در زندگی سخت را ببند

برای Donya K. Washington، تهیه کننده جشنواره در جشنواره اورگان شکسپیر، این تجربه ریشه در سال 2016 دارد. در آن زمان، در حالی که در یک تئاتر متفاوت کار می کرد، رئیس تولید به او گفت که تماس های فنی 12 ساعته بازیگران چه بود. مانند بوده است هیچ چیز در مقایسه با آنچه من تجربه کردم. او برای مدیریت گروهش و اعمال تغییرات و توضیحات بعداً، مدتها قبل از بازیگری روی صحنه رفت و مدتها بعد از آن باقی ماند. در نتیجه روزها 16 ساعت در روز کار می کرد.

واشنگتن در گفتگوی اخیر زوم گفت: «این پایدار نیست. نمی‌دانستم با آن چه کنم، اما در ذهنم گیر کرد.»

پس از ورود به اورگان در سال 2019، استخدام در تیمی که یک برنامه بسیار پیچیده را گردآوری کرده بود تا به یک شرکت مرجع اجازه فعالیت دهد، شروع به جستجوی راه‌هایی برای حذف 10 مورد از 12 کرد. در این زمان بود که کارگر شروع به “موعظه کردن” برای کیفیت دیگری کرد. بهبود زندگی: هفته کاری به مدت پنج روز. واشنگتن گفت: «ما به تازگی تقویم فصل 2021 را به پایان رساندیم و ذهن من به هم ریخت.

اما بیماری همه گیر – که سالن های جشنواره را به مدت 14 ماه تعطیل کرد – به او فرصت تفکر داده است. در طول 50 پیش نویس تقویم، با پارامترها بازی کردم. اگر این شرکت به جای 11 نمایش معمول، 5 نمایش تولید کند چه؟ چه می‌شود اگر آنها به‌جای نمایش‌های متعدد در هر نماینده، یک نمایش را در یک زمان برگزار کنند؟ در یکی از آن پاس‌ها، از آنجایی که تمرین «به هر حال واقعی نبود»، او تصمیم گرفت ببیند که آیا «می‌توانید پنج روز و 40 ساعت در هفته را انجام دهید و در عین حال بهره‌ورتر باشید. و در آنجا می‌توانید».

به هر حال در یک صفحه گسترده. در واقع، زمانی که جشنواره به طور کامل در ماه آوریل بازگشایی شد، یک هفته پنج روزه کاملاً ممکن نبود. (آنها کمتر از پنج و نیم بودند.) اما واشنگتن احساس می کند که در آینده با اضافه کردن حدود دو هفته دیگر تمرین برای هر نمایش برای جبران زمان از دست رفته، این امکان وجود خواهد داشت. او گفت که هزینه آن “هزینه زیادی نخواهد داشت.” 10 از 12 قبلاً بدون مشکل حذف شده است و به 8 از 10 کاهش یافته است – یک گام در جهت درست. واشنگتن افزود: «حتی اگر فقط از منظر تجاری منطقی باشد، زیرا شرکت‌های شادتر، سالم‌تر و راحت‌تر محصول بهتری تولید می‌کنند».

او گفت: “گاهی اوقات ما این ذهنیت را داریم که کاری را انجام دهیم تا آن را انجام دهیم، زیرا این همان کاری است که همیشه انجام می شود.” اما قدم به قدم باید خودمان را بازآموزی کنیم. و نه فقط بازیگران. حتی باید به خودم یادآوری کنم که قرار نیست هفت روز در هفته کار کنم! “

Charlie Ray

نرد سفر. علاقه مند به موسیقی. بشارت دهنده توییتر. متعصب بیکن کاوشگر Wannabe. دانشجو. گیک وب دوستانه. تمرین کننده آبجو آماتور. ارتباط دهنده.

تماس با ما