دو سوم آمریکایی‌ها معتقدند ارزش‌های دیجیتال در پنج سال آینده پذیرفته خواهند شد – Zoomit

[ad_1]

نامیتوان به آخرین اخبار مبنی بر از دست دادن نیمی از ارزش بیت کوین، دو ماه قبل از رسیدن به رکورد خود، نادیده گرفت. چنین بیانیه های مطبوعاتی ممکن است فشار زیادی بر سرمایه گذاران وارد کند یا آنها را مجبور کند که پول خود را در یک حساب ساده نگه دارند. علیرغم نوسانات در بلاک چین جهانی و ارزش های دیجیتالی که به سرعت در حال گسترش هستند، یک نظرسنجی جدید از پلتفرم علامت تجاری Voyager Digital نشان می دهد که بیش از 3000 آمریکایی که در این نظرسنجی شرکت کردند، ارزش های دیجیتال را مثبت ارزیابی کردند. این آمریکایی ها بر این باورند که ارزش های دیجیتالی مانند بیت کوین، آلتکوینها و استیبل کوین تا پنج سال آینده همچنان به طور گسترده پذیرفته خواهند شد.

به گزارش ZDnet، Voyager Digital در یک بیانیه مطبوعاتی اعلام کرده است که مصرف کنندگان آمریکایی در استفاده از صنعت دیجیتال با تغییر ارزش و رشد اصلی آن، اعتماد بیشتری به خود کسب می کنند. به عنوان مثال، حدود 2 درصد از آمریکایی های مورد بررسی معتقدند که با ارزش ترین ارزش را در سال پیدا می کنند و 5 درصد از این افراد ارزش دیجیتال را در سال جاری اعلام می کنند.

بث کوین

استفان ارلیش، مدیرعامل Voyager Digital، در مصاحبه با ZDNet گفت:

فکر می‌کنم کاربران به دنبال سرمایه‌گذاری بلندمدت در ارزش‌گذاری دیجیتال و توسعه فناوری‌ها در بلاک چین هستند. من به پروتکل‌های بیشتر، سکه‌های بیشتر و بلوک‌های بیشتر اعتقاد دارم و می‌خواهم نسل بعدی تکامل فناوری باشد و نه انقلاب فناوری.

این اولین باری است که وویجر دیجیتال تصمیم گرفته ارزش اعتماد کاربران را بررسی کند. این شرکت یافته های خود را بین 6 تا 7 دسامبر به سازمان جهانی اطلاعات (WHO) ارسال کرد. ساوانتا در مجموع شش نفر را برای معاینه قرارداد، از جمله سرشماری نمونه از “آمریکایی ها” در طول سال ها. بر اساس بیانیه مطبوعاتی، 3 نفر از این افراد قبلا ارز دیجیتال خریداری کرده بودند و 8 نفر از آنها مشتریان واقعی وویجر بودند.

یکی از نکات کلیدی این است که زنان از بیشترین ارزش های دیجیتال استقبال می کنند. ثانیاً، اشخاص ثالث در نظرسنجی معتقدند که پذیرش رمزارزا طی پنج سال آینده انجام خواهد شد. بیش از نیمی از آنها (حدود 5 درصد) زن و حدود 2 درصد مرد بودند. بر اساس این نظرسنجی، 5 درصد از شرکت‌کنندگان اعلام کردند که امسال احتمالاً کالاهای دیجیتالی خریداری می‌کنند و زنان بیشتر از مردان تمایل به خرید رمزارز دارند.

ارزش پول دیجیتال

جالب است بدانید که آخرین نظرسنجی ها نشان می دهد که مردان آمریکایی در این کشور با زنان برابر هستند.

از دیدگاه اهل سنت، این نظرسنجی نشان داد که بر خلاف تصور رایج، تعداد علاقه‌مندان به عصر دیجیتال بین 3 تا 4 سال افزایش یافته است. حدود 1 درصد از افرادی که سالانه 3 تا 5 سال در مورد خرید یک محصول دیجیتال صحبت می کنند، در این زمینه حضور داشته اند، حدود 5 درصد از آنها نیز در گروه سنی 3 تا 4 سال قرار دارند. تقریباً یک سوم از این گروه از افراد قصد خود را برای خرید دیجیتال در سال جاری اعلام کردند.

اوایل گفت:

همه فکر می کنند فرصت دیجیتال 2 تا 3 سال و 5 تا 6 سال ارزش دارد، اما افرادی که به اندازه کافی برای پرداخت 3 تا 4 سال سن دارند، تمایل خود را برای سرمایه گذاری در این بازار اعلام می کنند.

یکی از یافته‌های کلیدی دیگری که Early به آن اشاره می‌کند این است که پاسخ‌دهندگان به احتمال زیاد ۳ تا ۴ سال و ۳ تا ۴ سال در ارزش‌گذاری دیجیتال سرمایه‌گذاری می‌کنند تا در سرمایه‌گذاری وجوه در یک سرمایه‌گذاری مشترک سرمایه‌گذاری کنند. او می گوید:

من فکر می کنم دلیل اصلی آوردن ارزش دیجیتال به بحران مالی در پنجمین سال بحران و نسل های جوانی که در نتیجه رکود رکودهای بزرگی را در بازارهای مالی تجربه کرده اند این است که ارزش های دیجیتال و امور مالی هستند. غیر متمرکز

شرکت کنندگان در این نظرسنجی معتقدند که فناوری بلاک چین و ارزش های دیجیتال در دراز مدت به آنها قدرت بیشتری برای توسعه و کنترل رسانه ها، تمرکززدایی امور مالی و کمک به ایجاد ثروت برای آنها می دهد.

