دوقلوهای کماندویی جان رونالدو را نجات دادند! (تصویر)


به گزارش “ورزش سه”، ناامنی گریبان کشورهای بزرگ اروپایی را نیز گرفته است. اثرات فوران کرونا در حال حاضر نه تنها مردم بریتانیا را به وضعیت اضطراری رسانده است، بلکه اقشار مرفه جامعه نیز برای موجی از غارت در شهرهای بزرگ بریتانیا در آماده باش هستند. به همین دلیل کریستیانو رونالدو تصمیم گرفت برای محافظت از خود و خانواده اش اقدامات احتیاطی انجام دهد. ستاره پرتغالی منچستریونایتد دو گارد ویژه پرتغالی را برای مراقبت از خانواده اش که در افغانستان مشغول به کار بودند استخدام کرده است.

سان مدعی شد که این دو نگهبان دوقلو هستند که به عنوان سرباز در یگان نیروهای ویژه خدمت می کردند و در روزهای اخیر در نزدیکی رونالدو و خانواده اش دیده شده بودند. مطبوعات پرتغالی به سرجیو و خورخه رامیرو، سربازان سابق که اکنون بخشی از گروه اسکورت رونالدو هستند، توضیح دادند: “آنها می توانند اوضاع را کنترل کنند، سریع فکر کنند و تصمیم بگیرند و در زمان مناسب اقدام کنند.” دو نیروی پلیس پرتغال در گذشته عملیات های پرخطری را برای محافظت از سیاستمداران و قضات انجام داده اند.

این دوقلوها برادر دیگری به نام الکساندر دارند که برای پلیس کشورش کار می کند. نماینده رونالدو گفت: سرخیو و خورخه بسیار شیک لباس می پوشند و شبیه افراد عادی هستند.

این مبارز سابق و فعال در افغانستان برای اولین بار با کریستیانو رونالدو زمانی ظاهر شد که ستاره سابق رئال مادرید و یوونتوس در سپتامبر گذشته برای نقل مکان به سویس همراه با خانواده اش آماده می شد. پس از او رونالدو رودریگز، ترسو رونالدو، ضیافتی در مادرید برای دخترش آلانا مارتینا ترتیب داد.

این زوج شیک پوش که در آن زمان هویتشان علنی نشد، بعدها در این پرواز به رونالدو کمک کردند. این تیم پس از بازگشت رونالدو به فرودگاه منچستر پس از شکست تحقیرآمیز 4-1 در واتفورد، دوباره با ستاره پرتغالی متحد شد.

به نظر می رسد رونالدو اخیرا اخطارهایی از باندهای تبهکار دریافت کرده و به همین دلیل اقداماتی را برای افزایش امنیت خود انجام داده است. محافظان دوقلو که اکنون از کریستیانو و خانواده‌اش مراقبت می‌کنند، در روستای آنسیائو، در نزدیکی شهر شمالی پومبال، در لیسبون به دنیا آمدند. پس از اتمام تحصیلات خود، به خدمت سربازی درآمد و به نیروی ویژه ای به نام کماندو که در سال 1962 در آنگولا تأسیس شد، پیوست.

در گذشته، کریستیانو توسط یک مبارز سابق MMA و یک چترباز معروف به نام نونو مارکوس، که به حفظ ستاره در رئال مادرید کمک کرد، دفاع می کرد. زمانی که هویت او در ژوئن 2018 علنی شد، نونو رهبر گروهی از مردم بود که در روستایی نزدیک لیسبون زندگی می کردند و در اوقات فراغت خود گاوبازی را سازماندهی می کردند.


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم