در ذهن کی روش چه می گذرد؟

تیم ملی فوتبال ایران این روزها در اردوی تدارکاتی در اتریش به سر می برد و پس از دیدار با اروگوئه، قرار است فردا (سه شنبه) به مصاف سنگال قهرمان آفریقا برود. آلیوس ایران در اتریش به پیروزی گرانبهایی مقابل یکی از تیم های مطرح فوتبال جهان و آمریکای جنوبی دست یافت و حالا در دومین گام خود پس از ظهور کارلوس کی روش، به مصاف تیمی می رود که این مربی با مصر در ملت ها شکست داد. فینال جام حذفی این بدان معناست که بازی دوستانه ایران و سنگال حداقل برای کی روش دوستانه نخواهد بود و برای سرمربی پرتغالی-ایرانی یک بازی آبرومندانه و انتقام جویانه خواهد بود.

ایران با تک گل مهدی طارمی اروگوئه را شکست داد و بازیکنانی مانند او، مرتضی بورعلیجانجی، مجید حسینی، رامین رضاییان، میلاد محمدی و کریم انصافاررد بازی نکردند یا در ترکیب اصلی قرار نگرفتند. کی روش با اعلام لیست دعوت به تیم ملی نشان داد که به بازیکنان مورد اعتماد خود در گذشته وفادار بوده و با توجه به زمان کوتاه باقی مانده تا جام جهانی قصد دارد با ترکیب و سیستم قبلی خود در قطر بازی کند. .

تغییراتی در ترکیب اصلی تیم مقابل اروگوئه ایجاد شده است که نشان می دهد کی روش به دنبال کمی آزمون و خطا است. تغییرات اصلی در قلب خط دفاعی بود که کی روش ترجیح داد در این بازی دوستانه به زوج دفاعی مورد علاقه اسکوچیچ شجاع خلیل زاد و محمد حسین کنیزجان اعتماد کند. ابوالفضل جلالی در دفاع چپ بازی می کرد در حالی که کی روش به تولد محمدی، احسان حاج صفی و حتی امید نوراکون در این پست اعتقاد زیادی داشت. در دفاع راست صادق محرمی با وجود دعوت رامین رضاییان در ترکیب اصلی بازی کرد. در دیدار مقابل اروگوئه تغییراتی در خط حمله ایجاد شد و بازیکنانی چون علی گلی زاده، مهدی طارمی و کریم انصارورارد در نیمه دوم وارد زمین شدند. در نیمه دوم علیرضا بیرانوند به دلیل مصدومیت جایگزین امیر عابدزاده شد.

با این حال باید دید ترکیب تیم ملی در دومین دیدار تدارکاتی خود در اردوی اتریش چگونه خواهد بود. ایران به غیر از بازی فردا قبل از جام جهانی تنها یک بازی دوستانه در روز 29 آبان برابر یکی از کشورهای حاشیه خلیج فارس برگزار می کند و این یعنی تیم ملی شانس زیادی برای ایجاد تغییرات اساسی در کادرفنی و سیستمی نخواهد داشت. نوع ترکیب تیم ملی و تغییرات احتمالی در دیدار با سنگال نشان می دهد که کی روش به دنبال ثبات در تیم ملی است و یا اینکه همچنان در تلاش است تا بازیکنان بیشتری را محک بزند تا بهترین ترکیب دو ماه گذشته جهان را به دست آورد. . شیشه.

دیدار ایران و سنگال از ساعت 18 فردا (سه شنبه) در اتریش برگزار می شود.

Kaia Lambert

گیمر. طرفدار رسانه های اجتماعی متخصص وب Wannabe. متعصب آبجو ارتباط دهنده. کارآفرین. گیک زامبی شیطانی. طرفدار پرشور تلویزیون عاشق بیکن غیرقابل درمان.

تماس با ما