در بروکلین، آرزوهای شامپاین او محقق می شود

ماروینا رابینسون به عنوان یک “دانشجوی شکسته” عاشق شامپاین شد، زمانی که او و دوستانش بدون هیچ دلیل خاصی، به جز لذت بردن، پول کافی برای خرید یک یا دو بطری جمع آوری کردند.

از آن زمان، او یک هدف داشت: ایجاد پوستر خود، همراه با مکانی برای نمونه.

در فوریه 2020، پس از بیش از دو دهه کار در وال استریت، خانم رابینسون، 45 ساله، اولین شامپاین B. Stuyvesant را به نام محله بروکلین که در آن بزرگ شد، به نمایش گذاشت.

در 30 ژوئن، یک فضا و دفتر مرکزی 2000 فوت مربعی در بروکلین نیروی دریایی باز کرد، جایی که میزبانی منظم “جرعه و گفتگو” با شامپاین را آغاز کرد و امیدوار است که به زودی میزبان رویدادهای دیگر، از جمله عروسی های صمیمی باشد.

خانم رابینسون کسب و کار خود را از پایه شروع کرد. او نه تنها تمام کارها را خودش انجام داد، بلکه تمام بودجه را نیز تامین کرد. او گفت: «من هیچ سرمایه‌گذاری ندارم، پولی برای سرمایه‌گذاری خطرپذیر ندارم، این تنها چیزی است که دارم. محصول آن در Epernay فرانسه بخشی از منطقه شامپاین این کشور تولید و به آمریکا وارد می شود. این برند در حال حاضر انواع مختلفی از شامپاین از جمله Reserve، Grand Reserve و Rose را ارائه می دهد.

او به عنوان یکی از معدود زنان سیاه پوست صاحب برند شامپاین، با شک و تردید برخی از همسالانش مواجه شد. او گفت: «وقتی به نمایش‌ها می‌روم، می‌گویم: «این واقعا شامپاین است؟» و افزود: «من تازه یاد گرفتم که از آن جلوگیری کنم. “

او می گوید که این کارآفرین زمان کافی برای سرگرم کردن شکاکان را نداشت. خانم رابینسون در حالی که دفتر مرکزی خود را در سال جاری تکمیل می کرد، خط تولید ظروف شیشه ای را به نام Anivram Dining Collection معرفی کرد. این شرکت با شکلات‌ساز Roni-Sue’s Chocolates در منهتن پایین همکاری می‌کند تا ترافل‌هایی را با شامپاین‌های مختلف B. Stuyvesant درست کند. این شرکت قصد دارد یک دستگاه فروش خودکار با نام تجاری همراه با محصول خود ارائه دهد.

او گفت: «این مسیر برای من آسان نبود. “اما اگر آنها را بسازید، آنها خواهند آمد. فقط باید با رویه ها و اهداف تجاری خود سازگار باشید و در نقطه ای به پایان خواهید رسید.”

وقتی روی این کار کار می کردم کسی را نداشتم که به او مراجعه کنم. من یک زن هستم. من سیاه پوست هستم. راستش من به خیلی ها اعتماد نداشتم چون خیلی ها من را رد کردند. من نظرات منفی زیادی دریافت کردم مانند “این رشته شما نیست. اینجا حیاط شما نیست. این چیزی نیست که شما در آن مهارت دارید.” من فقط گفتم: “خب، من باید در مورد آن فکر کنم.” و این کاری است که من واقعا انجام دادم.

سه چهار تاک را بیرون انداختم. شما با آن موافقید؛ من به آن نگاه کردم که برای من مناسب نیست. سپس با یک صاحب تاکستان آشنا شدم و او را بسیار دوست داشتم زیرا او به تمام سوالات من پاسخ داد. او در مورد کارهایی که من می‌خواستم انجام دهم باز بود و این چیزی بود که در مورد او دوست داشتم.

