دولت فدرال از سقط جنین حمایت می کند. ادامه خواهد داشت؟

در ایالات متحده، اگر هزینه های کلی مراقبت های بهداشتی شما به اندازه کافی بالا باشد، می توانید برای سقط جنین کسر مالیات دریافت کنید. این با حکم دادگاه عالی هفته گذشته تغییر نکرده است.

اگر برای یک کارفرمای غیر ایالتی کار می کنید که بیمه درمانی را ارائه می دهد که سقط جنین را پوشش می دهد، دولت فدرال نیز به آن کمک می کند. این تغییر نکرده است.

اگر از امتیاز کافی برای دریافت بسته مزایا خوب از طریق شغل خود برخوردار هستید، می‌توانید از یک حساب خرج کردن انعطاف‌پذیر با حمایت کارفرما برای کنار گذاشتن پولی که می‌تواند برای سقط جنین و هزینه‌های سفر مربوطه پرداخت کند، استفاده کنید و نیازی به پرداخت درآمد فدرال ندارید. مالیات بر پولی که به حساب می گذارید.

این با حکم هفته گذشته نیز تغییر نکرد، به این معنی که کارمندان فدرال، از جمله کارمندان دادگستری دیوان عالی، می توانند از پول یارانه ای فدرال برای پرداخت سقط جنین استفاده کنند.

پس برای از بین رفتن این یارانه ها چه چیزی باید تغییر کند؟ در اینجا یک دوره کوتاه در مورد نحوه کار آنها، برخی مکان های شگفت انگیز که در آنها مطلقاً هیچ پشتیبانی وجود ندارد و توضیحی در مورد آنچه که باید برای تغییر هر یک از این موارد اتفاق بیفتد، آورده شده است.

بیمه درمانی ارائه شده توسط کارفرما به طور کلی به شرح زیر عمل می کند: کارفرما بخشی از هزینه را پرداخت می کند و مابقی را شما می پردازید.

دولت فدرال این کار را با محافظت از سهم هزینه شما – خطی که در فیش حقوقی شما وجود دارد که به شما اطلاع می دهد قبل از رسیدن غرامت به حساب بانکی شما از بین رفته است – از مالیات بر درآمد شخصی آسان تر می کند تا زمانی که کارفرمای شما برنامه ریزی مناسبی را آماده کند.

بنابراین، اگر برنامه شما برای سقط جنین هزینه دارد، دولت فدرال این کار را با تخفیف آسان‌تر کرده است. (به هر حال، اکثر کارمندان فدرال اینگونه کار نمی کنند؛ ما تا مدتی به آنها خواهیم رسید.)

کد درآمد داخلی ایالات متحده بر وضعیت مالیاتی ترجیحی برای مشارکت بیمه سلامت حاکم است. این قانون تنها با قانون کنگره قابل تغییر است، مشروط به وتوی ریاست جمهوری.

افرادی که کسورات را در اظهارنامه مالیاتی خود مشخص می کنند می توانند هزینه های پزشکی را تا زمانی که بیش از 7.5 درصد از درآمد ناخالص تعدیل شده آنها باشد کسر کنند.

سقط جنین – چه با قرص و چه با روش – یک هزینه پزشکی است. انتشارات خدمات درآمد داخلی 502 هزینه های پزشکی را به عنوان “هزینه های تشخیص، درمان، کاهش، درمان یا پیشگیری از بیماری و به منظور تأثیرگذاری بر هر قسمت یا عملکرد بدن” تعریف می کند.

(به هر حال، انتشارات 502 همچنین سند اصلی در مورد هزینه های واجد شرایط برای کسانی است که دارای حساب های پس انداز سلامت هستند – وسایل نقلیه ترجیحی مالیاتی که فقط در صورت استفاده از طرح بیمه درمانی قابل کسر می توانید به آنها کمک کنید.)

افرادی که برای سقط جنین نیاز به مسافرت دارند، ممکن است برای رفتن به کلینیک بیشتر از خود عمل هزینه کنند. بیشتر هزینه‌های سفر نیز هزینه‌های پزشکی هستند که طبق IRS در این زمینه واجد شرایط هستند و دارای محدودیت‌های خاصی هستند.

