دولت: اجازه ماندن در سمت سرپرست وزارت کار را از رهبری گرفته ایم

سخنگوی دولت از ادامه نظارت آقای زاهده بر وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی تا انتخاب وزیر جدید با مجوز رهبر انقلاب خبر داد.

به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران، علی بهادری جهرمی در نشست خبری هفتگی خود در خصوص آخرین تحولات وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: آقای زاهدی وفا مسئولیت وزارت تعاون، کار و اجتماعی را بر عهده خواهند داشت. بهزیستی بنا به اذن رهبر انقلاب تا انتخاب وزیر جدید که در دست اقدام است، گزینه ها در دست بررسی و طی روزهای آینده اعلام می شود.

سخنگوی دولت در بخشی از بیانیه خود در این نشست خبری با بیان اینکه اغتشاشگران در اغتشاشات اخیر خسارات زیادی به بنگاه های اقتصادی، اموال عمومی و حتی آمبولانس ها وارد کرده اند، افزود: کسانی که محرک، محرک، محرک و حامی هستند. شورش ها ناامن بودند و آنها باید این آسیب را جبران کنند

وی همچنین خاطرنشان کرد: دولت در سال جاری برای کاهش مشکلات معیشتی و اقتصادی مردم تلاش کرده است تا عادلانه و متناسب باشد.

بهادری جهرمی افزود: خوشبختانه دو قسمت آخر این سریال یعنی لایحه تناسب کارکنان و مستمری بگیران در مجلس به تصویب رسید.

سخنگوی دولت همچنین با بیان اینکه سازوکارهای لازم برای ایجاد «خانه ملی گفت‌وگوی آزاد» به تصویب شورای عالی انقلاب فرهنگی رسیده است، ادامه داد: در خانه گفت‌وگوی آزاد فضای آزاد برای نگه‌داشتن مردم فراهم می‌شود. به خصوص جوانان به دور از هرگونه محدودیت علمی و گفتمانی.

وی همچنین با اشاره به تمرکز رئیس جمهور برای بررسی محل های اعتراض یا انتقاد، یادآور شد: این کار در روزهای اخیر به مرحله اجرا رسید و خانه گفتگو در دانشگاه تهران راه اندازی شد و اولین جلسه آن با حضور 90 نفر از اساتید این دانشگاه برگزار شد. نظرات 20 نفر از اساتید ارائه شد.

سخنگوی دولت همچنین اعلام کرد: در فصل زراعی جاری با تایید ریاست جمهوری و پیگیری های صورت گرفته از کشاورزان، هفت میلیون و 170 هزار تن گندم به ارزش 8 میلیون و 3044 میلیارد تومان (حدود 3.6 برابر سال گذشته) از کشاورزان خریداری شد. وزیر جهاد کشاورزی. تمام مطالبات کشاورزان تسویه و پرداخت شد.

وی در بخشی از سخنان خود خاطرنشان کرد: کارخانه نساجی مازندران در قائم شهر در پی سفر ریاست جمهوری و دستورات و مصوبات احیای این کارخانه بزرگ و قدیمی صنعتی، اکنون به حیات خود بازگشته و در سه مرحله ای افزود: بیش از 400 کارگر به کار بازگشتند و 100 فرصت شغلی جدید با اجرای طرح توسعه در این کارخانه، مطالبات و حقوق کارگران این واحد نیز به روز شد.

Aron Trujillo

نرد اینترنتی. ارتباط دوستانه مبشر قهوه. متخصص موسیقی بسیار متواضعانه. مدافع تلویزیون آماتور

تماس با ما