داستان تلخ خودکشی یک خواهر و پسر

از روزی که پسر 16 ساله ام به دلیل اختلافات من و پدرش خودکشی کرد، دیگر طاقت این زندگی را ندارم و قصد دارم از همسر دومم طلاق بگیرم زیرا…

به گزارش خراسان، اینها بخشی از اظهارات زنی 48 ساله است که مدعی شده شوهرش نسبت به او احساس مسئولیت ندارد و به همین دلیل قصد طلاق دارد.

این زن مشاور و مددکار اجتماعی پلیس قاسم آباد در مشهد ماجرای خود را گفت:

در حالی که من سه فرزند داشتم، همسرم طلاق گرفت، زیرا ما تفاهم اخلاقی نداشتیم و نمی توانستیم به زندگی مشترکمان ادامه دهیم. دو فرزند بزرگم ازدواج کردند و تنها پسر 16 ساله ام با من زندگی می کرد. این روزها برای رهایی از تنهایی با مرد دیگری ازدواج کردم اما مازیار اصلاً در کار و زندگی خوب نبود و مسئولیتی بر دوش خود احساس نمی کرد.

او فقط از خانه، ماشین و امکانات رفاهی من استفاده می کرد و هیچ هزینه ای برای مخارج زندگی به من نمی داد. از طرفی پسر 16 ساله ام اجازه نداشت با ما زندگی کند. باید به فرزندم رفاه می دادم تا لااقل راه را اشتباه نرود، اما به تجمل ادامه نداد و به همین دلیل پدرش او را از تجمل گرفت و به زادگاهش در یکی از شهرهای خراسان شمالی برد. اما فیروز که در شهری زندگی می‌کند، آزادی‌های بیشتری می‌خواست.

به همین دلیل در زادگاه پدری اش طاقت نیاورد و چون در آنجا دوست و آشنایی نداشت و احساس تنهایی می کرد دوباره به مشهد گریخت. از طرفی وقتی به مشهد می آمد همیشه با دوستان نبابی رفت و آمد می کرد و می ترسیدم با مشروب و مواد سر سفره بنشیند. سپس با همسر سابقم تماس گرفتم و در مورد رفتار فیروز به او گفتم.

به او گفتم که شوهرم اجازه نمی دهد فیروز با من زندگی کند، به همین دلیل به خانه دوستانش می رود، بنابراین احساس می کنم مسیر را اشتباه می رود. بعد از این ماجرا همسر سابقم به مشهد آمد و پسرم را دوباره با خود برد اما متاسفانه پس از چند روز خبر خودکشی او را دادم.

بچه های دیگرم در حالی که خیلی ناراحت بودم و عذاب وجدان داشتم دلیل خودکشی برادرشان را می دانستند و معتقد بودند رفتار و ناسازگاری من با پدرشان باعث از هم پاشیدگی خانواده ما شده و برای برادر کوچکشان غصه می خورد. بعد از چند ماه خواهرم به دلیل اختلافاتی که با شوهر معتادش داشت فوت کرد، خودکشی کرد و فوت کرد.

من دیگر طاقت این همه رنج را نداشتم و به شدت افسرده بودم، اما در عین حال مازیار فقط از مالی من سوء استفاده می کرد و هیچ مسئولیتی در زندگی به عهده نمی گرفت. وقتی مخالفت می کرد با مشت، لگد و ضربه به من می زد و آن موقع بود که چاقو به استخوانم رسید و تصمیم گرفتم به همسر دومم شلیک کنم و…

بر اساس این گزارش، با صدور دستوری از سوی سرهنگ سیدرضا معطری (رئیس پلیس آگاهی قاسم آباد)، پرونده این زن میانسال توسط مشاوران نخبه اداره مددکاری اجتماعی تحت بررسی های تخصصی و روانی قرار گرفت.

Elyse Blake

کاوشگر هیپستر پسند. گورو بیکن دوستانه. زامبی متعصب حرفه ای. نویسنده.

تماس با ما