لیست هزینه های پزشکی واجد شرایط چگونه ممکن است تغییر کند؟ مجدداً، اقدامی از سوی کنگره – یا به عنوان مثال، تغییر شدید دستورالعمل توسط IRS تحت یک دولت ریاست جمهوری متفاوت – ضروری است. سناتورهای جمهوری خواه در تلاشند تا سقط جنین را از فهرست حذف کنند.

میلیون‌ها نفر به یک حساب هزینه‌های انعطاف‌پذیر مراقبت بهداشتی دسترسی دارند. در اینجا، کارفرمای شما – همراه با یک مقام خارجی – به شما اجازه می دهد تا از دستمزدتان تا سقف سالانه پول کنار بگذارید، که برای آن مجبور نیستید مالیات بر درآمد فدرال بپردازید. سپس می توانید از این پول برای پوشش هزینه های پزشکی واجد شرایطی که تحت پوشش بیمه درمانی شما نیستند استفاده کنید.

قوانین 502 را در اینجا نیز پست کنید، حداقل در تئوری. کارفرمایان در صورت تمایل می‌توانند برخی از هزینه‌هایی را که نمی‌خواهند حساب‌های مخارج انعطاف‌پذیر پوشش دهد، حذف کنند. در واقع، این استثنائات گاهی اوقات شامل سقط جنین می شود.

آیا کارفرمایان بیشتری می توانند آن را رد کنند؟ در اینجا چیزی است که آنها ممکن است نگران باشند: اقدامات پزشکی شما باید قانونی باشد.

بنابراین این احتمال را در نظر بگیرید: یک کارمند در کشوری که سقط جنین تقریباً کاملاً غیرقانونی است، قرص‌های سقط جنین را در خانه سفارش می‌دهد و سپس رسیدی را برای بازپرداخت از یک حساب خرج کردن انعطاف‌پذیر ارائه می‌کند. آیا آنها هزینه ها را پوشش می دهند؟ شاید، اگرچه در برخی مواقع دولت ممکن است سعی کند از کسی که قرص ها را مصرف می کند شکایت کند.

سپس کارمندی که از کشوری سفر می کند که سقط جنین تقریباً به طور کامل غیرقانونی است تا در ایالتی که هنوز قانونی است، سقط جنین کند. این ممکن است معیار خوبی برای بازپرداخت به نظر برسد، اما چه قوانین ایالتی باید حاکم باشد؟ یا ممکن است به محل استقرار شرکت بستگی داشته باشد – شاید یک کشور ثالث؟ باز هم، خطر در اینجا می تواند در نهایت با شخصی که سقط جنین را انجام داده است کاهش یابد و نه کارفرما یا مدیر برنامه.

ما سؤالات مربوط به صلاحیت هزینه را در HealthEquity، یک مدیر شخص ثالث پیشرو برای این طرح ها قرار می دهیم. به نظر می رسد او حاضر است حداقل در حال حاضر با هزینه های مربوط به سقط جنین در تمام موارد فوق موافقت کند.

دلیل این شرکت این است: وقتی صحبت از برنامه های مزایای کارمندان می شود، قوانین و مقررات مالیاتی فدرال قرار است مکانیزم اصلی ایجاد قوانین باشد. در 24 ژوئن، دادستان کل مریک بی. گارلند بیانیه ای صادر کرد و خاطرنشان کرد که ایالت ها نمی توانند از سفر ساکنان به ایالت دیگر برای مراقبت جلوگیری کنند. علاوه بر این، وی خاطرنشان کرد که قرص سقط جنین مورد تایید فدرال است.

نیکی براون، معاون حمایت و امور عمومی HealthEquity، با استناد به بیانیه آقای گارلند، گفت: «حتی برای افرادی در ایالت هایی که سقط جنین را ممنوع می کنند، باید قانونی باشد.

این تا حدی منطقی است، اما هیچ نهادی در موقعیتی که دارای قدرت باشد هنوز با حریم خصوصی سنجیده نشده است.

