالق شیطانی متعصب توییتر.

تماس با ما