بر اساس این نظرسنجی، آمریکایی ها نظرسنجی کردند و معتقدند که ارزش پول دیجیتال آینده جهان است، 5 درصد از سال مربوط به 3 تا 4 سالگی است. پس از آن 2 درصد در سال 5 تا 6 سال و 5 درصد در سال 5 تا 6 سال است.

این نظرسنجی نشان می‌دهد که نسل 5 تا 6 سال نیروی محرکه مهمی در پذیرش ارزش‌های دیجیتال است و در شرایط زیر، این گروه از افراد در رابطه با سرمایه‌گذاری در ارزش‌های دیجیتال مشخص می‌شوند:

بانک ها از 5 درصد پتانسیل توانمندی رمزارز در بازار هیجان زده هستند.

1٪ در سال به جای صندوق های سرمایه گذاری مشترک (2٪) یا وسایل نقلیه جدید (2٪)، خرید دیجیتال.

1.2 درصد از این احتمال که بتوانند هر روز یک فنجان قهوه با استفاده از نمادها بخرند هیجان زده هستند.

این درصد حدود 9 درصد بیشتر از نرخ ارز دیجیتال است

9 درصد معتقدند که ارزش پول دیجیتال آینده است

1٪ معتقدند که ارزش کمک بالقوه دیجیتال به مشاغل کوچک است

اگرچه نوسانات و نوسانات در ارزش ارزش های دیجیتال نیز یکی از دغدغه های اصلی معامله گران در این بازار است، اما بسیاری از افراد این موضوع را در نظرسنجی عامل بازدارنده نمی دانند. اوریش خاطرنشان کرد:

مصرف کنندگان با وجود اینکه این قشر را نسبت به نوسانات دارایی حساس تر می دانند، به این موضوع توجه کرده و اعلام کرده اند که نوسانات بازار در کل در خیابان اندازه گیری می شود. نوسانات در مقادیر دیجیتال دلیل این خاصیت است. زیرا تنها 5 سال از آن زمان می گذرد.

سایر شرکت کنندگان در نظرسنجی به نوسانات توجه نکرده و تمایل به سرمایه گذاری در بازارهای دیجیتال دارند. ارل گفت:

این فرصتی برای مشارکت در ساختارهای آینده است. البته سرمایه گذاران نباید تمام پول و پس انداز زندگی خود را تحمل کنند و روی ارزش های دیجیتال سرمایه گذاری کنند، بلکه باید پس از کسب آموزش های لازم، سرمایه خود را وارد کنند.

مقالات مرتبط:

شرکت کنندگان در نظرسنجی نیز احساس می کنند که برای ورود به بازار باید به آموزش توجه بیشتری شود. حدود نیمی از آنها گفتند که اگر درک بهتری از ارزش های دیجیتال داشته باشند، سرمایه گذاری در این منطقه را در نظر خواهند گرفت. حدود 5 درصد از شرکت کنندگان در نظرسنجی گفتند که روش بزرگداشت و فعالیت در بازار دیجیتال ارزش قابل توجهی دارد و 2 درصد از جمعیتی که بیش از دو سال در بازار حضور دارند، می توانند به اشتراک بگذارند. اطلاعات

علاوه بر این، دو سوم پاسخ دهندگان اعلام کردند که رمزارز باید در دانشگاه تدریس شود و یک سوم معتقدند که افراد باید حتی قبل از دانشگاه با ارزش های دیجیتال آشنا شوند. این باور با عقیده اریک آدامز، شهردار جدید نیویورک مطابقت دارد. زیرا و مداتی پیشتر اعلام کرده بودند که ارزش بلاک چین دیجیتال و فناوری باید در مدارس آموزش داده شود.

شاید مهمترین نکته در این نظرسنجی این باشد که سرمایه گذاری در ارزش های دیجیتال فقط مختص نسل جوان نیست. اوایل در این رابطه گفته شد:

این تصور که رمزارزها فقط برای سال های 3 تا 4 و 5 تا 6 سال مهم هستند، درست نیست. با این حال، افراد در گروه سنی 3 تا 4 سال بیشتر هستند که بیشتر بازار یادگاری ها دارای ارزش دیجیتالی هستند و بهترین سرمایه گذاری در این زمینه این است که این شرایط داستان گویی تغییر کند.

او در اوایل بخش دیگری توضیح داد:

من فکر می‌کنم یکی از یافته‌های کلیدی این نظرسنجی این است که اهمیت دارایی‌های دیجیتال به طور تصاعدی در حال افزایش است و این موضوع به شما نشان می‌دهد که بازار رمزارز در ایالات متحده چقدر بزرگ است. ما می دانیم که فضای دیجیتال باید تا حد زیادی گسترش یابد، زیرا همه نسل ها در آن سهم دارند.

فکر می کنید آینده ارزش های دیجیتال به کجا خواهد رسید؟

[ad_2]

Cornelius Mcgrath

درونگرا. قهوه خور. کاوشگر. متخصص تلویزیون بشارت بیکن لاعلاج. طرفدار فرهنگ پاپ

تماس با ما