دستگیری عاملان شهادت «شهید علی نزاری»

رهبر انصارالحسین (علیه السلام) ولایت همدان با بیان اینکه تمامی جنایتکارانی که در شهادت «شهید علی نزاری» نقش داشتند، دستگیر شدند.

به گزارش مهر، سردار مظهر مجیدی با بیان اینکه طی یک عملیات فنی و اطلاعاتی پیچیده در مجموع ۷ نفر از شروران نقش اصلی دستگیر شدند، اظهار داشت: دستگیر شدند. قرار بود شب گذشته در ملارد استان تهران دستگیر شوند.

وی افزود: این شش نفر که در شهادت شهید نزاری نقش مستقیم داشتند با برنامه ریزی و هماهنگی واحدهای اطلاعاتی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در استان های مرکزی، تهران بزرگ، خراسان رضوی و هرمزگان دستگیر شدند.

فرمانده سپاه انصارالحسین (علیه السلام) استان همدان گفت: تیمی که در ملایر توسط رده های اطلاعاتی رصد و شناسایی شد با یک برنامه ریزی از پیش طراحی شده در قالب سه و در اغتشاشات ملایر شرکت کردند. دو دستگاه خودروی سواری موتورسیکلت و مسلح – در یک تعقیب و گریز روز بعد یک نفر دستگیر و شش نفر متواری شدند.

وی با اشاره به دستگیری متواریان توسط جامعه اطلاعاتی و اقدام مشترک گفت: قاتل شهید نزاری یکی از افراد دارای سابقه شرارت است.

سردار مجیدی گفت: کار دشوار شناسایی این شش نفر که پس از فرار در شهرهای مختلف مخفی شده بودند توسط سربازان گمنام امام زمان (عج) در لشکر انصارالحسین (علیه السلام) انجام شد. ) و در نهایت طبق قانون دستگیر شدند.

وی با قدردانی از جامعه اطلاعاتی واجا، فرجه و دستگاه قضایی استان همدان به دلیل همکاری و همراهی در این عملیات ویژه و دستگیری این مجرمان، افزود: مردم استان همدان از بزرگوارانی که در مراسم تشییع جنازه حضور داشتند درخواست کردند. شهدا علی نزاری و شهید احسان مرادی که در شاهچیراگ جان باختند به درجه رفیع شهادت نائل آمدند، بر عهده دستگاه قضایی است که با مخلان امنیت مردم برخورد قاطع و سریع انجام دهد و انتقام خون مردم را بگیرد. این دو شهید بزرگوار در ابتدا. شانس. فرصت.

رهبر گروه انصارالحسین (علیه السلام) استان همدان در پایان گفت: دشمنان جمهوری اسلامی بدانند که برای ریختن خون شهدای این مملکت و هر کجا که باشند پاسخگو نیستند. در این دنیا هستند ما به آنها توهین خواهیم کرد.

وی گفت: دشمنان عزیز ایران باید بدانند که فرزندان ایران اسلامی در پاسداری از انقلاب و دستاوردهای آن لحظه ای درنگ نکردند و با چشمان بیدار و اشراف اطلاعاتی خود تمامی توطئه ها و وسوسه های کور خود را زیر نظر دارند. به یاری خداوند مورد ضربات مهلک پاسداران امام زمان (عج) قرار خواهند گرفت.»

سردار مجیدی خاطرنشان کرد: فرزندان ملت سرافراز ایران اسلامی همچون گذشته انتقام خون پاک شهدای مظلوم دشمنان را خواهند گرفت و هجمه های ناجوانمردانه معاندان مسلح، ستمگران و آشوبگران را بی پاسخ نخواهد گذاشت. آنها این کار را انجام خواهند داد. اقدامات کور و بی رحمانه دشمنان را کشف کنید.

John Warren

طرفدار پرشور وب. خالق تایید شده مبشر اینترنتی آزاد. برگزارکننده برنده جایزه گیمر. زامبی مادام العمر.

تماس با ما