دانشجوی کالج اجتماعی Edgecombe به دلیل آوردن اسلحه و مهمات به محوطه دانشگاه دستگیر شد

تاربرو، کارولینای شمالی (WTVD) – اداره پلیس تاربرو گفت که یک دانش آموز 24 ساله اسلحه و مهمات را به محوطه مدرسه آورده است.

صبح روز دوشنبه، یکی از اعضای هیئت علمی متوجه رفتار جیسون ویلیام میزنبرینک در پارکینگی در نزدیکی لبه پردیس کالج اجتماعی Edgecombe شد. یکی از اعضای هیئت علمی به امنیت پردیس گفت که درخواست پشتیبان گیری کرد و در کلاس با مسنبرینک صحبت کرد.

سپس بازرسان اجازه جستجوی خودروی مسنبرینک را گرفتند و در آنجا سه ​​تفنگ و مهمات پیدا کردند.

“(عضو هیئت علمی) اتفاقاً از خانه بیرون رفت. بگذار از اینجا بروم رئیس کالج اجتماعی گفت: “شما می دانید یا هر چیز دیگری. اما او نمی دانست. من متوجه شدم که حداقل یک مداخله یا حداقل یک بررسی خارجی، شاید توسط یک افسر آموزش دیده، در این مورد، برای ورود و بررسی وضعیت.” دکتر گرگ مک لئود.

پس از دستگیری، کارشناسان امنیتی بیشتری برای جستجوی سایر مواد خطرناک به محوطه دانشگاه آورده شدند. دانشجویان و اساتید تخلیه شده و کلاس ها لغو شده است. خدمه هیچ نگرانی امنیتی بیشتری پیدا نکردند و دروس از روز سه شنبه برنامه معمول خود را از سر گرفتند.

“راستش را بخواهید، من فکر می کردم که این فقط تمرین است، اما وقتی به[آن]رسید، وقتی واحدهای K-9 و تمام ماشین های پلیس دیگر را در اطراف دیدم که صحنه را شناسایی می کردند، می دانستم که این موضوع جدی تر است. بنابراین یکی از آنها گفت: دانش‌آموزان در آکادمی آموزشی ثبت‌نام کردند. ممکن است اینطور باشد.”

ترور بریلی که همچنین یکی از اعضای آکادمی Blit است، افزود: “غم انگیز است که بگوییم جهان اکنون، مانند چیزی است که به آن عادت کرده اید، اما به نوعی ترسناک است که چگونه می تواند اینقدر نزدیک به خانه برخورد کند.”

Messenbrink به تازگی به عنوان دانشجو در این ترم ثبت نام کرده است و هیچ مشکل قبلی در محوطه دانشگاه نداشته است. از آن زمان او از کلاس درس کناره گیری کرد.

رئیس پلیس تاربرو، جسی وب، گفت که افسران با مایسنبرینک صحبت کرده اند و آنها به بررسی مدارک ادامه می دهند.

وب گفت: “قطعاً بهانه‌هایی (بهانه‌هایی) وجود دارد. هنوز قصد خاصی وجود نداشته است که ما کشف کرده‌ایم. طبیعتاً، ما هنوز در حال پردازش مدارک جمع‌آوری‌شده از خودرو هستیم.”

افسران در جریان بازرسی از خانه وی در ویلیامستون هیچ مدرک دیگری پیدا نکردند و افسران پلیس تاربرو هیچ تعامل قبلی با مایسنبرینک نداشتند.

مسنبرینک به دلیل داشتن اسلحه گرم در اموال آموزشی در بازداشتگاه شهرستان اجکامب نگهداری می شود.

حق چاپ © 2022 WTVD-TV. تمامی حقوق محفوظ است.

Claudia Larsen

پیشگام وب. خالق حرفه ای درونگرا. پزشک آبجو. شیطان متعصب تلویزیون.

تماس با ما