دومین دور گردآوری سرمایه بازی در صندوق نوآوری و شکوفایی برگزار شد

[ad_1]

صندوق نوآوری و شکوفایی با همکاری سیستم های تامین مالی و سرمایه گذاری کارن، دومین دور رویداد استارتاپ دوشنبه را با هدف کاهش چالش جذب سرمایه برای کسب و کارها و ایجاد ارتباط بین تیم های استارت آپی و پروژه های سرمایه پذیر و سرمایه گذاران در اکوسیستم استارتاپی کشور برگزار کرد.

در رویداد نمایشی بازی و سرگرمی، تعدادی از استارت آپ های متقاضی این رویداد به صورت موردی انتخاب و برای ارائه به سرمایه گذار در فرآیند آموزشی آماده شدند. در روز این رویداد، استارت آپ ها محصولات و خدمات خود را به سرمایه گذاران، صندوق های تحقیقاتی و فناوری، صندوق های خطرپذیر و صاحبان صنایع ارائه کردند.

با توسعه ابتکارات جسورانه از استارتاپ ها حمایت کنید

مدیر سرمایه گذاری گروه سرمایه گذاری هوشمند با بیان اینکه ما در ابتدا به عنوان یک استارت آپ استودیویی کار می کردیم و گهگاه در این زمینه سرمایه گذاری می کردیم، گفت: شرکت سرمایه گذاری هوشمند یکی از با تجربه ترین شرکت ها در اکوسیستم نوآوری است. از سال 1994 فعالیت می کند. ما یک بازی اجتماعی داشتیم. پس از دو سال کار به عنوان استودیو استارتاپ، بر اساس بازخورد و تجربیاتی که به دست آوردیم، تصمیم گرفتیم توسعه دهنده شویم و در سطح بالاتری سرمایه گذاری کنیم. اولین سرمایه گذاری ما در استارت آپ های کرفس، گهواره و ایران رانتر بود. پس از تجربه خوبی که در رشد و توسعه این استارت آپ ها داشتیم، تصمیم گرفتیم سرمایه گذاری خود را بر روی استارتاپ هایی با مخاطبان زیاد و B2B یا B2C متمرکز کنیم.

احمد فرهانی گفت: تا به امروز 30 بار روی استارت آپ های موفق سرمایه گذاری کرده ایم. بر اساس تجربیات خود، پس از انجام کل چرخه سرمایه گذاری و خروج از کشور، در سال جاری موفق به تاسیس صندوق سرمایه گذاری هوشمند شدیم. اسمارتپ به عنوان یک صندوق سرمایه گذاری خصوصی 50 50 میلیاردی در سال جاری فعالیت می کند و ما در حال گسترش حوزه های مورد علاقه خود هستیم و به دنبال کسب تجربه در زمینه های مختلف هستیم.

«پناهی» مدیر سرمایه گذاری صندوق پژوهش و فناوری سپهر با اشاره به ظرفیت های این صندوق گفت: حوزه های ویژه و متمرکز فعالیت دو ساله صندوق پژوهش و فناوری سپهر، صنایع خلاق و نرم است و در تلاش برای جذب سرمایه هستیم. “

پناهی افزود: ساختار سهام صندوق سپهر به گونه ای است که 40 درصد آن متعلق به صندوق نوآوری و شکوفایی ریاست جمهوری، 20 درصد حوزه هنری، 20 درصد به همین صندوق و 20 درصد مابقی متعلق به انتشارات است. الکترونیک ایرانی است.

معرفی هفت تیم استارتاپی با حضور سرمایه گذار

اولین تیم در این رویداد، تیم نرم افزار هوشمند استراتژی جدید بود که برنامه ای را ارائه کرد که 22 میلیارد سرمایه درخواست می کرد. تیم فونیکس نیز با معرفی محصول باجیگرام و درخواست سرمایه 5 میلیارد تومانی محصولات خود را به بازار هدف صاحبان مشاغل معرفی می کرد. ستارگان فوتبال از سال 1377 شروع به کار کردند و با درخواست سرمایه ای 3 میلیارد تومانی در این مراسم حضور یافتند. چهارمین استارتاپ حاضر در این رویداد نیز به معرفی بازی کلوژ پرداخت.

The Virtual Reality Escape Room پنجمین نرم افزار ارائه شده توسط تیم استارتاپی در این رویداد با سرمایه یک میلیارد و 500 میلیون تومانی بود. این بازی کاربران را برای مقابله با زلزله آماده می کند. اما آلتو بستری آنلاین برای سفارش و اجاره انواع بازی های رومیزی است که 650 میلیون تومان سرمایه درخواست کرده است. خانه سبز نیز برای بازی هفتم یک میلیارد و 400 میلیون تومان سرمایه درخواست کرد.

تامین منابع مالی در قالب سرمایه گذاری

در این صورت اگر یکی از عوامل سرمایه گذاری صندوق نوآوری و شکوفایی پس از ارزیابی و تایید طرح و مدل کسب و کار، تصمیم به سرمایه گذاری جسورانه در آن داشته باشد، صندوق نوآوری و شکوفایی می تواند سرمایه گذاری جسورانه تا سقف 80 را ارائه کند. ٪. سرمایه مورد نیاز برای یک طرح استارتاپ یا سرمایه گذاری خطرپذیر. برای تامین. صندوق نوآوری و شکوفایی به دنبال کمک به سرمایه گذاران خطرپذیر است. عوامل صندوق نوآوری و شکوفایی در این برنامه، صندوق پژوهش و فناوری و صندوق سهام ماجراجویی هستند.

در این طرح، صندوق نوآوری منابع مالی را در قالب سرمایه گذاری به جای تسهیلات ارائه می کند. به طوری که وجوهی که عوامل صندوق تمایل به مشارکت 20 درصدی در آن دارند، بسته به سطح فناوری و اولویت های سیاستی، حداکثر تا 80 درصد باقیمانده منابع را تأمین می کند و به سود و زیان پروژه کمک می کند. . .

[ad_2]

Aria Coffey

مجری کل کارشناس موسیقی. الکل گیک لاعلاج ایجاد کننده. علاقه مندان به زامبی ها

تماس با ما