دوباره جلوی لواندوفسکی مسی را تشویق نکن! (تصویر)

[ad_1]

به گزارش Varghese Sey، بایرن مونیخ شب گذشته در دیداری جنجالی و حساس در خانه دورتموند را با نتیجه 2 بر 3 شکست داد و فاصله خود را در صدر جدول به 4 امتیاز رساند. اما همانطور که انتظار می رفت، روبرت لواندوفسکی بهترین گلزن تیمش در این مسابقه بود و در زدن دو گل به تیم سابقش نقش بسزایی داشت.

در عرض چند دقیقه، پاس توماس ام اللر از سمت راست محوطه جریمه به رابرت لواندوفسکی رسید و او با یک شوت زمینی بازی را به تساوی کشاند. اما در نیمه دوم، لواندوفسکی با یک گل از روی نقطه پنالتی به پایان رسید و راه را برای پیروزی حساس خانگی تیمش مقابل دورتموند هموار کرد.

شایان ذکر است، در جریان این دیدار، هواداران دورتموند سعی کردند با فریاد زدن “مسی، مسی” توجه روبرت لوندوفسکی را منحرف کنند و به او یادآوری کنند که او در نبرد توپ طلا مقابل ستاره آرژانتینی دوم است. اما حتی این ترفند هم جواب نداد و ستاره گلزن لهستانی مثل همیشه درخشان به نظر می رسید.

بازی های درخشان روبرت لواندوفسکی در یکی دو سال گذشته و کسب جام رنگارنگ با لباس بایرن مونیخ، بسیاری را به این باور رساند که سرانجام توپ طلا به دست خواهد آمد و روزنامه نگاران سراسر جهان در نهایت لیونل مسی را انتخاب کردند. دست این گلزن لهستانی نتوانست توپ طلا را لمس کند.

بنابراین، با نگاهی به جام جهانی 2022 آینده، بعید است که لواندوفسکی بار دیگر این جایزه را دریافت کند و نام او به لیست بازیکنانی که با وجود فرسودگی تاکنون موفق به کسب توپ طلا شده اند، اضافه شود.

با این دو، روبرت لواندوفسکی اکنون رکورد خیره کننده 26 گل و سه پاس گل در 25 بازی مقابل دورتموند را در اختیار دارد و تنها در 4 تقابل اخیر 8 بار دروازه خود را باز کرده است. بنابراین، روبرت لواندوفسکی با اقتدار عنوان بهترین گلزن تاریخ کلاسیک را به خود اختصاص داد.

ستاره لهستانی شب گذشته در بازی خارج از خانه بوندسلیگا رکورد 118 گل به ثمر رساند و بهترین قهرمان تاریخ از این نظر شد. روبرت لواندوفسکی در 74 بازی اخیر خود در بوندسلیگا 91 گل به ثمر رسانده است که در فوتبال جهان بی نظیر است.

[ad_2]

Elyse Blake

کاوشگر هیپستر پسند. گورو بیکن دوستانه. زامبی متعصب حرفه ای. نویسنده.

تماس با ما