در دنیای پس از روسی، آینده حریم خصوصی دیجیتال جذاب تر به نظر می رسد

برخی از شرکت های تجزیه و تحلیل داده های موقعیت مکانی، از جمله Foursquare، اخیراً اعلام کردند که استفاده، به اشتراک گذاری و فروش داده های مربوط به بازدید مصرف کنندگان از وب سایت های حساس مانند کلینیک های سلامت باروری را محدود می کنند. اما سازمان‌های مجری قانون با حکم‌های بازداشت هنوز ممکن است این سوابق مکان را به دست آورند.

شرکت‌های تلفنی که ستون فقرات اینترنت بی‌سیم را برای گوشی‌های هوشمند تامین می‌کنند، در مورد برنامه‌هایی برای تنظیم سیاست‌های داده پس از Roe v. وید AT&T، T-Mobile و CTIA، یک گروه تجاری به نمایندگی از اپراتورها، از اظهار نظر خودداری کردند و فرانک بولبین، مدیر ارشد درآمد Verizon گفت که شرکت چیز جدیدی برای اعلام ندارد.

در حال حاضر، کسانی که به دنبال پنهان کردن آهنگ های دیجیتال خود هستند، گزینه های محدودی دارند. این چیزی است که آنها هستند.

ابزارهای زیادی را می توان برای مبارزه با نظارت استفاده کرد، از جمله VPN ها، برنامه های پیام رسانی رمزگذاری شده، مرورگرهای وب خصوصی، حساب های ایمیل دستگاه کپی، گروه های آزادی مدنی و کارشناسان حریم خصوصی.

داره چیکار میکنه: VPN یک تونل مجازی ایجاد می کند که از اطلاعات مرور شما از ISP محافظت می کند. هنگامی که افراد از نرم افزار VPN استفاده می کنند، دستگاه های آنها به سرورهای ارائه دهنده VPN متصل می شوند. تمام ترافیک وب آنها از طریق اتصال اینترنت ارائه دهنده VPN می رود. بنابراین اگر ارائه‌دهنده اینترنت آن‌ها سعی می‌کند در حین مرور وب‌سایت Planned Parenthood به ترافیک وب خود گوش دهد، ارائه‌دهنده فقط آدرس اینترنتی سرور VPN متصل به سرویس VPN را می‌بیند.

کارهایی که نباید انجام داد: VPN مکان دستگاه را از شبکه تلفن همراه پنهان نمی کند. ارین گفت، این به این دلیل است که دستگاه باید قبل از اتصال به VPN در یک برج تلفن همراه در نزدیکی ثبت نام کند، که مکان دستگاه را برای اپراتور تلفن نشان می دهد.

داره چیکار میکنه: هنگامی که یک پیام از طریق یک سرویس چت مانند iMessage اپل، متا واتساپ یا سیگنال رمزگذاری می‌شود، هنگام ارسال به‌طوری که برای کسی غیر از گیرنده مورد نظر غیرقابل درک می‌شود و هنگامی که از سرور برنامه عبور می‌کند و به گیرنده می‌رسد، به همین شکل باقی می‌ماند. .

Yareli Estes

دانش آموخته مواد غذایی هاردکور. حلال مشکل لاعلاج متعصب الکل متخصص توییتر پیشرو پرشور اینترنت.

تماس با ما