در اینجا راهنمای گام به گام غیرفعال کردن اعلان ها در ویندوز 11 است

دهلی نو: آخرین به روز رسانی اصلی برای مایکروسافت ویندوز NT، ویندوز 11، در اکتبر 2021 در دسترس قرار گرفت. برای هر دستگاه ویندوز 10 که الزامات سیستم جدید ویندوز 11 را برآورده می کند، یک ارتقاء رایگان به نسخه قبلی خود، ویندوز 10 (2015) است. آخرین سیستم عامل مایکروسافت، ویندوز 11، بر روی میلیاردها دستگاه استفاده می شود. با توجه به بسیاری از ویژگی‌های جدیدی که ارائه می‌کند، نرخ پذیرش بالایی دارد و مردم به تدریج از ویندوز 10 به ویندوز 11 تغییر می‌دهند.

اکثر ویژگی های آن عمدتاً اصلاحات آرایشی است. این سیستم عامل به دلیل منوی استارت اصلاح شده، حالت تاریک آماده با تغییر طرح بندی خودکار و سایر ویژگی ها به طور کلی موفق است. علاوه بر این ویژگی های جذاب، سیستم عامل همچنین هر زمان که نرم افزار جدیدی را از فروشگاه مایکروسافت نصب کرده باشید به شما اطلاع می دهد. (همچنین بخوانید: Sensex بالاتر از مرز 60000 قرار می گیرد؛ روز چهارم افزایش را ثبت می کند)

همچنین می‌توانید اعلان‌های برنامه‌هایی را که از وب دانلود کرده‌اید ببینید. عالی به نظر می رسد زیرا می توانید مطلع باشید، اما گاهی اوقات آزاردهنده می شود.

با این حال، خاموش کردن اعلان‌ها برای برخی یا همه برنامه‌ها ممکن است به شما کمک کند متمرکز بمانید. علاوه بر این، وقتی برنامه را باز می‌کنید، می‌توانید به‌روزرسانی‌هایی را که دریافت کرده‌اید، روشن یا خاموش بودن آن‌ها را بررسی کنید. (همچنین بخوانید: با ادامه افزایش هزینه های زندگی، تورم بریتانیا به 10.1 درصد رسید)

در ویندوز 11، می‌توانید به سرعت هشدارهای برنامه‌ها را برای برنامه‌های خاص یا برای همه برنامه‌ها خاموش کنید. با خاموش کردن اعلان‌ها می‌توانید تمرکز خود را بر روی کاری که روی آن انجام می‌دهید حفظ کنید. شما می توانید اعلان ها را فقط برای برخی از برنامه های مزاحم غیرفعال کنید. برای مثال، هجوم مداوم پیام‌ها از گروه‌ها و کانال‌ها در برنامه‌هایی مانند تلگرام یا واتس‌اپ می‌تواند کار را برای شما دشوار کند. بنابراین، اعلان‌های برنامه‌هایی را که حواس شما را از هدفتان منحرف می‌کنند، خاموش کنید.

در اینجا راهنمای گام به گام خاموش کردن اعلان ها در ویندوز 11 است

روی نماد منوی استارت ویندوز کلیک کنید.

روی گزینه Settings کلیک کنید. سپس در گزینه اطلاع رسانی.

به پایین بروید و برنامه ای را که می خواهد اعلان ها را غیرفعال کند انتخاب کنید.

سوئیچ تعویض اعلان را خاموش کنید.

پس از تکمیل مراحل، اعلان های شما غیرفعال می شود.

Marisol Snow

خیلی پایین میاد کارآفرین حرفه ای. پیشگام بیکن. ادم شبکه های اجتماعی متعصب موسیقی هاردکور. پزشک اینترنت.

Digital currencyبهترین سالن زیبایی تبریزبهترین اکستنشن مژه اصفهانخبربهترین مشاور کنکوردانشگاهGuide to buying household appliancesdigital currency channeldigital currency tutorialبهترین سالن زیبایی اصفهان
تماس با ما