دعوای شدید زنده: مقصر برکناری شهر خودرو کیست؟

کد خبر: 1852405
17 نوامبر 1401 ساعت 05:39 |
1.1 هزار بازدید |

0
نقطه نظر

هیچ کس مسئول این وخامت تاریخی نیست

مدیرعامل باشگاه شهر خودرو و دبیر هیات فوتبال خراسان رضوی مواضع کاملا متفاوتی در خصوص حذف نماینده مشهد از لیگ یک داشتند.

دعوای شدید زنده: مقصر برکناری شهر خودرو کیست؟

به گزارش “ورزش سی”، شهر خودرو درگیر مسائل مدیریتی و مالکیتی بود که طی دو سال از لیگ برتر و لیگ قهرمانان آسیا به لیگ اول سقوط کرد و با ادامه این شرایط، از لیگ حذف شد. یکی هم همینطور به دلیل عدم حضور تیم شهر خودرو در هفته های اول و دوازدهم مقابل تیم های چوکا تلاش و پارس جنوبی جم و با توجه به مفاد ماده 23 آیین نامه مسابقات، تیم شهر خودرو نیز از جدول لیگ یک خارج و به جدول سقوط کرد. سطوح پایین مسابقات و پرونده این تیم نیز به مراجع ذیصلاح ارجاع شده است تا تصمیمات قانونی بیشتری اتخاذ شود تا کم کم به پایان یک تیم دیگر در مشهد نزدیک شویم. در همین راستا مدیرعامل شهر خودرو و دبیر هیات مدیره فوتبال استان خراسان رضوی اظهارات کاملا متفاوتی را روی آنتن شبکه خبر بیان کردند که در ادامه می خوانید و صحت هر مطلب را خودتان قضاوت می کنید.

محسن حیدری دبیر شورای فوتبال استان خراسان رضوی واگذاری شهر خودرو را ناموفق دانست و مشکلاتی را که در نهایت منجر به شرایط فعلی شد، گفت: متأسفانه تیم شهر خودرو در این فصل پس از یک دوره ناموفق با مشکلات بیشتری مواجه شد. عملکرد فصل گذشته مهم ترین مشکل این تیم بسته بودن پنجره نقل و انتقالات بود که نتوانست بازیکن جذب کند. مدیران باشگاه در دو دیدار نتوانستند برای سفر آماده شوند و متاسفانه این اتفاق افتاد.

و از جلسه ای که در لیگ برای نجات ماه خودرو برگزار شد گفت و تایید کرد: سازمان لیگ سه هفته پیش جلسه ای برگزار کرد و مسابقات ماه خودرو را به مدت دو هفته متوقف کرد تا مدیران ماه خودرو می تواند پنجره نقل و انتقالات را باز کند. ..بازیکنان را هم جذب کنید. متاسفانه در این مدت هیچ اقدامی صورت نگرفت و این تیم نتوانست برای دیدار مقابل پارس جنوبی به جم سفر کند.

دبیر فدراسیون فوتبال خراسان رضوی با انتقاد از صنوف صنعتی و نگاه غیرحمایتی آنها به فوتبال گفت: متأسفانه نگاه اقشار صنعتی خراسان رضوی به فوتبال حمایتی نیست. اگر به استان هایی که در فوتبال فعال هستند علاقه دارید، موسسات بزرگ اقتصادی و تامین کنندگان مالی منطقه از تیم های آنها حمایت می کنند. اما در خراسان رضوی این اتفاق نمی افتد. هيئت مديره هاي منطقه بايد در اين موضوع دخالت كنند. ما در این شهر صنعتی داریم که نمی گویم اما به یکی از شهرهای دیگر پول می دهند. متاسفانه عدم هماهنگی صنعت و فوتبال سابقه طولانی دارد.

بعد از اظهارات حیدری نوبت به اسماعیل حیدر رسید. وی که تا حدودی از صحبت های آقای دبره عصبانی شده بود، گفت: اولاً سوال من این است که بخشداری بهنوری که می گویند رئیسی ندارد که پاسخگو باشد و منشی فقط صبح تا عصر با رسانه ها صحبت می کند. . آقای قنبرزاده و کوشاری سازمان دوری را روی خط بیاورید و در مورد همان جلسه ای که خود ایشان حضور داشتند بپرسید. یا از خودشان بپرسند که بازیگرانی که از تیم هایشان حمایت می کنند، چرا در پایان جلسه فرار کردند و صورتجلسه را امضا نکردند.

مدیرعامل شهر خودرو با انتقاد از مدیران فوتبال استان و نقش آن ها در این حادثه افزود: آقای قنبرزاده بر شرایط تیم شدن ماه خودرو یعنی آقای حمیداوی و هیات مدیره تاکید کردند و گفتند: : ادامه می دهیم اگر تیم در خراسان نماند و به تهران نرود، بیایید. اگر ما بخش خصوصی هستیم و کسی نمی تواند کمک کند چرا نمی گذارند بیایم تهران.

مدیرعامل شهرخوردو در پاسخ به بخشی دیگر از صحبت های حیدری گفت: شورای فوتبال جز سنگ اندازی چه کرد؟ من فکر می کنم وضعیت مردم فریب خورده نیست. هیئت فوتبال می آید و به ما می گوید که تیم پیام چه شد. آیا ممکن است مالک پیام مجبور شده تیمش را به شمال بفروشد؟ چرا همه تیم های خراسانی را نابود کردند؟ به جز آموزش چه کار می کردید؟ اطمینان حاصل کنید که با این مدیریت که به دنبال گزارش عملکرد و مصاحبه است، هیچ تیم یا فردی حاضر به سرمایه گذاری نیست. چون منافع شخصی مرد به سرمایه گذار اجازه تیمداری نمی دهد. در شهرهای دیگر، هیئت فوتبال دیده است که بخش خصوصی به آنها کمک کرده یا به آنها سنگ پرتاب می کند. همین دوستان هیئت فوتبال با افرادی که می گفتند تحویل اشتباه است عکس یادگاری گرفتند. وقتی امکان باز شدن پنجره وجود نداشت، توپ وارد زمین آقای حمیدایی شد؟

Howard Gaines

مزاحم عمومی کافه قهوه. موسیقی نینجا. طرفدار فرهنگ پاپ

Digital currencyبهترین سالن زیبایی تبریزبهترین اکستنشن مژه اصفهانخبربهترین مشاور کنکوردانشگاهGuide to buying household appliancesdigital currency channeldigital currency tutorialبهترین سالن زیبایی اصفهان
تماس با ما