دریای اژه: اجازه نخواهیم داد آشوبگران در طبیعت گسترش یابند

رئیس کل دادگستری گفت: قوه قضائیه با همکاری پلیس و ادارات امنیتی ذیربط هیچ گاه اجازه نمی دهد عناصر عمده مزاحم و متخصص در شهرها و مناطق کشور تردد کنند و امنیت و آرامش را از شهروندان سلب کنند.

به گزارش مرکز رسانه های قضایی، حجت الاسلام مسلم محسنی آجی روز شنبه (2 مهر) در بازدید غیرمنتظره ای از دادسرای عمومی و جرایم امنیتی تهران حضور یافت.

رئیس قوه قضائیه در این بازدید ضمن بررسی و رسیدگی به وضعیت بازداشت شدگان در اغتشاشات اخیر، توصیه هایی را در خصوص تسریع در تکمیل و رسیدگی به پرونده های قضایی آنان به مراجع ذیربط ارائه کرد.

در این بازدید رئیس کل دادگستری همچنین به دادستان ها و مراجع قضایی سراسر کشور دستور داد تا به طور مستمر از بازداشتگاه هایی که عوامل اغتشاشات اخیر در آن نگهداری می شوند بازدید و از روند رسیدگی به این پرونده ها به طور کامل مطلع شوند. مردم

رئیس کل دادگستری همچنین دستورات و توصیه هایی مبنی بر تسریع در رسیدگی به موضوع عوامل اساسی و تخصصی اغتشاشات اخیر و افراد مرتبط با جریانات ضدانقلاب و وابسته به گروه ها و خدمات بیگانه صادر کرد.

رئیس کل دادگستری در این بازدید سرزده، چند موضوع مرتبط با عوامل اغتشاشات اخیر را بررسی و دستورات مقتضی را برای برخورد با آنها صادر کرد.

رئیس قوه قضائیه همچنین از همکاران قضایی، نیروی انتظامی و نیروی انتظامی به ویژه نیروهای فرجه و بسیج که در روزهای اخیر برای تامین امنیت شهروندان در سراسر ایران اسلامی تلاش کرده اند، تقدیر و تشکر کرد.

“بررسی وضعیت سوابق کیفری اغتشاشگران دستگیر شده که ممکن است دارای سوابق ضعیف باشند”، “نحوه نظارت بر اطلاعات و پیگیری فنی در خصوص کار اغتشاشگران حرفه ای وابسته به گروه ها و سرویس های خارجی” و “بررسی علل و علل آن”. عوامل برانگیخته این اغتشاشات در تله «تدبیرهای روانی و تبلیغاتی دشمنان» یکی از موضوعات گفتگوی رئیس قوه قضائیه با مسئولان مربوطه در دادسرای امنیت و برخی بازداشت شدگان است.

رئیس قوه قضائیه در این بازدید بار دیگر بر حفظ امنیت و امنیت شهروندان و حفظ زندگی عادی و روزمره آنان تاکید کرد و گفت: قوه قضائیه با همکاری و همکاری دستگاه های انتظامی و امنیتی ذیربط اقدام خواهد کرد. به هیچ وجه به عوامل مزاحم اصلی و شورش اجازه ندهید. آنها حرفه ای ها را در شهرها و مناطق مختلف کشور تهدید می کنند و امنیت و امنیت شهروندان را انکار می کنند.

وی همچنین تصریح کرد: در مقابل تخریب کنندگان اموال عمومی، مرتبط با سرویس های جاسوسی بیگانه و گروهک های ضدانقلاب، عواملی که با القائات دروغین و جنگ روانی دشمنان در خیابان ها و معابر، امنیت مردم را سلب می کنند، خواهد بود. اقدام بازدارنده بر اساس استانداردهای قانونی گرفته شده است

رئیس قوه قضائیه همچنین تاکید کرد: با عوامل اغتشاشات میدانی با مروجین اکاذیب و شایعات که اقدام به ایجاد فتنه و ایجاد رعب و وحشت در شهروندان می کنند، با رعایت موازین قانونی اقدامات بازدارنده انجام خواهد شد.


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم