ده ماه پس از فیلمبرداری «Rust»، الک بالدوین می گوید که هنوز هر روز به آن فکر می کند

دادستان‌هایی که منتظر گزارش تحقیقاتی کلانتر سانتافه هستند، شواهد فیلمبرداری فیلم غرب قدیمی در خارج از سانتافه، نیومکزیکو را در 21 اکتبر 2021 ارزیابی خواهند کرد تا مشخص کنند که آیا این اتهامات پیگیری خواهد شد یا خیر. بالدوین و اعضای خدمه در حال تمرین برای صحنه ای در یک کلیسای روستایی بودند که یک تپانچه در دستان بازیگر منفجر شد و هلنا هاچینز فیلمبردار کشته و جوئل سوزا کارگردان مجروح شد.

تحقیقات در مورد این تراژدی بر این متمرکز بود که چگونه یک دور زنده از رپرتوار در یک مجموعه فیلم به پایان رسید.

بالدوین در مصاحبه خود با CNN، هانا گوتیرز رید را که به عنوان دستیار زرهی و لوازم جانبی فیلم و دستیار کارگردان، دیو هولز، اسلحه را به او تحویل داد، مقصر این فاجعه دانست. گوتیرز از طریق وکلای خود، رید و هیلز بالدوین را متهم به مقصر دانستن دیگران کرد.

بالدوین گفت: “یک نفر اسلحه را شلیک کرد و او باید بهتر می دانست.” “بود [Gutierrez Reed’s] حرفه وظیفه آن نگاه کردن به مهمات و قرار دادن گلوله ساختگی یا خالی بود، و قرار بود هیچ گلوله زنده ای در گروه وجود نداشته باشد.

وی افزود: «دو نفر هستند که کاری را که قرار بود انجام ندادند. من نمی‌نشینم که بگویم می‌خواهم آنها به زندان بروند یا می‌خواهم زندگی‌شان جهنمی شود. من این را نمی‌خواهم، اما می‌خواهم همه بدانند که این دو نفر مسئول این اتفاق هستند.

بر اساس یک شکایت اداری که در ماه جاری توسط دفتر ایمنی و بهداشت شغلی دپارتمان محیط زیست نیومکزیکو علیه این شرکت تولید کننده ارائه شد، گوتیرز به رد هولز گفت که هنگام ورود بالدوین به او هشدار دهد تا بتواند اسلحه گرم خود را بررسی کند. شکایت می افزاید که اسلحه ساز کلیسا را ​​ترک کرد “به این انتظار که آقای هالز آن را هنگام ورود آقای بالدوین گزارش کند”. در عوض، شکایت می گوید، هالز اسلحه را مستقیماً به بالدوین داد.

“چرا که نه [Gutierrez Reed] آن گلوله را بررسی کنید؟ چرا هولز از او اطاعت نکرد؟ “ادامه بالدوین.” چرا اسلحه را به من داد؟ چرا محقق نشد؟ چرا به خدمه بگو [it was a cold gun]? “

بالدوین همچنین با صدای بلند به این فکر کرد که آیا ست کنی، تامین کننده لوازم جانبی فیلم، به طور تصادفی گلوله های زنده را در اختیار گروه “Rust” قرار داده است. در گزارش FBI که هفته گذشته منتشر شد، ده ها گلوله مطابق با مهمات واقعی در این کیت پیدا شد.

در ژانویه، گوتیرز رید شکایتی را علیه تامین کننده اسلحه و مهمات فیلم تنظیم کرد و PDQ Arm and Prop LLC را متهم کرد. و بنیانگذار آن، ست کنی، به دلیل نقض رویه های تجاری، علائم نادرست و گمراه کننده محصول، و ارائه نادرست مواد. در شکایت، گوتیرز-رید ادعا می کند که کنی مهمات جعلی خود را با گلوله های زنده فروخته است.

وکلای کنی ماه گذشته پاسخی ارائه کردند و هرگونه اتهامی را رد کردند و از دادگاه خواستند پرونده را رد کند.

جیسون بولز، وکیل گوتیرز رید، در بیانیه‌ای به سی‌ان‌ان گفت: «ما با آقای بالدوین موافقیم و معتقدیم که ست کنی به‌عنوان یک تامین‌کننده مهم مهمات، مهمات واقعی را با گلوله‌های خالی در مهمات ارائه‌شده به Rust مخلوط می‌کرد. ما مجدداً درخواست کرده‌ایم که کلانتر شهرستان سانتافه و FBI تورهای زنده را از نظر اثر انگشت و DNA آزمایش کنند تا منبع تورهای زنده را تأیید کنند. حقیقت کامل آنچه اتفاق افتاده است.

مجموعه ای از "زنگ" در مزرعه بونانزا کریک در سانتافه، نیومکزیکو، در ماه اکتبر.

CNN برای اظهار نظر با کلانتر شهرستان سانتافه تماس گرفته است.

بولز افزود: “ما با تلاش های آقای بالدوین برای مقصر دانستن دیگران مخالفیم. او نمی تواند تصمیم بگیرد یا مقصر بداند.”

وکیل هالز در بیانیه ای گفت بالدوین در تلاش است تا سرزنش را از خود دور کند.

لیزا توراکو می گوید: «بالدوین انگشت خود را به سمت دیگران نشانه می رود زیرا شواهد به او اشاره می کنند. “تالارها مسئول نیستند. همه باید متوقف شوند. مردم فقط انگشت خود را به سمت هولز نشانه می روند زیرا نمی خواهند مسئولیت اشتباه باشد. سالن ها قربانی هستند. مردم باید به شواهد نگاه کنند.”

بالدوین مکرراً گفت که چکش اسلحه را تا جایی که می توانست بدون خم کردن اسلحه به عقب کشید و چکش را شلیک کرد – اما ماشه را نکشید. یک گزارش پزشکی قانونی اخیر از FBI می گوید که اسلحه را نمی توان در حالی که FBI در حال آزمایش عملکرد طبیعی آن بدون فشار دادن ماشه در حالی که اسلحه خمیده است شلیک کرد. این گزارش حاکی از آن است که تفنگ در نهایت در طول آزمایش FBI پس از شکستن قطعات داخلی دچار نقص شد و باعث شد تفنگ در حالت خمیده بدون کشیدن ماشه منفجر شود.

لوک نیکاس، وکیل این بازیگر، روز یکشنبه به سی‌ان‌ان گفت که گزارش اف‌بی‌آی «سوءتفاهم شده است».

نیکاس در مصاحبه بعدی به سی‌ان‌ان گفت: «وقتی الک بالدوین در آن روز غم‌انگیز فیلم‌برداری حاضر شد، هیچ دلیلی در دنیا نداشت که باور کند گلوله‌ای در آن اسلحه، یا در آن کلیسا یا حتی در آن ملک وجود دارد.» . مصاحبه پنجشنبه «این یک اشتباه بزرگ در عدالت خواهد بود [to charge Baldwin]. “

“من نمی خواهم ببینم کسی رنج می برد.”

در 10 ماه گذشته، بالدوین می‌گوید که وقایعی را که منجر به تیراندازی مرگبار شده است، تکرار کرده است. بالدوین می‌گوید که در حالی که منتظر است دادستان‌های شهرستان سانتافه نتایج تحقیقات خود را اعلام کنند، می‌گوید که اوضاع را به دست خود گرفته است.

او گفت: «من یک بازپرس خصوصی استخدام کردم.

بر اساس آنچه که توسط بازپرس خصوصی به او گزارش شده است، بالدوین گفت که باور ندارد که او به یک جرم جنایی متهم شود.

مجموعه ای از "زنگ."

بالدوین گفت که او معتقد است که گوتیرز رید و هالز نیز متهم به جرایم جنایی نخواهند شد.

او گفت: “کاملاً مطمئن هستم که هیچ یک از آنها هرگز دوباره روی یک مجموعه کار نخواهند کرد.” “من صادقانه معتقدم … [investigators are] من می گویم این یک تصادف بود. غم انگیز است.»

