دانلود بازی کامپیوتر PC – دانلود بازی جدید ( نیم بها )

بازی های کم حجم برای کامپیوتر class= بازی Cooking Mama Let’s Cook! دانلود بازی آشپزی واقعی Cooking Mama Let’s Cook! بازی جی تی آی وی در سال 2015 برای PC عرضه شد. اگر می خواهید بازی ها را داخل سی دی یا دی وی دی رایت کنید و نحوه رایت کردن آسان را آموزش ببینید و نرم افزار آن را دانلود کنید اینجاکلیک نمایید. علاوه بر تمام اینها میتوان گفت مبحث داستان در بازی Diner Dash (در مقایسه با بازیهای آشپزی دیگر) نقش پررنگتری دارد. لازم به ذکر است که Restaurant Story یک نسخه دوم نیز (Restaurant Story 2) دارد که به نوبه خود بازی خوبی است اما به طور کلی میتوان گفت نسخه اول سری لذتبخشتر از نسخه دوم است. به نوعی میتوان گفت Restaurant Story نسخه آشپزی بازی سیمز (Sims) است. در این بازی باید جهان را کاوش کنید، همراهان خود را استخدام کنید، جوایز جمع آوری کنید و اسرار مقبره های باستانی را کشف نمایید.

بازی کم حجم برای کامپیوتر

بازی های کم حجم برای کامپیوتر مطمئن شوید که تمامی دستورات غذا را کشف کردهاید، در غیر این صورت مشتری شما ناراحت شده و رستوران را ترک میکند. به کشورهای مختلف رفته و دستور غذاهای مختلف و جذابی را کشف میکنید. بازیهایی با موضوعات مختلف مثل بازیهای پازلی، رقابتی، سرعتی، داستانی و … بازی های استراتژیک، با بازیهایی که صرفا مربوط به ساخت و ساز و شبیهسازیهایی است که تنها بر وضعیت اقتصادی تکیه دارد و خبری از مقابله و جنگ در آن نیست متفاوت است. از نقاط قوت بازی Cooking Fever میتوان به دو مورد اشاره کرد: اولین مورد آنکه بازی در توضیح مکانیزمهای کنترلی خود عجله به خرج نمیدهد و مورد دوم هم اینکه پروسه پختن غذاهای ترکیبی به صورت پله به پله توسط بازی برای شما تشریح خواهد شد. در بازی Cooking City به جای آنکه یک رستوران را اداره کنید، تمرکز اصلیتان روی تکمیل مجموعههای غذایی با در نظر گرفتن محدودیت زمانی خواهد بود. در این بازی باید نانوایی کوچک و نقلی را تبدیل به یک تجارت و بیزینس پرسود کنید؛ سطح خود را ارتقا دهید تا بتوانید محلهای پخت غذای بیشتری را در اختیار بگیرید، انواع و اقسام کیک و شیرینیهای پخته شده را به فروش برسانید، دکور نانوایی خود را به دلخواه با میز و صندلی و سایر وسایلها طراحی کنید و مشتریان خود را راضی نگه دارید!

بازی Dinner Dash Adventures از جمله عناوین آشپزی محبوب و با کیفیت گوشیهای هوشمند محسوب میشود. جا دارد اشاره کنیم بازی Diner Dash Adventures نیز از تبلیغات درون برنامهای بیبهره نیست؛ اما این تبلیغات در مقایسه با دیگر عناوین به مراتب کمترند و مزاحمت زیادی ایجاد نمیکنند. تمرکز اصلی بازی Diner Dash بر روی ماموریتهای زمانبندی شده و همچنین یادگیری نحوه اداره صحیح امور مالی برای ارتقای مکان آشپزی است. عنوان دوم لیست دانلود بازی آشپزی دخترانه بازی Restaurant Story است که از بازی های آشپزی موفق گوشیهای هوشمند محسوب میشود. از نقاط ضعف بازی میتوان به وجود تبلیغات نسبتا زیاد در آن اشاره کرد که برای خلاص شدن از آنها باید کمی پول بپردازید. یک دکمه بازگشت در بازی تعبیه شده است و اگر احساس کردید حرکت اشتباهی انجام داده اید می توانید یک حرکت به عقب برگردید.