افرادی هستند که شما را بر اساس ظاهرتان قضاوت می کنند. بنابراین، شما باید خود را ثابت کنید. من همیشه آزمایش خواهم شد، زیرا من عادی نیستم. حتی زمانی که خرده فروشان تماس می گیرند، اولین چیزی که می گویند این است: “چرا باید B. Stuyvesant بخریم؟” من می گویم: “شما این اختیار را دارید که هر چه می خواهید بخرید.” من «من یک زن هستم» یا «من سیاه پوست هستم» را علامت گذاری نمی کنم. من با کیفیت محصول پیشرو هستم.

من خودم آن را طراحی کردم: دیوارها آبی تیره هستند زیرا این رنگ پوستر حفاظت عالی ما است، کافه امضای ما، که اولین کافه ای بود که ارائه کردم. طبقات جدید گذاشتیم ما در حیاط نیروی دریایی، در یک ساختمان قدیمی هستیم. ظاهر این مکان بسیار جالب بود: دیوارهای خاکستری، زیبا نبودند. ما زمان و پول را در فضا گذاشتیم.

وقتی مردم به یک رویداد می آیند، ما می خواهیم آن یک تجربه باشد. هیچ دو رویدادی شبیه هم نیستند. همه را در چشیدن راهنمایی کنید. در مورد ماجراجویی هایم در فرانسه صحبت می کنم، حتی شامپاین دیگری را پیشنهاد می کنم. مقدار زیادی شامپاین خوب در آنجا وجود دارد.

اگر از لیوان اشتباهی بنوشید، تجربه کامل را نخواهید داشت. اگر از کوپه می نوشید، حباب های خود را از دست بدهید. حباب ها در واقع عطری دارند و طعم آن را افزایش می دهند. شما باید از یک لیوان استاندارد اسطوخودوس یا شراب سفید استفاده کنید زیرا باز می شود اما خیلی پهن نیست. شامپاین اجازه تنفس دارد، اما نه خیلی باز، زیرا قهوه به سرعت گرم می شود یا به سرعت می ریزد.

من همیشه این را سفارش می دهم. تا زمان ساخت این فضای جدید، عصبی بودم. می ترسیدم چون ساختن یک فضای زیبا بسیار گران است. گاهی که کار کند می شود، کمی عصبی می شوم، “اوه خدای من، سرعتش کم می شود.” هر کسب و کاری چرخه ای دارد.

من به این احساسات فرمان می دهم. اما بعد به مردمی که با شامپاین مهمانی می کنند نگاه می کنم و هیجان زده می شوم. ما سه عروسی داشته ایم که فقط در دو هفته گذشته شامپاین سفارش داده اند.

مردم از ما می خواهند که برای مهمانانشان یا برای ساقدوش ها و دامادها جعبه درست کنیم. سال گذشته در شب سال نو عروسی داشتیم که در آن شامپاین برشته کردند و بطری های بزرگتر می خواستند. در عروسی دیگر، هر مهمان یک بطری شامپاین در یک جعبه چوبی با یک مهر سفارشی دریافت می کند.

مردم فکر می کنند شامپاین جشن است. شما آن بطری را می‌پاشید، حباب‌ها را می‌بینید، غر می‌زنید، خوشحال می‌شوید. بنابراین، آنها دست به دست هم می دهند.

هر چند برای من، هر زمانی می توان آن را باز کرد. این نوشیدنی من است.

ما B. Stuyvesant را تست می کنیم و به طور کامل در سراسر ایالات متحده و جهان در حال گسترش هستیم. ما فقط از آن لذت می بریم. سالها طول کشید تا به این نقطه رسیدیم. و ما از لیوان های Anivram Dining Collection می نوشیم. 10 سال دیگر، با انتخاب B. Stuyvesant برای جشن گرفتن پیروزی در بازی قهرمانی، NBA را برشته خواهیم کرد. این چیزی است که ما می خواهیم نان تست کنیم.

این مصاحبه برای وضوح کمی ویرایش شده است.

Warren Richardson

پیشگام رسانه های اجتماعی. تنظیم کننده. معتاد زامبی برنده جایزه. دردسر ساز. مستعد حملات بی تفاوتی.

تماس با ما