بالدوین افزود که نمی خواهد گوتیرز رید را “محکوم” کند.

بالدوین گفت: «یعنی شاید او در من کاتولیک باشد. “من انگیزه ای دارم که بگویم، “نمی خواهم ببینم کسی رنج می کشد. نمی خواهم آنجا بنشینم و بگویم می دانی، برو او را بیاور و محکومش کن.”

“او مرده است، این بدترین چیز است.”

فیلمبرداری «زنگ» پس از پایان فیلمبرداری متوقف شد. بالدوین می‌گوید که تمام تلاش خود را برای تکمیل فیلمبرداری در تلاش برای تامین درآمد بالقوه شوهر هاچینز، متیو هاچینز، و پسرشان انجام داده است.
بیوه فیلمبردار از شرکت سازنده فیلم شکایت می کند و بالدوین به عنوان یکی از شرکت کنندگان انتخاب شد.

بالدوین با اشاره به پسر هاچینز به سی ان ان گفت: “مردم در مورد تمام کردن فیلم برای بزرگداشت هالینا صحبت می کنند و من همه آن را دوست دارم، این عالی است. اما مهمتر از آن، ما می خواستیم پول را در جیب بچه بگذاریم.”

بالدوین می‌گوید از زمان فیلم‌برداری «زنگ» پنج شغل خود را از دست داده است و اگر حمایت همسرش هیلاریا بالدوین، که در پاییز امسال در انتظار هفتمین فرزندش است، نبود، صنعت سینما را ترک می‌کرد.

او گفت: دیروز از کار دیگری اخراج شدم. “آنجا آماده بودم که بروم فیلم، سوار هواپیما شوم… ماه‌هاست که با این بچه‌ها صحبت می‌کنم و دیروز به من گفتند که به این دلیل نمی‌خواهیم با تو فیلم بگیریم.”

بالدوین همچنین می‌گوید از زمانی که دونالد ترامپ، رئیس‌جمهور سابق آمریکا به طور علنی گفت که معتقد است این بازیگر، هاچینز را عمدا کشته است، نگران امنیت خود بوده است.

بالدوین می‌گوید این نوع استرس سال‌ها از زندگی من گرفت.

او با ستایش از حمایت خانواده اش برای تداوم آن گفت: «فقط سیل مردمی به من حمله می کنند که واقعیت ها را نمی دانند.

“اگر همسرم را نداشتم، نمی‌دانم الان کجا بودم… اگر او را نداشتم احتمالاً استعفا می‌دادم، بازنشسته می‌شدم، یا می‌رفتم، می‌دانی که هر چه داشتم فروختم، به دست آوردم. خانه ای در وسط ناکجاآباد و می دانستی که چیز دیگری پیدا کرده ای که انجام می دهی، املاک و مستغلات بفروشی.”

اگر او در یک فیلم یا تلویزیون بازگشته باشد، و وقتی برگشت، بالدوین می گوید که دیگر با اسلحه واقعی کار نخواهد کرد. او می‌گوید که امروزه فیلمسازان می‌توانند از جلوه‌های دیجیتالی برای خلق اسلحه‌های واقعی روی صفحه استفاده کنند.

هلنا هاچینز در سال 2019.

بالدوین همچنین می گوید روزی نمی گذرد که هاچینز به او و اتفاقات آن روز فکر نکند.

بالدوین با تمجید از استعداد و شخصیت هاچینز گفت: «همه او را به عنوان یک شخصیت می پرستیدند.

او گفت: “او مرد، این بدترین چیزی است که تا به حال وجود داشته است.” “هر روز در زندگی ام به آن فکر می کنم.”

تصحیح: این داستان تصحیح شده است تا پاسخ ست کینی به ادعاهای مطرح شده توسط هانا گوتیرز رید را دقیقاً منعکس کند.

براندون گریگز، جولیا جونز، جاش کمپبل و کوین فلاور از CNN در این گزارش مشارکت داشتند.

Mara Gomez

کارشناس توییتر متعصب موسیقی. جنرال الکل ماون. علاقه مندان به تلویزیون

تماس با ما