ویلیام سویتنام جونیور، مدیر قانونگذاری و فنی شورای کارفرمایان در مورد غرامت انعطاف پذیر، گفت: «ما تنها شش روز از حکمی که در مورد مزایا صحبت نمی کند، باقی مانده است. او قبلاً مشاور مالیات بر بهره در وزارت خزانه داری بود، جایی که او و وکلایی که به او گزارش می دادند به سوالاتی از این دست پاسخ می دادند.

Sweetnam به این فکر کرد که آیا ممکن است علیه شرکت‌هایی که به مردم اجازه می‌دهند برای سقط جنین از طریق حساب‌های مخارج انعطاف‌پذیر پرداخت کنند، واکنشی وجود داشته باشد (با فرض اینکه کاربران حتی می‌خواهند در این محیط قانونی جدید ردپای کاغذی باقی بگذارند).

آقای Sweetnam گفت: “شرکت ها واقعا باید با مشاوران حقوقی خود صحبت کنند تا میزان تحمل ریسک خود را در ارائه این نوع مزایا تعیین کنند.”

امی ام. گوردون، شریک وینستون و استراون، یکی از آن وکلای خیرخواه است. وی گفت: نمی‌توانیم به طور قطع بگوییم که این پاسخ است و هیچ خطری در اتکا به این پاسخ وجود ندارد. من واقعاً فکر می‌کنم که این امر به اجرا بستگی دارد.» هدایت سازمانی آینده نیز مهم خواهد بود.

باز هم، کنگره این اختیار را دارد که در صورت داشتن آرا، فهرست اقدامات تحت پوشش در اینجا را تغییر دهد. چند سال پیش، محصولات قاعدگی به یک هزینه واجد شرایط برای پرداخت حساب خرج قابل انعطاف تبدیل شد.

حساب‌های هزینه‌های انعطاف‌پذیر به افرادی که برای کارفرمایانی که آن‌ها را ارائه می‌دهند کار نمی‌کنند کمکی نمی‌کند و افرادی که درآمد پایین، پاره وقت یا خوداشتغال دارند، بیشتر در این دسته قرار می‌گیرند. اگر آنها واجد شرایط Medicaid باشند، یک برنامه بهداشت عمومی که بیشتر برای خانواده های کم درآمد در نظر گرفته شده است، بودجه فدرال و ایالتی برای این برنامه پرداخت می کنند. سپس ایالت ها مدیریت می کنند – و در نهایت تصمیم می گیرند که پوشش چقدر گسترده باشد.

قانون فدرال اجازه نمی دهد از بودجه فدرال برای پرداخت هزینه سقط جنین استفاده شود، مگر اینکه حاملگی ناشی از تجاوز جنسی، زنای با محارم یا ایجاد یک وضعیت تهدید کننده زندگی باشد.

ایالت‌ها می‌توانند در برنامه‌های Medicaid فراتر از آن شرایط محدود، که در آنچه به عنوان متمم Hyde شناخته می‌شود، پوشش سقط جنین را پوشش دهند، تا زمانی که آن را با پول دولتی تأمین کنند. به گفته بنیاد خانواده قیصر، شانزده ایالت از سال گذشته چنین سیاست هایی را اعمال کرده اند.

اصول اصلاحیه هاید همچنین راه خود را به برنامه های مزایای کارکنان فدرال باز کرده است. این کارگران در برنامه های بیمه درمانی خود پوششی برای اکثر سقط جنین ندارند، اگرچه دسترسی هاید هنوز به حساب های خرج کردن انعطاف پذیر آنها گسترش پیدا نکرده است. ممکن است اتفاق بیفتد؟ بسیاری از مردم احتمالاً در حال تلاش برای تحقق آن هستند، به نحوی که ممکن است از بررسی دقیق دیوان عالی جان سالم به در ببرد.

برخی از کارمندان فدرال اکنون دولت بایدن را تحت فشار قرار می دهند تا به همه این کارگران مرخصی با حقوق بدهد – نه از پرداخت مرخصی مرخصی یا مرخصی – برای سفر برای سقط جنین.

Cole Rasmussen

متخصص ترم بیکن عاشق معمولی قهوه. علاقه مند به مسافرت هاردکور ماون اینترنتی جذاب و ظریف. دانشجو.

تماس با ما