درآمد پرسپولیس از بشار; 120 تا 400 هزار تومان!بازی سوم: بعد از جدایی بشار رسن از پرسپولیس، ارقام مختلفی درباره میزان درآمد پرسپولیس از فروش بشار رسن مطرح شده است.

بیش از دو ماه از سخنان رسول پناه می گذرد که به هر حال بشار رسن را نمی گذاریم و حالا بشار سومین تمرین تیم جدیدش قطر را پشت سر می گذارد. رسن پس از فینال لیگ قهرمانان آسیا در دوحه ماند و در آنجا به مذاکرات ادامه داد و در نهایت به زردپوشان قطری پیوست تا جدایی پرسپولیس از لیگ نوزدهم را دو برابر کند.

اما نکته مبهم در مورد درآمد پرسپولیس از فروش بشار است. باشگاه پرسپولیس در بیانیه‌ای اعلام کرد که در مقطعی مبلغ صد و بیست هزار دلار به این باشگاه پرداخت شده است. گزارش های معتبر رسانه ای این رقم را 130 هزار دلار و نزدیکان بشار اسد 140 هزار دلار اعلام کردند.

این البته یک طرف ماجراست. باشگاه پرسپولیس معتقد است دستمزد 260 هزار دلاری که بشار باید تا نیم فصل می داد اما پرداخت نشده را باید به این رقم اضافه کرد تا درآمد پرسپولیس به 80 میلیون و 380 تا 400 هزار برسد. ماجرایی که برخی از هواداران پرسپولیس آن را قبول ندارند و آن را اشتباه می دانند. او می گوید بشار رسن فقط در 5 بازی به میدان رفت و طبق قراردادش نباید این مبلغ را دریافت می کرد.

نکته دوم «بی اطلاعی از جدایی بشار اسد» از زبان کادرفنی پرسپولیس است. حمید مطهری و یحیی گل محمدی بر این ادعا پافشاری کردند و حتی گفتند که اگر به چنین توافقی می رسیدند «اجازه جدایی بشار را نمی دادند». اما پس از صعود پرسپولیس به فینال آسیا، ستاد کل به غیر از مدیران باشگاه پرسپولیس از علاقه بشار به این انشعاب و محکومیت او نسبت به این موضوع آگاه بود و مشخص نشد چرا یحیی گل محمدی از این اتفاق بی اطلاع بوده است. شاید انتظار می رفت که او مستقیماً با مدیران باشگاه صحبت کند.

یکی از سوالات بزرگ در مورد جدایی بشار رسن این است که وقتی پرسپولیس در تابستان گذشته توانست بشار اسد را (با وجود لایو اینستاگرام و…) متقاعد کند که قراردادش را تمدید کند، مدیران باشگاه تصمیم گرفتند با ستاره عراقی به خدمت بگیرند. به او داد. حق جدا شدن؟ چون اساساً اگر بشار طبق قرارداد قبلی حق خروج داشت، با درخواست مستقیم در اینستاگرام و سپس چندین بار حضور در باشگاه نمی توانست ماجرا را پیش ببرد و به همین راحتی می توانست برود. اکنون این کار را انجام می دهد.


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم