ده عناصر ضروری برای خرید بک لینک

خوب من میتوانستم این فرمولها را به صورت متن نیز منتشر کنم ولی خوب متن قابلیت به اشتراکگذاری کمتری نسبت به تصویر دارد. پس از خرید بک لینک شما باید به فکر نوشتن و تدوین متن رپورتاژ، لایه سازی جهت طبیعی جلوه دادن لینک ها، تایید شدن متن توسط میزبان و انتخاب انکرتکست مناسب جهت لینک دادن باشید. انتخاب میزبان به اندازه خود رپورتاژ در خرید بک لینک مهم است! انتخاب میزبان به خودی خود یک مسئله تخصصی است و به اندازه دیگر مراحل کمپین لینکسازی پیچیدگی دارد. Majestic، Buzzstream و Moz ابزارهایی را برای کمک به مدیریت URL ها و بهینه سازی نمایه پیوند خود ارائه می دهند. اگرچه برای دریافت همه ویژگیها میتونین با پرداخت هزینه، مشترک بشین، اما برنامه کروم برخی از دادهها رو به صورت رایگان ارائه میده که شامل نمودارهای نمایه پیوند و تعداد پیوندها در URL، زیر دامنهها و سطح ریشه هست. تعداد بک لینک بیشتر و با کیفیت تر نشان دهنده اعتماد سایر سایت ها به شماست و این، نشانه ای برای بالا آمدن سایت شما در نتایج سرچ گوگل است.

اینگونه لینک ها امن تر هستند و از آن ها به نام رپورتاژ خبری یاد می شود. در واقع مهم تر از تاثیر مثبتی که بک لینک ها روی سایت میگذارند، تاثیر منفی آن است! طبق تجربه حداقل سه ماه متوالی خرید بک لینک به تعداد مشخص نتایج مطلوبی برای سایت ایجاد می کند. بدین معنا که هر چه تعداد طراحی سایت هایی که به یک طراحی وبسایت خاص لینک می زنند بیشتر باشد، موتور های جستجو به آن صفحه ی خاص بیشتر اعتماد می کنند و اینطور برداشت می کنند که آن صفحه دارای محتوای با کیفیت و ارزشمند است. 1. توجه به تعداد لینک ها: زمانی که می خواهید لینک های مختلف را در یک محتوای متنی ایجاد کنید ضرورت دارد که لینک ها به لحاظ کمی در وضعیت استانداردی قرار داشته باشند. به همین دلیل می توانید از طریق تبلیغات محتوای فوق العاده خود را به نمایش بگذارید تا پیوند های زیادی از آن ها دریافت کنید. در برخی مواقع رقبا برای وبسایت هایی که رتبه بالاتری دارند، بک لینک اسپم می سازند تا با تشخیص گوگل، رتبه آن ها کاهش پیدا کند. اغلب این بک لینک ها بصورت UGC و با حجم بالا به کلمات کلیدی نامرتبط هستند تا گوگل وبسایت را روی کلمه کلیدی موردنظر پنالتی کند.

قبل از هر چیز توصیه ما به شما این است که تا حدودی با مفاهیم اولیه سئو آشنا شوید و یک شرکت معتبر برای فعالیت های وبسایت خود در زمینه سئو بیابید. تصور کنید پس از خرید و رزرو یک جایگاه در یک وبسایت معتبر، محتوای تولید شده توسط شما به تایید سردبیر نرسد. این سبک بک لینک ها از سایت هایی با قدرت دامنه بالا اما بدون نیاز به تایید کامنت توسط مدیر دریافت می شود و عملا هر شخصی در جهان می تواند در این سایت لینک سازی کند. https://emdadiranmehr.ir/5-%d8%b1%d8%a7%d9%87%d9%87%d8%a7-%d9%85%d9%85%da%a9%d9%86-%d8%a7%d8%b3%d8%aa-%d8%af%d8%b1%db%8c%d8%a7%d9%81%d8%aa-%da%a9%d9%86%db%8c%d8%af-%d8%a7%d8%b6%d8%a7%d9%81%db%8c-%d8%ae%d8%b1%db%8c/ بک لینک روی سئوی سایت چیست؟ خرید بک لینک اشتباه و انبوه ظرف مدت زمان کم می تواند بجای بهبود رتبه، باعث افت شدید رتبه سایت شما شود. البته لازم به ذکر است که از ضرورت اپدیت سایت نیز غافل نشده و تنها به بک لینک بسنده نکنند. https://xseo.ir/link-building/ بدتر از همه؛ با یک انتخاب اشتباه تاثیر فعالیت های شما به کلی از بین برود. گوگل به صراحت در دستورالعمل های وبمستر خود هشدار می دهد که خرید یا فروش پیوندها را یک روش لینک سازی غیرمجاز (link scheme) در نظر می گیرد.

در این روش شما در منابعی که میخواهید لینک سازی کنید از نام و برند یک سایت هم موضوع با محتوای تبلیغاتی خودتان نیز استفاده میکنید به عنوان مثال شما مالک یک سایت فروشگاه اینترنتی مثل دیجی کالا هستید. بک لینک در بهترین حالت هیچگونه تاثیری روی سئوی سایت ندارد، اما در بدترین حالت باعث پنالتی شدن سایت خواهد شد. استفاده از تصاویر یا فیلمهای صفحات دیگر در محتوای شما هیچ مشکلی ندارد، مادامی که این مطالب توسط نویسندگان آن در دسترس عموم قرار گرفته باشد و شما اعتبار لازم را برای آن قائل شده باشید که این میتواند لینک خارجی به صفحهای باشد که محتوای اصلی در آن منتشر شدهاست. https://xseo.ir/link-building بیشتر سایتها صفحاتی وجود دارند که به دلایل مختلف مشکل پیدا کردهاند. چرا در بهبود رتبه سایت ها تاثیر گذار است؟ گوگل روزانه هزاران صفحه با کلمات کلیدی مختلف را ایندکس می کند اما همانطور که همه می دانیم، در صفحه اول نتایج گوگل حداکثر 10 سایت قرار می گیرند. اما لینک های خارجی به رابطه بین دو صفحه از دو وب سایت متفاوت اشاره دارد. Th᠎is article was wri᠎tten by G SA C onte nt Generator Dem oversi​on​!

Kellen Odom

مدافع رسانه های اجتماعی گیک غذا. کاوشگر. علاقه مندان به تلویزیون پیشگام بیکن افراطی. کل نینجا اینترنت. تنظیم کننده.

تماس با ما