در نبود قدرت و عادی ، بارسلونا تسلیم افراد بزرگ شد

[ad_1]

به گزارش “ورجش سه” ، بارسلونا دیشب به مصاف للتتیکو رفت و با 2 شکست زمین را ترک کرد. این بار ، برخلاف بازی قبلی مقابل بنفیکا ، که باراکا در دقیقه 2 دروازه خود را باز کرد ، نه کادر فنی و نه هواداران از عدم تلاش و جدیت بازیکنان شکایت نکردند.

از همان دقیقه اول مشخص بود که باراآ برای دستیابی به نتیجه دلخواه به زمین آمده است. طبق آمار بازی ، کنترل توپ برای چند دقیقه در دستان بارا بود ، اما اتلتیکو یکی از راحت ترین بازی های خود را در سال تجربه کرد.

اجازه دهید تلتیکو ساده ترین شب خود را از زمان پیروزی 5-0 مقابل ایبر در آوریل داشته باشد. در واقع ، بارا برای پیروز شدن اتلتیکو به انگیزه بالایی نیاز داشت ، اما این تیم قدرت و توانایی لازم را نشان نداد. بارسلونا قدرت لازم را در دفاع یا حمله نشان نداد و اینجاست که نقل قول معروف جرارد پیکه و رونالد کومان بار دیگر نشان می دهد: “همه چیز به بارسلونا بستگی دارد.” حقیقت امروز این است که Bar सा a قدرت رقابت با تیم های بزرگ و با کیفیت بالا را ندارد.

اتلتیکو هر دو گل را روی ضعف دفاعی بارسلونا به ثمر رساند. بارسلونا در برابر تیمی که اتاق و طرف هایش سریع حمله می کردند ، اشتباهات نابخشودنی مرتکب شد. مشکل باراآ هم ضعف شخصی مدافعان و هم ضعف تیم بود. نیکو گونزالس نتوانست توماس لامار را متوقف کند و ستاره فرانسوی اتلتیکو را در دقیقه 23 پیش انداخت. نیکو لامار 18 ساله در بازداشت بود اما آزاد شد. گل دوم توسط لوئیس سوارز ، حرکتی عمیق و وجود مدافعان به ثمر رسید.

یکی دیگر از مشکلات Bar -a خط حمله است. کار با ممفیس دیپ ، کوتینیو و گاوی آغاز شد و پس از آن آنسو فاتی و لوک یونگ به کار خود ادامه دادند. کوتینیو دو موقعیت خوب برای گلزنی داشت اما هر دو شکست خوردند. یکی از شوت های او از مرز خارج شد و ضربه بعدی توسط یان اوبلاک به خوبی مهار شد. بارسلونا در مجموع دو شوت به سمت دروازه داشت.

شاید بهترین بازیکن بارآوا گوی 18 ساله بود که ثابت کرد لوئیس انریکه در دعوت از وی به تیم ملی اسپانیا اشتباه نکرده است. گل کوتینیو با پاس ماهرانه گاو به ثمر رسید.

این شکست بارسا را ​​به روز فیفا آورد و در حال حاضر کادر فنی دو هفته فرصت دارد تا با شرایط بد فعلی مقابله کند.

[ad_2]

Julissa Lara

متفکر متواضعانه فروتن. گیمر. کارآفرین. طرفدار رسانه های اجتماعی آزاد.

تماس با ما