دریای اژه: اجازه نخواهیم داد آشوبگران در طبیعت گسترش یابند

رئیس کل دادگستری گفت: قوه قضائیه با همکاری پلیس و ادارات امنیتی ذیربط هیچ گاه اجازه نمی دهد عناصر عمده مزاحم و متخصص در شهرها و مناطق کشور تردد کنند و امنیت و آرامش را از شهروندان سلب کنند.

به گزارش مرکز رسانه های قضایی، حجت الاسلام مسلم محسنی آجی روز شنبه (2 مهر) در بازدید غیرمنتظره ای از دادسرای عمومی و جرایم امنیتی تهران حضور یافت.

رئیس قوه قضائیه در این بازدید ضمن بررسی و رسیدگی به وضعیت بازداشت شدگان در اغتشاشات اخیر، توصیه هایی را در خصوص تسریع در تکمیل و رسیدگی به پرونده های قضایی آنان به مراجع ذیربط ارائه کرد.

در این بازدید رئیس کل دادگستری همچنین به دادستان ها و مراجع قضایی سراسر کشور دستور داد تا به طور مستمر از بازداشتگاه هایی که عوامل اغتشاشات اخیر در آن نگهداری می شوند بازدید و از روند رسیدگی به این پرونده ها به طور کامل مطلع شوند. مردم

رئیس کل دادگستری همچنین دستورات و توصیه هایی مبنی بر تسریع در رسیدگی به موضوع عوامل اساسی و تخصصی اغتشاشات اخیر و افراد مرتبط با جریانات ضدانقلاب و وابسته به گروه ها و خدمات بیگانه صادر کرد.

رئیس کل دادگستری در این بازدید سرزده، چند موضوع مرتبط با عوامل اغتشاشات اخیر را بررسی و دستورات مقتضی را برای برخورد با آنها صادر کرد.

رئیس قوه قضائیه همچنین از همکاران قضایی، نیروی انتظامی و نیروی انتظامی به ویژه نیروهای فرجه و بسیج که در روزهای اخیر برای تامین امنیت شهروندان در سراسر ایران اسلامی تلاش کرده اند، تقدیر و تشکر کرد.

“بررسی وضعیت سوابق کیفری اغتشاشگران دستگیر شده که ممکن است دارای سوابق ضعیف باشند”، “نحوه نظارت بر اطلاعات و پیگیری فنی در خصوص کار اغتشاشگران حرفه ای وابسته به گروه ها و سرویس های خارجی” و “بررسی علل و علل آن”. عوامل برانگیخته این اغتشاشات در تله «تدبیرهای روانی و تبلیغاتی دشمنان» یکی از موضوعات گفتگوی رئیس قوه قضائیه با مسئولان مربوطه در دادسرای امنیت و برخی بازداشت شدگان است.

رئیس قوه قضائیه در این بازدید بار دیگر بر حفظ امنیت و امنیت شهروندان و حفظ زندگی عادی و روزمره آنان تاکید کرد و گفت: قوه قضائیه با همکاری و همکاری دستگاه های انتظامی و امنیتی ذیربط اقدام خواهد کرد. به هیچ وجه به عوامل مزاحم اصلی و شورش اجازه ندهید. آنها حرفه ای ها را در شهرها و مناطق مختلف کشور تهدید می کنند و امنیت و امنیت شهروندان را انکار می کنند.

وی همچنین تصریح کرد: در مقابل تخریب کنندگان اموال عمومی، مرتبط با سرویس های جاسوسی بیگانه و گروهک های ضدانقلاب، عواملی که با القائات دروغین و جنگ روانی دشمنان در خیابان ها و معابر، امنیت مردم را سلب می کنند، خواهد بود. اقدام بازدارنده بر اساس استانداردهای قانونی گرفته شده است

رئیس قوه قضائیه همچنین تاکید کرد: با عوامل اغتشاشات میدانی با مروجین اکاذیب و شایعات که اقدام به ایجاد فتنه و ایجاد رعب و وحشت در شهروندان می کنند، با رعایت موازین قانونی اقدامات بازدارنده انجام خواهد شد.

Makayla Massey

کاشف برنده جایزه کل معتاد زامبی. متعصب فرهنگ پاپ بی عذرخواهی. تواهولیک.

تماس با ما