دانلود بازی برای کامپیوتر رایگان

با دانلود بازار و نصب آن که در واقع یک مارکت اندروید ایرانی است، مشکل محدودیت دسترسی به گوگل پلی را تا حد بالایی مرتفع ساخته و همواره گلچینی از برنامه ها و بازی های اندرویدی را در اختیار کاربران خود قرار می دهد. Batman: Arkham Asylum یک بازی سومشخص جهانباز بهحساب میآید که از یک طرف داستان خیلی خوبی با حضور چهرههای آشنای کمیکهای بتمن و دشمنان شرور او روایت میکند و از طرف دیگر، چیزی که بازی را به تجربه واقعا خوبی تبدیل کرده گیمپلی روان و جذاب آن است؛ جایی که سازندهها بهخوبی تواناییهای بتمن را به دنیای ویدیو گیم آوردهاند و در کنار مهارتهای مبارزاتی وی، تجهیزات آشنای او را هم با مکانیکی تاثیرگذار در روند بازی ارائه کردهاند که تمام اینها، باعث میشوند تا چه طرفدار بتمن باشید و چه خیر، از این بازی لذت زیادی ببرید. Minecraft 1.17.1 یک بازی کم حجم جدید در سبک فکری است که در سال 2011 توسط شرکت Majong برای تمامی پلتفرم کامپیوتر عرضه شده است . نسخه بازسازیشده این بازی با نام Call of Duty: Modern Warfare Remastered در تاریخ 4 نوامبر 2016 (14 آبان 1395) برای کنسولهای نسل هشتمی ایکس باکس وان و پلی استیشن 4 و رایانههای شخصی نیز به بازار عرضه شد.

دانلود بازی کم حجم

سری Forza ممکن است در ژانر بازی شبیه سازی رانندگی به عنوان بهترین بازی ایکس باکس وان ۲۰۲۱ شناخته شده باشد، اما جامعه اکنون بازی Project Cars، یکی دیگر از بازی های جدید ایکس باکس وان را برای تجربه واقعی رانندگیای که ارائه میدهد ستایش میکنند. عنوان چهارم لیست بهترین بازی های آشپزی، Cooking Craze نام دارد که از بسیاری از جهات از جمله جلوههای بصری و حال و هوای کلی، به بازی آشپزی خوب دیگری با نام Cooking City شباهت دارد. رنگهای استفاده شده در بازی Cooking Craze همگی جزو رنگهای روشناند و بازی از جمله عناوین رنگارنگ آشپزی است. وقتی که بازی Plantes Vs Zombies منتشر شد هیچکس فکرش را نمیکرد این بازی تا این حد محبوب شود و برای سالهای طولانی بتواند برای الکترونیک آرتز در سبک دفاع از قلعه درامد زایی کند.

دانلود بازی جدید کامپیوتر

بازی کامپیوتری کم حجم و برای زنده ماندن، باید بجنگید. چون گیمر باید با استفاده از قدرت تفکر خودش، بهترین راه را برای رسیدن به هدفش پیشبینی و عملی کند. بسیاری از سطوح برای لذت بیشتر شما قفل نشدهاند. در کنار اینها بسیاری کارهای تزیینی و فضاسازی و همینطور چالشهای روزانه و هفتگی نیز وجود دارد که میتواند شما را ساعتها سرگرم نگه دارد. Starcraft II حالت داستانی عالی را ارائه می دهد که در آن شما می توانید مرحله نهایی مسابقات بین سه مسابقه اصلی در این جهان را تجربه کنید. بهعنوان مثال میتوانید تصاویری را که نویز زیادی دارند، با نویزگیر شفاف کنید یا با استفاده از حالت لرزش موبایل، سرنخها را راحتتر تشخیص دهید. این بازی به شما اجازه میدهد دکور و طراحی محیط رستوران خود را انجام دهید، گیاه بکارید، آشپزی کنید، به سفارش مشتریان برسید و کلی کارهای دیگر انجام دهید! در این بازی نیز مانند بازی قلی، میتوانید دکور و طراحی رستوران خود را انجام دهید. بازی Five Nights at Freddy’s AR: Special Delivery یک بخش آنلاین جالب نیز دارد. تنها خوردهای که شاید بتوان به بازی Good Pizza, Great Pizza گرفت موسیقی متن شروع آن است که برای یک بازی آشپزی کمی عجیب و غریب به نظر میرسد؛ به طوری که احساس میکنید قرار است به جای یک بازی شبیهساز آشپزی با یک عنوان ترسناک روبهرو شوید!

وقتی خیلی کوچک بودم “سوپر ماريو” را بازی می کردم و “رزيدنت اویل” بازی مورد علاقه برادرم در جوانی بود. شما در این بازی، تیم فوتبال مورد علاقه خود را از میان تیمهای مختلف جهان انتخاب کرده و به زمین مسابقه میروید. تجهیزات نظامی برای مبارزه با دشمنانی که به عنوان مثال، کرهی زمین را تهدید میکنند. اولین عنوانی که در لیست «دانلود بازی آشپزی برای اندروید» میخواهیم برایتان معرفی کنیم بازی Cooking Fever است که از جمله محبوبترین بازی های آشپزی گوشیهای هوشمند محسوب میشود. بازی GTA San Andreas توسط بسیاری از منتقدان به عنوان یکی از بزرگ ترین بازیهای تاریخ شناخته شد. پیش از این اشاره کرده بودیم که استودیو «فنافزار شریف» نام خود را به Dead Mage تغییر داده است؛ نامی که بسیاری از گیمرها با آن ناآشنا بودند. بازی های اکشن بسیاری وجود دارد که باید با استفاده از قدرت تفکر در آن پیش رفت، اما نمیتوان آنها را در سبک استراتژی قرار داد. دانلود بازی Plants vs.

دانلود بازی های استراتژیک در پایین همین صفحه … چرا برخی بازیها را نمی توانم از گوگل پلی دانلود کنم؟ بازی Restaurant Story از جهات مختلف نابترین بازی آشپزی در بین عناوین دیگر محسوب میشود؛ چرا که در آن میتوانید تمام جنبههای مختلف رستوران خود را از صفر طراحی کنید؛ از کاشیهای آن بگیرید تا اجاق گازها و نهایتا دستورالعملهای پیچیده غذا. این بازی مخصوصا برای افرادی مناسب است که دوست دارند بر تمامی جنبههای آشپزی خود کنترل کامل داشته باشند. در این بخش من بیشتر تجربه بازی DOOM Eternal را به شما پیشنهاد میکنم. Ring of Elysium یک بازی در سبک Battle Royal است که شما میتوانید آن را بهصورت رایگان در Steam تجربه کنید. Bakery Story شما را در نقش یک نانوا قرار میدهد که فروشگاه نانوایی خود را مدیریت میکند. درآمدی را که از این راه کسب خواهید کرد را پس از آن میتوانید جهت ارتقا (Upgrade) فروشگاه، خرید چاشنیهای جدید برای پیتزاها و یا ارتقای ماشینهای پخت پیتزا خرج کنید. در بازی Slices مبحث فضا (برای غذا) اهمیت اصلی را دارد و اگر به موقع عمل نکنید خواهید باخت. با رسیدن ایام خاص، تمهای خاص و جذابی نیز به بازی اضافه میشود که میتواند تا مدتها شما را سرگرم و مشغول نگه دارد.

همانطور که از اسم بازی نیز پیداست، میتوانید غذا بپزید و طراحی غذای بشقاب نیز انجام دهید؛ غذاهایی از سرتاسر دنیا مانند همبرگر، غذای تند مکزیکی، غذای ایتالیایی و یا حتی چینی (بجز خفاش و پنگولین!). بازی آشپزی دخترانه شاد و خوشمزه شما را به پخت و پز بیش از 30 دستور غذایی متفاوت دعوت میکند. تمرکز اصلی بازی Good Pizza, Great Pizza (همانطور که از نام آن مشخص است) بر روی پخت پیتزا است. شما در کنار پخت و پیز میتوانید از بازیهای کوچک جانبی مانند ماهیگیری، کشاورزی و دامپروری نیز لذت ببرید. هزاران دشمن در مقابل شما ظاهر میشوند و شما باید آنها را با تمرکز و مهارت تیراندازی خود از بین ببرید. قدرت شخصیت اصلی بازی در دستان شما است و باید در گوشه ای از جهان خطرناک بازی، به دنبال صیقل دادن مهارت های خود و پیروزی بر دشمنان خود باشید. آقای قوقولی یکی از بازی های کم حجم موبایل است که به کودکان صدای حیوانات را آموزش میدهد، این بازی امکانات متنوعی دارد و سعی می کند هوش و خلاقیت را با یکدیگر پیوند بزند و مهارت های مختلفی را به کودکان آموزش دهد. استودیو Obsidian شاید چندان ثبات خوبی طی دوره فعالیتش نداشته باشد اما کم عنوان های درجه یک و فوق العاده خلق نکرده.

دانلود بازی کامپیوتر کم حجم

دانلود بازی برای pc در این بازی شما تنها با یک بازی آشپزی رو به رو نیستید و میتوانید به دیگران در کارهای مختلف کمک کرده و یا حتی مغازه داری کنید. در بازی استراتژیک ، استفادهی درست از امکانات مختلف در شرایط گوناگون اهمیت بسیار زیادی دارد. بازی های استراتژی محیط گستردهتری را در بر میگیرد و بیش از بازی های سبک اکشن به تفکر نیاز دارد. با توجه به این توضیح، نمیتوان بازیهای پازل را استراتژی نامید. همین گروه، بازی دیگری با نام Restaurant Story 2 نیز ساختهاند که مکانیزم آن دقیقا مانند همین بازی است با این تفاوت که چیزهای بیشتری را به نسبت نانوایی میفروشید. از نقاط ضعف بازی Cooking Craze شاید بتوان به این امر اشاره کرد که رابط بصری آن (در مقایسه با Cooking City) میتوانست کمی بهتر باشد.

دانلود بازی برای کامپیوتر ویندوز 7

اگر دوست دارید این نوشتار را داشته باشید و مایل به دریافت اطلاعات بسیار بیشتر در مورد بازی pc لطفا به بازدید از وب سایت ما.

Aria Coffey

مجری کل کارشناس موسیقی. الکل گیک لاعلاج ایجاد کننده. علاقه مندان به زامبی ها

پاربرگ سایت


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم تماس با ما
Digital currencyبهترین سالن زیبایی تبریزخبربهترین اکستنشن مژه اصفهانبهترین مشاور کنکورdigital currency tutorialdigital currency channelGuide to buying household appliancesدانشگاهبهترین سالن زیبایی اصفهان